Dodaj do ulubionych

Nagroda Nautilus

IP: *.point-group.pl 03.02.04, 15:48
ruszyła właśnie nowa nagroda dla najlepszej powieści i opowiadania
fantastycznego.uważam, że jest to godna pochwały inicjatywa S&F, która
wystartowała z tym plebiscytem. Już nie mała, określona grupka ludzi na
jakimś fandomie może sobie przyznać nagrodę(vide nagroda im. Zajdal), ale
każdy czytelnik może wysłać smsa ze swoim typem.tylko pogratulować pomysłu!!!
Obserwuj wątek
    • katheryne Re: Nagroda Nautilus 05.02.04, 13:27
      Ja wyslalam moje typy.
      Jesli inni nie wysla, mam wieksze szanse na wygranie nagrody:-)
      A powazniej mowiac, to naprawde ciekawie wyglada. Wreszcie ktos ruszyl glowa i
      nie daje nagrod z kosmosu tylko takie, ktore interesuja rasowego czytelnika.
      System jest prosty, a co ciekawe, gdzie nie spojrzec w sieci, to cos o tej
      nagrodzie jest napisane. Do tej pory tego nie bylo. O Zajdlu slychac bylo
      tylko jak nominowali i jak przyznawali. Dlatego Fanowi wydaje sie, ze to jakis
      fandom sobie przyznaje i troche racji ma. Ja nigdy nie bylam na konwencie,
      raz, ze czasu malo a dwa nie jestem az tak zakrecona, wiec omijala mnie
      mozliwosc wybrania najlepszej ksiazki. IMHO wybieranie nominowanych, to juz
      nie to samo.
      Pozdrowienia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka