Dodaj do ulubionych

Apel do Forumowiczow

03.12.20, 12:41
Jako, ze ostatnimi czasy wzrosla stanowczo ilosc niemilych i problematycznych w swej tresci i formie wpisow, bardzo prosimy forumowiczow o przestrzeganie netykiety.

W szczegolnosci prosimy (kolejnosc alfabetyczna):

- Nicka Ertes o zaniechanie prowokacji i wycieczek ad personam w stosunku do innych forumowiczow
- Nicka kan_z_oz o zaprzestanie kolportowania prywatnych informacji uzyskanych poza forum na publicznym forum
- NIcka Stokrotna o zaniechanie prowokacji i wulgaryzmow w stosunku do innych forumowiczow

Dziekujemy za wspolprace,

Milego Dnia,

Obserwuj wątek
    • stokrotna Re: Apel do Forumowiczow 03.12.20, 19:30
      poloniaii napisał:

> Jako, ze ostatnimi czasy wzrosla stanowczo ilosc niemilych i problematycznych w
      > swej tresci i formie wpisow, bardzo prosimy forumowiczow o przestrzeganie nety
      > kiety.
      >
      > W szczegolnosci prosimy (kolejnosc alfabetyczna):
      >
      > - Nicka Ertes o zaniechanie prowokacji i wycieczek ad personam w stosunku do in
      > nych forumowiczow

> - Nicka kan_z_oz o zaprzestanie kolportowania prywatnych informacji uzyskanych
      > poza forum na publicznym forum
      > - NIcka Stokrotna o zaniechanie prowokacji i wulgaryzmow w stosunku do innych f
      > orumowiczow
      >
      > Dziekujemy za wspolprace,
      >
      > Milego Dnia,
      >
        • stokrotna Re: Apel do Forumowiczow 03.12.20, 19:39
          Owszem mogę. Tak szczerze. Jest mi bardzo bardzo przykro. Nie spytałeś czemu mnie nie było. Co się ze mną działo, czemu nie pisałam, czy jestem ok. Z miejsca zacząłeś publikować niemiłe rzeczy pod moim adresem. To nie jest fair. "Dwie strzykawki" - czego? Co przez to chciałeś powiedzieć?

Jak widzisz, nie poruszam bolączek prywatnych o których pisałeś na tym forum. A mogłabym. Tak serio. Bądź odrobinę milszy skoro potrafisz, ok?
          • maria421 Re: Apel do Forumowiczow 03.12.20, 19:43
            stokrotna napisała:

> Owszem mogę. Tak szczerze. Jest mi bardzo bardzo przykro. Nie spytałeś czemu mn
            > ie nie było. Co się ze mną działo, czemu nie pisałam, czy jestem ok. Z miejsca
            > zacząłeś publikować niemiłe rzeczy pod moim adresem. To nie jest fair. "Dwie st
            > rzykawki" - czego? Co przez to chciałeś powiedzieć?
            >
            Poniewaz Kan chce zebys wplacila na WOSP, a tam zbieraja na sprzet medyczny, a strzykawki do sprzetu medycznego naleza, to chyba jasne ze odsetki wystarczylyby na dwie strzykawki. Puste. Jednorazowe.

• ertes Re: Apel do Forumowiczow 03.12.20, 19:50
              Dziekuje Mario. Widze ze Tobie moj dowcip nie sprawil problemu ze zrozumieniem.

Stokrotka nie jestes pepkiem siwta. Nie wszystko jest o tobie.
              Po raz kolejny prosze wyluzuj bo zaczynasz gonic w pietke. Niepotrzebnie.
              • stokrotna Re: Apel do Forumowiczow 03.12.20, 20:00
                A mnie sprawił i zinterpretowałam opacznie. Nie jestem Marysią, mam swoje słabości.

Skoro Ci zależy na moim dobrym samopoczuciu to może daj mi spokój skoro o to Cię poprosiłam. Ja mam swoje wątki, Ty swoje. Chodzi mi o to aby każdy pozostał przy swoim i nie wchodził innym w drogę, ok?
                • ertes Re: Apel do Forumowiczow 03.12.20, 20:14
                  Coz, nie tym forum poleha ze ktos ma swoje watki itp.
                  Piszemy tam gdzie chcemy.
                  To jest jedna z tych roznic pomiedzy prywatnym i publicznym.

I zobacz ja juz po raz 10 prosze cie "wyluzuj", zalatw swoje prywatne sprawy prywatnie.
                  Pisz sobie co chcesz i jak chcesz i sie nie wkurzaj z byle powodu albo dlatego ze ktos ma inne zdanie. Ten twoj wpis o strzykawkach jest wlasnie dla ciebie przykladem zeby wyluzowac i nie brac wszystkiego do siebie.
                  • stokrotna Re: Apel do Forumowiczow 03.12.20, 20:25
                    Ale po co po raz dziesiąty piszesz to samo? Nie żal Ci czasu?

Czemu sądzisz, że ja się wkurzam? Może po prostu chcę wyjaśnić sprawę, w tym celu aby można już się było czym innym zająć.

Wyluzowanie nie ma nic do tego, tylko inne poczucie humoru, lub misinterpretacja.

Czemu uważasz że nie mam brać "do siebie" postów postów które piszesz do mnie i o mnie?

• kan_z_oz Re: Apel do Forumowiczow 05.12.20, 22:39
                  Ja zakonczylam. Rozumiem, ze bylam numerem 000 oraz kontem do korzystania.
                  Zycze radosci z tych $$$.
                  Jak ktos powiedzial; chcesz staracic przyjaciela lub sie przekonac czy nim jest - pozycz mu pieniadze.

Biore wakacje od Forum, bo 'bola mnie oczy'...haha, rowniez patrzac na 'zalatwianie pod stolem' wycinania watkow oraz upominania nikow.

Trzeba miec naprawde cos nie tak aby produkowac teksty literackie, podpisywac je swoim nikiem forumowych po czym wymagac od innych zachowywania prywatnosci w kwestia jak te teksty uzywac.
              • maria421 Re: Apel do Forumowiczow 06.12.20, 09:22
                chris-joe napisał:

> Jak mowilem juz wielokrotnie: erdoganistka zawsze poprze kamrata erdoganiste. T
                > ak juz ma ta frakcja Putina vel Trumpa.

To jest tak glupie, ze nie warte zadnego komentarza.
      • stokrotna Życzenia aby mnie nie było, lub abym zniknęła... 06.12.20, 12:39
        ... to tak nie działa.

Jeśli zaczynamy pod adresem innych, czyli osób, grup etnicznych, grup o innej niż nasza orientacji, wyznaniu, etc. - wygłaszać uwagi typu lepiej by było abyście zniknęli (z internetu, z forum społecznościowego, z tego kraju - lub w ogóle ż życia) - to nie tylko się robi dość brunatno, ale też niestety, bezprawne to jest.

Jeśli mi ktoś oświadcza, że lepiej by było gdyby mnie nie bylo - to niestety, ja odmawiam niebycia. Gorzkie żale o fakt mojego istnienia, zgłaszać do siły wyższej, lub mojego rodzica.

Natomiast ja - nie zamierzam znikać. Więc niech znikną ci co im moje istnienie, pisanie, czy cokolwiek nie odpowiada.
    • stokrotna Dzieci.... 06.12.20, 12:11
      ... zgodnie z prawem obowiązującym na terenie RP "dziecko, tak jak dorosły, ma prawo do prywatności i prawo ochrony dóbr osobistych. Co więcej, fakt, że samo nie umie jeszcze nimi zarządzać, tym bardziej powinien skłaniać rodziców do tego, by robili to w jego imieniu rozważnie. Rozpowszechnianie wizerunku dziecka powinno mieścić się w granicach zdrowego rozsądku.

Zgodnie z orzecznictwem (I ACa 158/15,. Wyrok Sądu Apel. w Katowicach z 28 V 2015 r.) wizerunkiem jest każda podobizna bez względu na technikę wykonania, a więc fotografia, rysunek, wycinanka sylwetki, film, przekaz telewizyjny bądź przekaz wideo."

... w RP dzieci mają swoje prawa, i ich wizerunek oraz inne poufne dane typu dane medycznie, jest chronione prawem. Rzecznik Praw Obywatelskich zajmuje się tymi sprawami, przypomina zatroskana Stokrotna. Bowiem to jest strona ogólnodostępna, każdy może sobie takie zdjęcie wziąć i powielać gdziekolwiek, n.p. na stronach pedofilskich.

Jeśli by prawdą było to co pisze tutaj Kan, że każdy sobie może wziąć mój tekst, prozę, zdjecie lub wiersz, za friko, i z nim wyprawiać co mu się żywnie podoba. Na szczęście tak nie jest. A forum to podlega prawu RP (Lex terrae) i innym stosownym prawom.
        • stokrotna Piana... 06.12.20, 12:41
          maria421 napisała:

> Uff... Kan juz opuscila forum, a Stokrotna dalej piene bije :-(
          >
          Ależ skąd, Marysiu. JA się komunikuję. A Ty jesteś niegrzeczna.
          • stokrotna "Zakladam nowy watek, by uniknac zasmiecania 06.12.20, 15:25

.... zasmiecania innych. Tutaj Kan moze dalej pluc jadem, rzucac guanem i popisywac sie swoim obyciem i kultura."... Napisała Xurek po czym memłała Kana przez kilka dni na tym wątku.

forum.gazeta.pl/forum/w,14420,170832237,170832237,Proroctwa_Kana.html
            Gratuluję. Jakie to pełne empatii i miłości ;)

Zanim tlen zaczniesz odcinać innym, to może troszkę pomedytuj? Zmień dietę. Mniej mięcha.

Czy by się coś strasznego stało jakbyś czasem jakieś warzywo zjadła? Owoc? Taka dieta, mięcho, jaja na kiełbasie, kaszanka, zagryzane słodką bułą to może dobre dla dużych facetów a nie dla drobnej kobiety. Serio piszę, dla Twego dobra. Jak się człek przeje salcesonem, to potem ma gazy. Nieprzyjemne to.
            • xurek do Stokrotnej 06.12.20, 19:24
              sprawdzilam rade Ertesa – dziala jak trzeba, wiec ja wykorzystam te mozliwosc dana mi przez Gazete i wciagne Cie na liste moich nieprzyjaciol jako jedyna figurujaca na niej osobe oraz klikne na opcje „nie pokazuj wpisow i watkow nieprzyjaciol”. dlaczego? ano bo jestes znacznie bardziej niestarawna niz salceson i na dodatek wysoce niesmaczna.

a jako ze nie lubie niedokonczonych spraw, to ten post jest niejako moim „pozegnaniem”.

od kiedy wrocilas na to forum niczym jakis miniratler gryziesz mnie po kostkach (zapozyczone od Kana). nie wiem dlaczego, bo za kazdym razem, kiedy pytalam, udawalas, ze tak nie jest i na mgnienie oka zmienialas taktyke. moge sie wiec tylko domyslac: albo niesamowicie zalazlam Ci za skore (nie wiem co prawda czym, ale sa ludzie, na ktorych wystarczy spojrzec pod niewlasciwym katem by stac sie ich smiertelnym wrogiem) albo moja osoba zupenie wytraca cie z psychicznej rownowagi: powodem moze byc zupelna niekompatybilnosc albo zawisc. (tak samo zreszta zachowujesz sie w stosunku do Kana i Ertesa, ale ja bede kontynuowac o sobie).

nie jestes w takim postrzeganiu mojej osoby jedyna – jestem przyzwyczajona do tego, ze polaryzuje i zupelnie dobrze mi sie z tym zyje. z grona osob, ktore mnie nie lubia, jestes jednak ta, ktora najbardziej postradala samokontrole i utracila akceptowalny poziom. z Twoich wpisow coraz wyrazniej wylazi chec sprawienia mi przykrosci i osmieszenia mnie za wszelka cene, jestes tak na tym celu sfiksowana, ze nie dajesz sobie ani czasu ani spokoju ducha niezbednych dla riposty cietej z krysztalu a nie ulepionej ze smierdzacego gowna (zauwaz, ze jak sie rzuca guanem, to najbardziej smierdza wlasne rece).

nikt z nas nie zyje w prozni, jestesmy raczej jak trybiki wielkiego zegara i nigdy nie wiadomo, ktory trybik moze nas popchnac w gore. czy to wirtualnie, czy realnie. Twoje zachowanie doprowadzi jednak do tego, ze zyczliwych Ci trybikow bedzie coraz mniej, moja na przykad zyczliwosc stracilas zupelnie.

no i pozostaje jeszcze spojrzenie na siebie samego w lustrze, kiedy nikt inny nie patrzy. jak sobie pomysle, ze zachowalabym sie tak jak Ty, to przy tym samotnym lustrze miotaly by mna zlosc i wstyd. uczucia nikomu do szczescia nie potrzebne.

ja juz nie przeczytam Twojego bluzgu, ktory nastapi po tym poscie jak amen po pacierzu, ale pozostanie on na forum jak wiele innych Twoich niesmacznych wypowiedzi. w sumie bardzo zenujacy come back, moglas go naprawde lepiej oszczedzic nam i przede wszystkim sobie samej.

PS: nadal jestem zdania, ze nie nalezy kolportowac na forum prywatnie zdobytych wiadomosci, ale mam dla Kana coraz wieksze zrozumienie.
      • ertes Re: Dzieci.... 06.12.20, 15:37
        Wiesz co Doroto? Bardzo przykre jest to co sie stalo z Toba czy moze raczej Tobie.
        To co piszesz nie wychodzi spod reki zdrowej psychicznie osoby.

"Sauerstoffzufuhr zu beenden" to swietny pomysl. Zobacze czy dam rade.
        • stokrotna Re: Dzieci.... 06.12.20, 15:41
          ertes napisał:

> To co piszesz nie wychodzi spod reki zdrowej psychicznie osoby.

Dziękuję, kolejny screen do mojej obfitej kolekcji szykan z Twej strony :)

> Zobacze czy dam rade.

Dasz radę. Wierzę w Ciebie.

• stokrotna ERTES lekarz pisze: 06.12.20, 15:49

> To co piszesz nie wychodzi spod reki zdrowej psychicznie osoby.

Może się do mnie zwróć Pacjentko Doroto.
          Przedtem było Chris Synu - do faceta w mniej więcej Twoim wieku.
          Mamo Luizo do osoby także w Twoim mniej więcej wieku.
          Co następne będzie? "Babciu" Marysiu? "Ciociu" Xurku?

Oświadczam, że nie mam na tym forum rodziny, sióstr, ojców, braci, dzieci, a mój ojciec tu nie pisuje. Bardzo prosżę abyś się nie spoufalał. Proszę wyluzuj, medytuj, spaceruj.

• ertes Re: ERTES lekarz pisze: 06.12.20, 15:58
            Coreczko, co ja na to poradze ze mimo prestizowej szkoly ty niewiele co rozumiesz.

Pacjentko Dorotko czy ty naprawde, ale to naprawde nie widzisz ze sie piramidalnie osmieszasz tymi zrzutami screenow? Toz to przedszkole.
    • xurek blokowanie nikow 06.12.20, 16:15
      kiedys byla na forach gazety taka funkcja, ze mozna bylo ustawic swoj profli tak, ze nie widzialo sie postow wybranych nikow. usiluje to znalezc, ale mi nie wychodzi. czy ktos wie jak te funkcje ustawic?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka