Gość: ala IP: proxy / 217.8.161.* 24.10.02, 13:33 Czy ktoś może wie, kiedy będą następne eliminacje do Wielkiej Gry i z jakich tematów ? Dzięki za informacje pozdrawiam ala Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kropka Re: Wielka Gra IP: *.itpp.pl 24.10.02, 15:42 Ja też z chęcią się dowiem pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Wielka Gra IP: proxy / 217.8.161.* 24.10.02, 15:52 Tak więc jesteśmy już we dwie. Wiem, że termin eliminacji i tematyka ogłaszane są na antenie tvp, natomiast ja rzadko oglądam telewizję. Może jednak ktoś coś wie na ten temat. Pozdr. ala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jo Re: Wielka Gra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.02, 16:26 > Może jednak ktoś coś wie na ten temat. Dramat! Wrzuciłam w wyszukiwarkę hasło "Wielka Gra" i nie znalazło ani słowa. Odpowiedz Link Zgłoś