Dodaj do ulubionych

PIG BROTHER

05.04.01, 01:50
Obejrzałem sobie parę odcinków Big Bradera w
telewizji i wiecie co? Wynudziłem się śmiertelnie.
Dlatego dla producentów proponuję dużo lepszą wersję
programu.

W programie bierze udział 12 prosiaków. 10 jest
wytypowana przez dziennikarzy programów rolniczych na
podmiejskich targowiskach. Pozostałe dwa wybierają
widzowie w Tele-audio. W celu pogłebienia więzi z
oglądającymi nadawane im są imiona z najlepszych
telenowel - Esmeralda, Jose Manuel, Milagros, Juan
Martinez. Przez kilka tygodni przed emisją lecą
reklamówki programu - w narożniku jest
półprzezroczysty obrazek ze świnką Piggy. Sam program
odbywa się w upadłym PGR-ze gdzieś w koszalińskiem. Na
potrzeby programu zaadoptowana zostaje majwiększa
chlewnia w Polsce, dotąd opuszczona, a teraz
zapełniona nowoczesnym sprzętem nagraniowym -
zainstalowanych jest (sic!) 128 kamer oraz 432
mikrofony. Dodatkowo świnki mają wszczepione nadajniki
radiowe. Każda otrzymuje swój kojec i korytko.

Zadaniem świń jest przeżycie jak nadłużej. Zadanie
mają utrudnione, ponieważ w nocy zakradają się do
chlewni pijani amatorzy szynki z okolicznych wsi i
ganiają je z siekierami. Można to zobaczyć tylko w
odcinkach emitowanych po północy. W dzień świnie
kwiczą do siebie i biją sie o koryta. Czasem dochodzi
do zbliżeń - okazuje się, że część z nich to
przedcześnie dojrzałe lochy i knurki.

Świnie otrzymują od Wielkiej Gospodyni (w roli której
występuje ogólnopolska Miss Kół Gospodyń Wiejskich lub
pani Bożena Dykiel) różne zadania, dzięki którym mogą
zdobyć jeszcze więcej paszy np. zbieranie butelek po
winie zostawionych w różnych zakątkach PGR-u, konkurs
na najgłośnijesze kwiczenie.

Co tydzień muszą wyeliminować ze swojego grona jedną
uczestniczkę. W postny piątek, kiedy nie są atakowane
przez okolicznych autochtonów, wpuszczane są
pojedynczo do spróchniałej stajni gdzie Wielka
Gospodyni pokazuje im zdjęcia współuczestników.
Decydują za pomocą donośnego kwiczenia. Po głosowaniu
dostają potrójną porcję paszy. A w międzyczasie
telewidzowie głosują w internecie i teleaudio.

W soboty do PGR podjeżdża samochód z rzeźni i zabiera
przegranego w ostatnią podróż.

W niedzele, w cotygodniowym telewizyjnym podsumowaniu,
wszyscy komentują wydarzenia ostatnich dni. W TV są
też goście specjalni - na zmianę jest to Maciej Kuroń
lub Gotuj Makłowicz, którzy dla gości w studio
przygotowują coraz to nowe dania ze świń - raz jest to
wieprzowina z grilla, raz kiełbaska śląska, czasem
stek wieprzowy, a w ostatnim programie prosię z rożna
w całości w jabłkach. Biegając po studiu Miecugow
rozmawia z rolnikami, których prosiaki występują w
programie, na temat nowych metod przemysłowego chowu
świń, wypytuje o anegdotki z życia prosiąt. Zaś Jacek
Santorski opowiada o zastosowaniu nowoczesnej
psychologii w chowie tuczników, wplatając w swoje
wypowiedzi wywody o różnicach temperamentu świń.

Całość jest transmitowana 24 godziny na dobę w
internecie a specjalne wydania zaczynają sie zaraz po
programach "Tydzień Farmera" i "Zbierz plon" w
godzinach porannego obrządku. Żelazną widownię
stanowią członkowie PSLu oraz ekipa Gabriela
Janowskiego.

Prosiak, który przetrwa całą edycję Pig Brothera
wygrywa dowód osobisty, prawo jazdy oraz mieszkanie 2
pokojowe na Żoliborzu z kuchnią i kojcem.

Dodam, że program jest rozwojowy i w następnych
edycjach mogą wystąpić inne zwierzęta jak konie, psy,
krety, ryjówki albo jaskółki argentyńskie.

(autor;joemonster.org)
Obserwuj wątek
    • zbyszko DE-BIL BRADER 05.04.01, 01:54
      .....a najnowszy projek telewizyjny to....

      DE-BIL BRADER

      Debilny Brat. Wspaniałe reality-show, kilkunastu
      ochotników, przeciętnych
      obywateli, wyselekcjonowanych dzięki skomplikowanym i
      tajemnym testom
      opracowanym przez najwyższej klasy specjalistów
      (chodzi o to, aby wybrańcy byli
      maksymalnie przeciętni), trafia do zamkniętego zakładu
      dla osób chorych
      umysłowo zwanego dalej domem Debilnego Brata. Jest to
      prawdziwy dom wariatów,
      w którym spotykamy osoby ciężko chore psychicznie,
      lżej upośledzone, ludzi o
      zaburzonej osobowości itp... , oczywiście nasi
      ochotnicy niczym nie różnią się
      od stałych mieszkańców, a widzowie nie są informowani
      kto w domu Debilnego
      Brata jest nowicjuszem, sami ochotnicy także nie
      wiedzą co się z nimi dzieje,
      jak trafili do domu DB i czy są tam stałymi
      mieszkańcami. Zadaniem widzów jest
      odgadnięcie kto nie jest prawdziwym mieszkańcem domu
      DB, a nie jest to wcale
      proste zadanie (widzą państwo analogię do innego
      wspaniałego programu "AGENT"? -
      właśnie tutaj tkwi siła tego przedsięwzięcia, -
      połączenie tego co najlepsze).
      Jednak nie sama zagadka i cenne nagrody przyciągną
      przed ekrany rzesze widzów,
      najatrakcyjniejsza w tym wszystkim jest możliwość
      obserwowania prawdziwego
      życia, interakcji, konfliktów, przyjaźni itd....
      jednym słowem każdy może w
      Debilnym Bracie odnaleźć siebie!

      Bo wyobraźmy sobie spotkanie schizofrenika koprofaga z
      neurasteniczką ze
      skłonnościami do enurezjii i enkopresji? Czy on ją
      pokocha? Co ona o nim myśli?
      Czy lobotomia pomoże rozwiązać kłopoty zaprzyjaźnionej
      trójki psychopatycznych
      morderców-kanibali? Jak cierpiący na klaustrofobię
      klastomaniak przetrzyma w
      zamkniętych pomieszczeniach DB? Czy nie popsuje 22644
      kamer i 18697mikrofonów?
      (no wszystkich na pewno nie da rady) A jak wygląda
      codzienne życie Napoleona?

      To tylko przykłady, ale możliwości tkwiące w programie
      są ogromne, dodam że,
      wszyscy mieszkańcy będą uczestniczyć w różnorodnych
      grach i zadaniach,
      oczywiście nie ujawniam szczegółów, bo jak wiadomo
      konkurencja nie śpi, dlatego
      podaje jedynie tytuły; "gra w swobodne skojarzenia",
      "nie daj się porazić
      prądem", "rozwiąż ten krótki test", "czy chcesz o tym
      porozmawiać?", "bieg w
      kaftanie", "złap pielęgniarza" oraz wiele, wiele
      innych

      Liczne zaskakujące pułapki rozmieszczone w całym domu
      DB (głównie bardzo silne
      impulsy elektryczne rażące znienacka, lodowate
      prysznice nie wiadomo skąd i
      ogromne kule, takie jak w filmie o Indianie Jonesie,
      goniące uczestników) oraz
      mniej liczne nagrody (batoniki pewnej firmy
      wyskakujące ze ściany, po
      naciśnięciu bardzo sprytnie ukrytych zielonych
      przycisków) mają za zadanie
      dodać programowi jeszcze więcej emocji.

      Z góry wiadomo, że serial osiągnie rekordową
      oglądalność, wszyscy miłośnicy
      reality TV właśnie tutaj, mogą stanąć oko w oko ze
      swoimi prawdziwymi
      problemami; voyeuryzmem, schizofrenią, kompleksami,
      oligofrenią. Debilny Brat -
      cudowne telewizyjne zwierciadło najlepiej zaspokoi ich
      potrzeby obnażając
      (dosłownie i w przenośni) człowieka całkowicie.



      bardzo wyrywkowy słowniczek ważniejszych pojęć;

      voyeuryzm -dewiacja przejawiająca się dążeniem do
      zaspokojenia seksualnego
      przez podglądanie innych osób w sytuacjach intymnych.
      Voyeur usiłuje podpatrzeć
      zachowania seksualne, którym nie ośmiela się oddawać
      [...] voyeuryzm
      najczęściej tłumaczy się podświadomym kompleksem
      kastracyjnym

      schizofrenia -stan patologiczny w którym zerwany
      zostaje kontakt z realnym
      (zewnętrznym) światem, charakteryzuje się oderwaniem
      od rzeczywistości ,
      myśleniem autystycznym [....], dziwnym zachowaniem,
    • Gość: Yahoo! Re: PIG BROTHER IP: unknown, 217.8.162.* 05.04.01, 09:34
      ....ha ha ha ha... jesteś mistrzem.
      Strzałeczka
      • Gość: marcinn Re: PIG BROTHER IP: *.waw.cdp.pl 06.04.01, 11:46
        to jest super dobre wyslij to do Miecugowa chociaz watpie czy doceni mn

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka