Dodaj do ulubionych

M jak mazgaj

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.03, 10:08
Zauważyliście, że Marcie z "M jak miłość" od ciągłego płaczu zanikły powieki?
Obserwuj wątek
    • Gość: nabuchodonozor Re: M jak mazgaj IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.01.03, 10:32
      Juz mnie to wszystko smieszy. We wczorajszym odcinku powalil mnie na kolana
      Michal, ktory nie przespal sie z malgosia chociaz mial mozliwosc. Paradne.
      Teraz beda czekac az ksiadz poblogoslawi ich zwiazek. I Michal bedzie mogl z
      blogoslawienstwem prokreowac do woli. A Hanka jakos sie nie zapracowuje na tej
      wsi. Tipsy zrobione, fryzurka tez. Marek sam sie ze wszystkim wyrabia. Kobieta
      na wsi tak nie wyglada, jesli maz nie jest obszarnikiem lub badylarzem. A Marta
      coz - denerwujaca postac. A tak sie cieszylam, kiedy sie zeszli z Jackiem.
        • Gość: Michał Re: M jak mazgaj IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 22.01.03, 13:50
          Kaśka i Michał, którzy nie kochali się w hotelu, chociaż wcześniej Michał
          zaplanował wspólny nocleg, byli już mega-przegięciem.
          Scenarzyści mają w du.ie prawdopodobieństwo psychologiczne.
          To samo z tą Hanką : teraz jest robiona na ofiarę Marka, a w pierwszysch
          odcinkach robiła go w konia aż miło. Kożuchowska prezentuje ten sam zestaw
          gupich min.
          Marta z Jackiem, którzy jako jedyni trzymali ten serial w kupie, ostatnio tylko
          jęczą i ryczą.
          A mój pech polega na tym, ze akurat jemy w tym czasie kolację i telewizor jest
          w tym samym pokoju.
          • Gość: :) Re: M jak mazgaj IP: *.acn.waw.pl 22.01.03, 17:18
            Gość portalu: Michał napisał(a):

> A mój pech polega na tym, ze akurat jemy w tym czasie kolację i telewizor
            jest
            > w tym samym pokoju.
            Poproś sąsiada z naprzeciwka aby nie zasłaniał firanek w oknie i o 20 -stej
            ustawiał na TV Bloomberg to zobaczysz aktualne notowania NYSE. Jak będzie mgła
            za oknem to możesz mieć pecha:)
            Co do serialu Chwila dla Debila to uważam, ze każdemu według jego potrzeb
            intelektualnych
          • Gość: facet Re: M jak mazgaj IP: *.zgora.dialog.net.pl 24.01.03, 00:34
            Gość portalu: Michał napisał(a):

> Kaśka i Michał, którzy nie kochali się w hotelu, chociaż wcześniej Michał
            > zaplanował wspólny nocleg, byli już mega-przegięciem.

Nie zaplanował wspólnej nocy... Michałek chciał wynając dwa osobne pokoje, ale
            nie było

> Scenarzyści mają w du.ie prawdopodobieństwo psychologiczne.

E tam, jest to całkiem prawdopobne, nie widzę w tym nic niezwykłego...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka