Dodaj do ulubionych

srogi mróz...

24.01.06, 10:50
w związku z ogromnym mrozem przypomniał mi się fragment Alternatyw, których
nie rozumiem - dlaczego podczas narady zimowej u profesora Dąb-Rozwadowskiego
było gorąco, podczas gdy pozostali lokatorzy mieli w mieszkaniach zimno?
Obserwuj wątek
    • kris.m Re: srogi mróz... 29.01.06, 12:21
      no chyba dlatego, że jak przyszło tam ze 20 studentów, słuchać wywrotowych tekstów profesora, to od samego tłumu zrobiło się gorąco:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka