Gość: Foamclene IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.06, 23:00 czy moze ktos z warszawiakow korzystal z wypozyczalni kostiumow przy ktoryms z teatrow? czy mozecie polecici mi jakas dobra wypozyczalnie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: loka Re: Kostiumy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.06, 19:52 To zależy jakich kostiumów potrzebujesz, chyba najlepiej zaopatrzony jest magazyn Telewizji Polskiej. Ja przy żadnym teatrze nie mogłam znaleźc nic konkretnego, a w TVP coś chociaż było, może nie najlepszej jakości ,ale ... Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś