26.06.07, 22:34
Jaka atmosfera? Jakie zarobki na stanowisku account managera czy senior
account managera??
Obserwuj wątek
    • stworzenje UWAGA 26.06.07, 22:35
      nie ogladales programu owego na temat Tele2,samo za siebie mowi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka