08.04.07, 12:02
interesuje mnie piosenka z tej nowej reklamy pepsi: ekran podzielony na
cztery czesci, w jednej z opcji chlopak wchodz bodajze do sklepu muzycznego a
tam graja pioseneczke i to wlasnie ja chcialabym miec na kompie:)mozecie
pomoc?ktos kojarzy?
Obserwuj wątek
    • active.x Re: Pepsi 08.04.07, 12:11
      The Cloud Room - "Hey Now Now"
      • little.miss.sunshine Re: Pepsi 08.04.07, 20:53
        dziekuję bardzo i pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka