Gość: FAN
IP: *.point-group.pl
03.02.04, 15:48
ruszyła właśnie nowa nagroda dla najlepszej powieści i opowiadania
fantastycznego.uważam, że jest to godna pochwały inicjatywa S&F, która
wystartowała z tym plebiscytem. Już nie mała, określona grupka ludzi na
jakimś fandomie może sobie przyznać nagrodę(vide nagroda im. Zajdal), ale
każdy czytelnik może wysłać smsa ze swoim typem.tylko pogratulować pomysłu!!!