Dodaj do ulubionych

J.W.Construction

IP: 80.240.163.* 28.02.06, 08:12
Czy ktos pracował dla tej firmy?
Bede wdzięczny za wszelkie opinie.
Obserwuj wątek
    • Gość: saralee Re: J.W.Construction IP: *.chello.pl 28.02.06, 23:17
      Tak, mój znajomy. Totalny mobbing, ciagłe szukanie winnych wśród szarych
      ludków, gdzy kadrze coś nie wyjdzie.
    • Gość: trelemorele Re: J.W.Construction IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.06, 08:28
      Paru ludzi ktorych znam, zaden z nich nie dobrze nie wyrazal o tej firmie,
      radzili zeby ja omijac, chory i do tego czerwony "pomiot" gospodarczy.
    • Gość: tomeczek Może zacznij od opinii klientów :) tu: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.06, 13:49
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=25&w=24106643

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka