IP: *.visp.energis.pl 15.06.03, 13:11
Czy ktoss moze polecic jakiegos krawca w Pruszkowie, ktory zrobilby sprawnie
i niedrogo poprawke (zwezenie sukienki, takiej obcislej na jeszcze bardziej
obcisla)?
magda:)
Obserwuj wątek
    • Gość: magda:) Re: krawiec IP: *.visp.energis.pl 17.06.03, 14:22
      naprawde bardzo mi zalezy na szybkiej podpowiedzi, bo mi sie lato skonczy. albo
      bede musiala jechac "do miasta"

      pozdrawiam i z gory dsziekuje
      magda:)
      • bbastek13 Re: krawiec 17.06.03, 19:00
        Bardzo chetnie bym Ci odpowiedzial, ale nigdy nie bylem u zadnego krawca...
        Wiem ze byla niezla krawcowa ( ale chyba droga ) w pawilonach w centrum przy
        ul.Wojska Polskiego ( tam gdzie CitiFinancial ) na pieterku, ale sie chyba
        przeniosla do Nadarzyna.
        p.s. A jak w takiej jeszcze bardziej obcislej bedziesz chodzic ?? To chyba
        niezbyt wygodne ?
    • Gość: pirania Re: krawiec IP: *.telkab.pl 18.06.03, 13:58
      nie rozumiem :jak były do poprawki rękawy(wszywanie!) suwaki,kołnierze czy
      pliski z dziurkami to można poszukać krawca lub krawcowej! (Pani Jadzia była
      niezastapiona-ul.Szopena pierwsza brama za bankiem spółdzielczym-nad drzwiami
      lub brama był szyld!) ale proste rzeczy i proste szwy to wybacz załaywia się we
      własnym zakresie! Czyżby Was na lekcjach robót ręcznych czegoś takiego nie
      uczyli?!
    • Gość: Megan Re: krawiec IP: *.gov.pl 03.07.03, 10:14
      Poprawki krawieckie na ul. Ołówkowej na przeciwko Herbapolu, piętrowy dom na
      rogu. Widziałam - nie korzystałam.
      • Gość: magda:) Re: krawiec IP: *.visp.energis.pl 05.07.03, 01:33
        Gość portalu: Megan napisał(a):

        > Poprawki krawieckie na ul. Ołówkowej na przeciwko Herbapolu, piętrowy dom na
        > rogu. Widziałam - nie korzystałam.

        Dzieki za "kierunek". Obiecuje opowiedziec, jak sie sprawdzilo :)

        magda:)

        • sqh Re: krawiec 06.07.03, 16:38
          Gość portalu: magda:) napisał(a):

          > Dzieki za "kierunek". Obiecuje opowiedziec, jak sie sprawdzilo :)

          A sukienkę też możesz zaprezentować po zwężeniu... ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka