Dodaj do ulubionych

Cyfrowy Polsat

07.06.08, 14:22
mam pytanie czy ktoś już tam pracował? ewentualnie ciągle pracuje? pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: klar Re: Cyfrowy Polsat IP: *.chello.pl 25.10.08, 19:10
      Ja pracowałam ponad rok, a co dokładniej chcecie wiedzieć?
      • Gość: forest Re: Cyfrowy Polsat IP: 89.108.217.* 27.10.08, 11:27
        a to praca w salonie?? jak tak to jaka mniej wiecej płaca ??

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka