walosz 24.01.06, 10:50 w związku z ogromnym mrozem przypomniał mi się fragment Alternatyw, których nie rozumiem - dlaczego podczas narady zimowej u profesora Dąb-Rozwadowskiego było gorąco, podczas gdy pozostali lokatorzy mieli w mieszkaniach zimno? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kris.m Re: srogi mróz... 29.01.06, 12:21 no chyba dlatego, że jak przyszło tam ze 20 studentów, słuchać wywrotowych tekstów profesora, to od samego tłumu zrobiło się gorąco:) Odpowiedz Link Zgłoś