Gość: niedźwiedź
IP: 193.0.116.*
05.01.07, 13:59
Witam,
czy ktoś z Was pracował u agenta transferowego? Dział obsługi klienta-
realizacjia zleceń, odpowiadanie na pytania klientów i tego typu prace. Jakie
są zarobki, czy jest to praca ciekawa- rozwojowa? Czy można zdobyć tu wiedzę
przydatną np. bezpośrednio w TFI? W Irlandii w tego typu pracy można zarobić
rocznie 25- 30 tysięcy? A jaka stawka jest w Polsce?