Dodaj do ulubionych

agent transferowy- zarobki

IP: 193.0.116.* 05.01.07, 13:59
Witam,
czy ktoś z Was pracował u agenta transferowego? Dział obsługi klienta-
realizacjia zleceń, odpowiadanie na pytania klientów i tego typu prace. Jakie
są zarobki, czy jest to praca ciekawa- rozwojowa? Czy można zdobyć tu wiedzę
przydatną np. bezpośrednio w TFI? W Irlandii w tego typu pracy można zarobić
rocznie 25- 30 tysięcy? A jaka stawka jest w Polsce?
Obserwuj wątek
    • Gość: Puff Re: agent transferowy- zarobki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.07, 15:45
      Kilku moich znajomych.
      Ale robili za friko, bo w stopniu ministrantów
      • Gość: bzzz Re: agent transferowy- zarobki IP: *.waw.cdp.pl 26.03.07, 14:43
        chodzi o pracę pracowanika DOK w tej firmie na Puławskiej 436?
        też jestem ciekawa, jutro mam tam rozmowę
        • Gość: mizzzzz Re: agent transferowy- zarobki IP: 193.0.116.* 26.03.07, 16:42
          chyba niewiele, ciągle rekrutują i płaca 3tys ich przeraża

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka