Dodaj do ulubionych

Majowka folkowa

31.05.01, 12:11
"Wielka miejska impreza - Majowka folkowa 2001" - tak probowano nas naklonic do
wziecia udzialu we wspomnianej imprezie.
Miala byc nie wiadomo jaka - jaka byla kazdy widzial.
Totalny balagan - szczegolnie na trasie rajdu motorowego. Policja, ktora miala
pilnowac bezpieczenstwa motocyklistow - miala wszystkich w glebokim powazaniu -
"dzielni panowie policjanci" tak przejmowali sie losem uczestnikow rajdu, ze o
maly wlos dzieki nim nie doszlo do dosc powaznego wypadku i to na samym
poczatku imrezy - tuz prarzy wyjezdzie z muszli.
Obserwuj wątek
      • zeus Re: Majowka folkowa 08.06.01, 19:58
        Sorki za nazwanie majowki miejska impreza. Juz sie kajam i donosze, ze majowka
        jest powiatowa, a dni miejskie ;-).
        Dwie zwasnione strony - lepiej nie mogles tego ujac - w 100% zgadzam sie z toba

pozdrawiam
    • Gość: folkfan Re: Majowka folkowa IP: *.sochaczew.sdi.tpnet.pl 23.07.01, 10:17
      Kolego, pomyliłes Majówkę Folkową z Rajdem Motocykli Zabytkowych. Natomiast
      sama Majówka w opinii wielu osób, które słuchają coś więcej niż bojsów i
      toledo, impreza ta była jedną z lepszych w Polsce. Ale widocznie wychowałeś się
      na Dniach Sochaczewa, a wszystko co jest powyżej tego poziomu, jest dla Ciebie
      niezrozumiałe.
        • Gość: FOLKFAN Re: Majowka folkowa IP: *.sochaczew.sdi.tpnet.pl 25.07.01, 08:40
          Nie zgodzę się, że repertuar był żenujący.Chyba posługujemy się innymi
          definicjami muzyki folk. Śmiem domniemywać, iż według Ciebie, Martuniu, muzyka
          folk to Brathanki i Golec uOrkestra. Bacznie śledziłem tegoroczną Majówkę, a że
          fanem folku jestem od długich lat, impreza była naprawdę udana. Szczególny
          zachwyt wzbudzili Rzepczyno Folk Band, Afro Magic Band (międzynarodowa gwiazda,
          muzyczne odkrycie roku ma zachodzie - niestety w Viva tego się nie dowiesz -
          show bębniarski - vide:Gazeta Wyborcza, Machina), Kapela ze Wsi warszawa i
          Makosa. To jest muzyka folkowa w wielkim wydaniu. Cwalić także za nagłośnienie!
          • Gość: marta Re: Majowka folkowa IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.07.01, 01:37
            Nie jestem szczegolna fanka folku - ale potrafie odroznic muzyke dobrze podana
            od tej zle zaprezentowanej.
            Piszac, ze majowka byla zenujaca nie chodzilo mi glownie o same zespoly, ale o
            forme ich podania/zaprezentowania - glownie o naglosnienie (fatalne)
            konferasjerke (mogloby jej nie byc) i przyjecie przez sama publicznosc, ktora
            nie wiedziec czemu poszukiwala atrakcji wlasnie w stylu pseudofolkowych
            Brathankow czy tez Golec uOrkiestra czy tez Kapeli. A co poniektorzy z publiki
            wydawac by sie moglo, ze pomylili folk z disco polo lub innym badziewiem z list
            przepojow w stylu Britney Spears itd...
            I to wlasnie moim skromnym zdaniem bylo zenujace...
            plus tak jak ZeuS wczesniej wspomnial - organizacja samej imprezy...
            • Gość: folkfan Re: Majowka folkowa IP: *.sochaczew.sdi.tpnet.pl 26.07.01, 08:38
              Publiczność sochaczewska jest jaka jest i chyba przez długie lata nikt i nic
              jej nie znieni. Jednym słowem format disco polo i Dni Sochaczewa wymieszany z
              klimatem potańcówek wiejskich.Zaiste jest to walka z wiatrakami.
              Chybiona zdaniem moim jest opinia o nagłośnieniu. Było one naprawdę dobre,
              zważywszy na fakt, iż trudno jest nagłośnić muszlę koncertową. Dynamika,
              szeroka skala, dopbre odsłuchy i wszystko, co najważniejsze było słychać
              wyraźnie. Żenujące było raczej nagłośnienie Myslovitz podczas Dni.
            • Gość: No name Re: Majowka folkowa IP: 212.160.148.* 10.08.01, 11:05
              Marta napisała:
              A po drugie folk folkowi nie rowny - to co bylo na majowce wielki folk fanie
              bylo po prostu... zenujace niestety" koniec cytatu

tutaj ewidentnie krytukujesz muzykę , chyba nie zaprzeczysz?
              Dalej , gdy rozmówca(folkman) okazuję się być obeznany z tym rodzajem muzyki(folk)
              wycofujesz się zwalając wszystko na nagłośnienie!:)

cyt:
              Gość portalu: marta napisał(a):
              > Nie jestem szczegolna fanka folku - ale potrafie odroznic muzyke dobrze podana
              > od tej zle zaprezentowanej.
              > Piszac, ze majowka byla zenujaca nie chodzilo mi glownie o same zespoly, ale o
              > forme ich podania/zaprezentowania - glownie o naglosnienie (fatalne)
              > konferasjerke (mogloby jej nie byc) i przyjecie przez sama publicznosc, ktora
              > nie wiedziec czemu poszukiwala atrakcji wlasnie w stylu pseudofolkowych
              > Brathankow czy tez Golec uOrkiestra czy tez Kapeli". koniec cyt.

Marto Ty po prostu nie Masz pojęcia o tym co piszesz(przynajmniej w tym wypadku).
              Nie wiem, być może Postawiłaś sobie za cel zyciowy odpowadać na każdy post na tym
              forum(niekoniecznie z sensem).
              Przemyśl to proszę i nie Udzielaj się za często, zwłaszcza w tematach , o którym
              nie Masz najmniejszego(no może znikome) pojęcia.
              Zacznij w końcu samodzielnie myśleć przy pisaniu odpowiedzi na posty , a nie
              słuchaj ślepo tego co(być może) mówi Ci Twój guru z Olimpu.

• Gość: Leon Re: Majowka folkowa IP: *.sochaczew.sdi.tpnet.pl 10.08.01, 08:42
            Rzadko tu zaglądam, ale jestem zdziwiony wyjatkowa aktywnościa Marty, która
            atakuje wsciekle wszystko co dzieje sie w Sochaczewie. Faktycznie e-sochaczew
            to wortal amatorski, ale ważne,że jest. Na pewno jest lepszy niż to co
            dokonała Marta i jej przyjaciel Zeus w pisemku Echo Powiatu. Co do Majówki
            Folkowej, to kobieta ta przeszła samą siebie. Nawet dyskutować nie warto, bo
            poziom nie ten. Jeśli ktoś się wychował na muzyce z radia Fama to nie pogadasz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka