jutka1
07.01.04, 10:26
Otwieram nastepne zebranie konstatujac, ze dni sie wydluzaja, i mozna chyba
juz zaczac liczyc dni do wiosny... Co nam przyniesie? Piekna bedzie czy
deszczowa? a moze i piekna i deszczowa, czy takie cus jest mozliwe?
Do kominka dokladam, popiol wymiatam, reszty nie sprzatam bo od czego jest
jutro Pan Od Sprzatania, puszczam radio F.I.P., i zaglebiam w lekturze tak
nudnej jak i bezsensownej, ktore musze dzis przerobic. :(((((
Ruda (+ 7 siwych po prawej stronie czaszki :(