Gość: magda:) IP: *.visp.energis.pl 15.06.03, 13:11 Czy ktoss moze polecic jakiegos krawca w Pruszkowie, ktory zrobilby sprawnie i niedrogo poprawke (zwezenie sukienki, takiej obcislej na jeszcze bardziej obcisla)? magda:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: magda:) Re: krawiec IP: *.visp.energis.pl 17.06.03, 14:22 naprawde bardzo mi zalezy na szybkiej podpowiedzi, bo mi sie lato skonczy. albo bede musiala jechac "do miasta" pozdrawiam i z gory dsziekuje magda:) Odpowiedz Link Zgłoś
bbastek13 Re: krawiec 17.06.03, 19:00 Bardzo chetnie bym Ci odpowiedzial, ale nigdy nie bylem u zadnego krawca... Wiem ze byla niezla krawcowa ( ale chyba droga ) w pawilonach w centrum przy ul.Wojska Polskiego ( tam gdzie CitiFinancial ) na pieterku, ale sie chyba przeniosla do Nadarzyna. p.s. A jak w takiej jeszcze bardziej obcislej bedziesz chodzic ?? To chyba niezbyt wygodne ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pirania Re: krawiec IP: *.telkab.pl 18.06.03, 13:58 nie rozumiem :jak były do poprawki rękawy(wszywanie!) suwaki,kołnierze czy pliski z dziurkami to można poszukać krawca lub krawcowej! (Pani Jadzia była niezastapiona-ul.Szopena pierwsza brama za bankiem spółdzielczym-nad drzwiami lub brama był szyld!) ale proste rzeczy i proste szwy to wybacz załaywia się we własnym zakresie! Czyżby Was na lekcjach robót ręcznych czegoś takiego nie uczyli?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Megan Re: krawiec IP: *.gov.pl 03.07.03, 10:14 Poprawki krawieckie na ul. Ołówkowej na przeciwko Herbapolu, piętrowy dom na rogu. Widziałam - nie korzystałam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: magda:) Re: krawiec IP: *.visp.energis.pl 05.07.03, 01:33 Gość portalu: Megan napisał(a): > Poprawki krawieckie na ul. Ołówkowej na przeciwko Herbapolu, piętrowy dom na > rogu. Widziałam - nie korzystałam. Dzieki za "kierunek". Obiecuje opowiedziec, jak sie sprawdzilo :) magda:) Odpowiedz Link Zgłoś
sqh Re: krawiec 06.07.03, 16:38 Gość portalu: magda:) napisał(a): > Dzieki za "kierunek". Obiecuje opowiedziec, jak sie sprawdzilo :) A sukienkę też możesz zaprezentować po zwężeniu... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś