Dodaj do ulubionych

ZEBRANIE KLUBU NR 45 -- Aby do wiosny

07.01.04, 10:26
Otwieram nastepne zebranie konstatujac, ze dni sie wydluzaja, i mozna chyba
juz zaczac liczyc dni do wiosny... Co nam przyniesie? Piekna bedzie czy
deszczowa? a moze i piekna i deszczowa, czy takie cus jest mozliwe?

Do kominka dokladam, popiol wymiatam, reszty nie sprzatam bo od czego jest
jutro Pan Od Sprzatania, puszczam radio F.I.P., i zaglebiam w lekturze tak
nudnej jak i bezsensownej, ktore musze dzis przerobic. :(((((

Ruda (+ 7 siwych po prawej stronie czaszki :(
Obserwuj wątek
    • basia553 Re: ZEBRANIE KLUBU NR 45 -- Aby do wiosny 07.01.04, 10:34
      Przepraszam, ze sie wymadrzam, ale BYLE do wiosny.
      Ktöra bedzie piekna, bo pojade sobie do Cinque Terre!!!!
      I tam m.in. spotkam pewna forumowiczke, z ktöra nawiazalam
      prywatnie kontakt. Jestesmy umöwione na kawe, hehe!
      • jutka1 Re: ZEBRANIE KLUBU NR 45 -- Aby do wiosny 07.01.04, 10:38
        basia553 napisała:

        > Przepraszam, ze sie wymadrzam, ale BYLE do wiosny.
        *******
        a wymondrzaj siem, wymondrzaj, a ja i tak zrobie po swojemu.. ;PP masz
        oczywiscie racje, ale mozna wszak uzywac "aby", jak rowniez "oby"? (zna sie
        te jezyki, co nie? ;))))

        > Ktöra bedzie piekna, bo pojade sobie do Cinque Terre!!!!
        > I tam m.in. spotkam pewna forumowiczke, z ktöra nawiazalam
        > prywatnie kontakt. Jestesmy umöwione na kawe, hehe!
        ********
        co to jest Cinque Terre? niech zgadne, Dolomity? niech dalej zgadne, z
        Grazyna sie umowilas?

        Sherlock z Bozej Laski :)
        • basia553 Re: ZEBRANIE KLUBU NR 45 -- Aby do wiosny 07.01.04, 10:44
          A wiec Cinque terre to w Ligurii jeden z cudöw swiata, a raczej zabytek
          jakistam. To 5 (jak sama nazwa wskazuje, tez wladam jenzykami!)
          wiosek przyczepionych do skal nad morzem. To wszystko lezy powyzej La Spezia
          i jest przepiekne, znam z filmöw i zdjec. A forumowiczki nie znasz, znam ja
          z forum Wlochy i smy sie skolegowaly. Jej mama jest möj rocznik!!!
          Jest szalenie mila, ciekawe jak to bedzie "lajf".
          • jutka1 Liguria 07.01.04, 10:55
            jak widac sherlock ze mnie jak z koziej dupy rajzetasze, jak mawiaja
            jankesi :))))

            wycieczki zazdraszczam...ale bez zawisci, sama tysz sobie jakas wymysle, nie
            wiem dokad ale moze cos mi wpadnie do glowy...

            czy jeszcze za wczesnie zeby sie w Klubie napic? katem oka zauwazylam biale
            piwo i kawalek cytryny, i tak jakos pragnienie mnie dopadlo... ;))))
            • basia553 Re: Liguria 07.01.04, 11:01
              wspölna podröz moge Ci zaproponowac. jade sama autem na tydzien.
              koniec kwietnia lub poczatek maja. tylko bawic musisz sie tam sama,
              bo ja uprawiam ostre wedröwki.
              • jutka1 Re: Liguria 07.01.04, 11:07
                musze chyba z zalem odmowic, bo musze wybrac z paru innych mozliwosci - od
                Florydy do Umbrii... ale jestem pewna, ze bedziesz sie swietnie bawic, i milej
                wspinaczki... :)))
        • don2 Re: ZEBRANIE KLUBU NR 45 -- Aby do wiosny 07.01.04, 10:48

          zawiadamia sie ,ze pogloski o jakiejs tam odleglej porze roku sa zdecydowanie
          przesadzone.Wlasnie wali snieg jak cholera co zapowiada dluga i ostra zime.
          dzien wydluzyl sie o 1 ( slownie.jedna minute ) Nie dam sie wyprowadzic z
          nastroju wscieklego malkontenctwa tak latwo. Don nieyntelygentny i ponury.
          • basia553 Re: ZEBRANIE KLUBU NR 45 -- Aby do wiosny 07.01.04, 10:51
            Sam jestes winien. Na pölnocy ma prawo sniezyc, byle w Mannheim/Heidelberg
            jest +5 stopni i nic sie nie dzieje. trzeba bylo w Hiszpanii zostac, ale pewnie
            tak narozrabiales, tyle damskich serc zlamales, tyle tesciowych do zalamania
            nerwowego doprowadziles, ze Ci nic innego nie pozostalo, jak uciekac gdzie ..
            no moze nie pieprz rosnie, ale gdzie Wieczne Lody trwaja!
          • jutka1 Re: ponuractwo zimowe :) 07.01.04, 11:23
            don2 napisał:
            > zawiadamia sie ,ze pogloski o jakiejs tam odleglej porze roku sa
            zdecydowanie przesadzone.Wlasnie wali snieg jak cholera co zapowiada dluga i
            ostra zime. dzien wydluzyl sie o 1 ( slownie.jedna minute ) Nie dam sie
            wyprowadzic z nastroju wscieklego malkontenctwa tak latwo. Don nieyntelygentny
            i ponury.
            ********
            znowu brak zgody w sprawie czy szklanka jest pol-pusta czy pol-pelna.. dzien
            sie wydluzyl tylko o 1 minute, ale sie wydluzyl. Wali snieg jak cholera ale
            stopnieje, a potem sie zazieleni. A na sniegowe malkontenctwo najlepszy jest
            koktajl ciocia hela na kacu (pyfko, borygo i woda brzozowa). :))))

            Jutka Glab optymistyczny
            • don2 Re: ponuractwo zimowe :) 07.01.04, 11:42
              podaj proporcje koktajlu-wyglada na wysmienity.masz jednak talent Barowy !!!
    • szfedka Co Wy tam o wiosnie... 07.01.04, 11:17
      jak tu snieg pada...
      najpierw trzeba zaliczyc tydzien na nartach a potem wiosna moze przyjsc...
      kurde frak...pierwsze godziny pracy w tym roku a mi juz szefuncio d...
      zawraca...
      a ja tu rekonwalescentka...zaczynam pracowac 6 godzin dziennie...kiedy to
      ostatnio bylo? hmmmm...nie pamietam
      oby do piatku...

      i tym optymistycznym akcentem
      pucio, pucio
      • morsa Re: Co Wy tam o wiosnie... 07.01.04, 11:34
        Bardzo przepraszam, ze sie wtracam:
        to zebranie to chyba Numero 55.
        Wiosenne zmeczenie?
        morsa, co potrafi liczyc, ha!
        Wlasnie wczoraj wrocilam z Polski
        i ten watek jest pierwszym, ktory przeczytalam.
        Ide teraz nadrabiac zaleglosci.
        Witam wszystkich w Nowym Roku (1994 ? :)))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka