Dodaj do ulubionych

Odwaracanie uwagi

09.01.23, 09:45
Ostatni polski krol abdykowal w 1795 a kilka lat pozniej obalono absolutna wladze krolewska we Francji. Czytajac pierwsze strony gazet o angielskich "royals" mozna byc z tych czystek zadowolonym.

Ksiaze Harry napisal wspomnienia w ktorych opisuje, ze jego bracholek Bill go bil za mlodu. Dzisiejsza prasa tlumaczy, ze Harry musi z czegos zyc w drogiej Kalifornii i zyje z obsmarowywanie swej rodziny.

Widzac inflacje, klopoty ekonomiczne i socjalne Wielkiej Brytanii, warto moze byloby porozmawiac jak rozwiazac te wazne problemy zamiast rozwazac problemy rodziny krolewskiej? Co mysli indyjsko-angielski premier Anglii? Angielski premier uwaza, ze z rodziny krolewskiej mozna byc dumnym. Ale w czym mu ta rodzina pomaga? Moze odwraca uwage czytelnikow gazet od waznych problemow?

PF
Obserwuj wątek
    • de_oakville Re: Odwaracanie uwagi 09.01.23, 11:20
      Wiekszosc narodow swiata marzylaby o takich problemach ekonomicznych i socjalnych jakie ma dzis Wielka Brytania. Przeciez wiekszosc krajow to nie napchani petrodolarami Arabowie, pnacy sie ciagle do gory Chinczcycy, czy tradycyjnie swietnie zorganizowani Niemcy lub Szwajcarzy. Wyglada na to, ze Harry jest zagubiony i jest "na sznurkach" Meghan. A Meghan to jest najprawdopodobniej "diabel w zlotym opakowaniu". Ale czy Meghan dziala sama, czy jest rowniez na czyichs "sznurkach?" Oto jest pytanie.
      • polski_francuz Re: Odwaracanie uwagi 09.01.23, 16:21
        de_oakville napisał:

        " Wyglada na to, ze Harry jest zagubiony i jest "na sznurkach" Meghan. A Meghan to jest najprawdopodobniej "diabel w zlotym opakowaniu". Ale czy Meghan dziala sama, czy jest rowniez na czyichs "sznurkach?" Oto jest pytanie."


        Zgadzam sie, ze motorem dzialan Harry'ego jest pewnie jego zona. A ona jest aktorka i takie pozowanie i "wywalanie brudow" jakie ona stymuluje nalezy do jej zawodu.

        Pytanie jest czy Harry sluzy Anglii i swemu krajowi? Nie, sluzy swojej kasie.

        PF
        • felusiak1 Re: Odwaracanie uwagi 14.01.23, 07:30
          polski francuz napisał: A ona jest aktorka

          Doskonały dowcip.
    • boomerang Re: Odwaracanie uwagi 09.01.23, 14:23
      Ostatni polski krol abdykowal w 1795 a kilka lat pozniej obalono absolutna wladze krolewska we Francji.

      Myślisz że Harry obali angielskich "royals"? Andrew dołożył wcześniej parę pensów.
      • polski_francuz Re: Odwaracanie uwagi 09.01.23, 16:23
        boomerang napisał:


        "Myślisz że Harry obali angielskich "royals"? Andrew dołożył wcześniej parę pensów."


        Interesujaca uwaga. Sadze, ze i jeden i drugi przyczyniaja sie do obalenia monarchii. BTW, Australia jeszcze nalezy do korony?

        PF
        • boavista4 Re: Odwaracanie uwagi 10.01.23, 17:07
          a kto obali system? kto obali struktury, dominacje, kto rozwali swiat?

          • boavista4 Re: Odwaracanie uwagi 10.01.23, 20:30
            Czy już załoiliście swoją kandydaturę na prezydenta? John Bolton jest już gotowy!
            • boavista4 Re:pomnik Kaczora 14.01.23, 04:12
              Ma forme schodow. A wiec zobaczmy schody.
              www.facebook.com/reel/928908951618524?mibextid=9drbnH&s=yWDuG2&fs=e
        • boomerang Re: Odwaracanie uwagi 14.01.23, 08:36
          Australia jeszcze nalezy do korony?

          Jak najbardziej i chyba tak jest lepiej. Odrobina konserwatyzmu nie zaszkodzi w naszym lewitującym w stronę lewactwa świecie.
          • polski_francuz Re: Odwaracanie uwagi 14.01.23, 08:56
            boomerang napisał:


            " Jak najbardziej i chyba tak jest lepiej. Odrobina konserwatyzmu nie zaszkodzi w naszym lewitującym w stronę lewactwa świecie."


            Moze Harry'ego do was zesla, za obsmarowywanie rodziny krolewskiej? Byle nie do Melbourne, bo obsmaruje. Proponuje do Darwin, to bedzie se mogl popolowac krokodyle...

            PF
            • boomerang Re: Odwaracanie uwagi 14.01.23, 09:19
              Australia jest za konserwatywna dla Harry'ego. Myślę że Kanada lepsza, dopóki jest tam Justin.
          • stefan4 Re: Odwaracanie uwagi 14.01.23, 15:23
            boomerang:
            > Australia jeszcze nalezy do korony?
            >
            > Jak najbardziej i chyba tak jest lepiej.

            Kiedyś (już dosyć dawno) mojego znajomego Hindusa zapytano w towarzystwie, po co Indie należą do Comonwealthu. Odpowiedź brzmiała ,,just too lazy to leave ''. Członkostwo Commonwealthu to i tak jest znacznie mniejszy stopień poddaństwa niż ten australijski czy kanadyjski.

            boomerang:
            > w naszym lewitującym w stronę lewactwa świecie.

            Jaka fajna beztreściowa gra słów! Coś jak ,,kaprawy oprawca'', albo ,,naprawa prawoskrętu'', albo ,,sprawa upraw prawoślazu''.

            - Stefan

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka