Dodaj do ulubionych

Wielka Gra

IP: proxy / 217.8.161.* 24.10.02, 13:33
Czy ktoś może wie, kiedy będą następne eliminacje do Wielkiej Gry
i z jakich tematów ?
Dzięki za informacje

pozdrawiam
ala
Obserwuj wątek
    • Gość: kropka Re: Wielka Gra IP: *.itpp.pl 24.10.02, 15:42
      Ja też z chęcią się dowiem


      pozdr.
      • Gość: ala Re: Wielka Gra IP: proxy / 217.8.161.* 24.10.02, 15:52
        Tak więc jesteśmy już we dwie. Wiem, że termin eliminacji i tematyka ogłaszane
        są na antenie tvp, natomiast ja rzadko oglądam telewizję.
        Może jednak ktoś coś wie na ten temat.

        Pozdr.
        ala
        • Gość: Jo Re: Wielka Gra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.02, 16:26
          > Może jednak ktoś coś wie na ten temat.

          Dramat! Wrzuciłam w wyszukiwarkę hasło "Wielka Gra" i nie znalazło ani słowa.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka