wafel89 07.06.08, 14:22 mam pytanie czy ktoś już tam pracował? ewentualnie ciągle pracuje? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: klar Re: Cyfrowy Polsat IP: *.chello.pl 25.10.08, 19:10 Ja pracowałam ponad rok, a co dokładniej chcecie wiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: forest Re: Cyfrowy Polsat IP: 89.108.217.* 27.10.08, 11:27 a to praca w salonie?? jak tak to jaka mniej wiecej płaca ?? Odpowiedz Link Zgłoś