Gość: JASZA IP: 80.240.163.* 28.02.06, 08:12 Czy ktos pracował dla tej firmy? Bede wdzięczny za wszelkie opinie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: saralee Re: J.W.Construction IP: *.chello.pl 28.02.06, 23:17 Tak, mój znajomy. Totalny mobbing, ciagłe szukanie winnych wśród szarych ludków, gdzy kadrze coś nie wyjdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trelemorele Re: J.W.Construction IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.06, 08:28 Paru ludzi ktorych znam, zaden z nich nie dobrze nie wyrazal o tej firmie, radzili zeby ja omijac, chory i do tego czerwony "pomiot" gospodarczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomeczek Może zacznij od opinii klientów :) tu: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.06, 13:49 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=25&w=24106643 Odpowiedz Link Zgłoś