Dodaj do ulubionych

Co zrobil Biden

02.03.21, 00:50
Mysle ze warto bo media siedza cichusko...

Biden zaczal wsadzac dzieci do klatek ktore wybudowal Obama a taki raban zostal zrobiony jakis czas temu gdy Trump tam przetrzymywal dzieci zlapane na granicy.
Ale oczywiscie cihusko o tym na swiecie, Nikt sie juz nie oburza.
Obserwuj wątek
      • kan_z_oz Re: Co zrobil Biden 02.03.21, 10:17
        Bylo o tym wiadomosciach w 'komunistycznym' the Guardian z zapytaniem dlaczego obecnie jest cicho a kiedys bylo glosno. Nie wiem. 40 dni kadencji moze zbyt krotko aby cos zrobic? Albo, nic nie bedzie robione bo kadencji moze nie pasowac.
        Zbyt wczesnie miom zdaniem.
      • ertes Re: Co zrobil Biden 02.03.21, 15:30
        nypost.com/2021/02/24/bidens-kids-in-cages-prove-his-hypocrisy-on-immigration/

Najohydniejsze jest to jak jest zmieniony język którym piszą dziennikarze. Opisują to samo ale zupełnie inaczej.

www.npr.org/2021/02/25/971425227/fact-check-biden-reopens-border-shelters-for-teens-but-its-not-kids-in-cages
        • kan_z_oz Re: Co zrobil Biden 03.03.21, 00:37
          Czy ten NY Post nie jest wlasnie wlasnoscia Ruperta? Nie przejmuje sie. Wystarczy wejsc na Fox News i tam bedzie zupelnie inna spiewka nalezaca do tego samego Ruperta. Jak widac facet pokrywa wszystkie fronty. Jest za i przeciw. NYpost smaruje baze demokratow a Fox wyborcow Trumpa. Bardzo utalentowany jest Rupert, ktory wyprowadzil sie z Australii bo placil zbyt duzo podatkow.
          W US placi duzo mniej chociaz podatki u was 35% a tutaj tylko 30%.

Dziennikarz to czlowiek, po ktorym Trump jezdzil jak po burym osle przez lat 4. Mozna wymagac wielkosci i wyrozumialosci od tego dziennikarza tak samo jak od POTUSA.
    • ertes Neanderthal thinking 05.03.21, 01:02
      Tak Biden powiedzial o decyzji gubernatora Texasu na otworzenie sie i zniesienie restrykcji.

Czy wyobrazacie sobie co by sie dzialo gdyby tak powiedzial Trump?!?!?!

Poza tym Biden kazal wpuszczac nielegalnych z ktory ponad 100 okazalo sie ze sa covid +. No ale o tym tez cisza.

A rok temu Biden wyzywal Trumpa od ksenofobow i rasistow.
      • ania_2000 Re: Neanderthal thinking 05.03.21, 06:12
        Biden - o ktorym, jak sie teraz okazuje - sam Obama wyrazil sie "“tragicomic caricature of an aging politician having his last hurrah’’, przez pierwszy miesiac swojej prezydentury w zasadzie nie zrobil nic.
        Co zauwazylam na wlasnej skorzye? to ze benzyna zdrozala 25% - to mnie dotknelo. Moze nie dotkliwie, bo wiadomo - nie podrozujuemy przez Covid, i do pracy nie jezdzzimy - ale nic nie dzieje sie w prozni - skoro fuel drozeje - transport idzie w gore, to wszystko drozeje. Inflacja zaczyna wylazic. Natomiast juz zdazyl wybuchnac bombe w Syrii. Juz szykowal sie z kolejnym atakiem, ale 30 minut przed zabrali mu guzik.

Teraz w zasadzie jest niewidoczny. Nie ma go, w zyciu publicznym. Jak byla kleska zywiolowa w Texasie, gdzie przez prawie 2 tygodnie ludzie nie mieli pradu to sie nawet nie odezwal, tylko raz go pokazali jak gral w gre z wnukiem.
        Aha - ostatnio mial miec pierwsza live conference - odpowiadac na zywo na zadawane pytania. Przerwano transmisje.

Od czasu do czasu jest pokazywany jak krzyczy cos w maseczce - ostatnio nazwal Gubernatora Texasu - neardaltanczykiem, bo ten postanowil otworzyc stan tzn - zaprzestac Covidowych restrykrycji - z powodow niskich nowych zachorowan, zniosl obowiazek maseczek - obowiazek - czyli kto chce, moze nosic. Za Texasem nastepuje Mississippi, a w kolejce - Connecticut. Wydaje sie, ze kolejne stany podaza za nimi.
        Lots of Neanderthals lol.

Skostnialy dziad, - nadal tak twierdze i zdania nie zmienie. Demokraci mieli o wiele lepszych kandydatow - a jednak zdecydowali sie na ustawienie na pozycji Prezydenta tego ramola.
        • ertes Re: Neanderthal thinking 05.03.21, 19:03
          A na granicy coraz wiekszy cyrk po tym jak podcinaja skrzydla sluzbom.
          Meksykanie wycieli dziure w murze, zaladowali 25 osob do samochodu i spodowodowali wypadek: 13 osob nie zyje
          A imigrantow coraz wiecej zwlaszcza samoctnych dzieci bo Biden w zasadzie ich zaprosil.
          No ale na swiecie cisza...
          I na forum tez a tak niedawno takie straszne oburzenie bylo ze dzieci w klatkach...
          • kan_z_oz Re: Neanderthal thinking 06.03.21, 09:21
            No, tak u mnie benzyna tez poszla ostro w gore. Dziwilam sie dlaczego. mam odpowiedz - Biden jest winny.
            W kwestii tej benzyny; jak sie pojedzie 30 km w glab gdzie sie niezalezne stacje beznynowe mozina kupic 25centow taniej na litrze.

Biden nie rozwiazal probmow wszystkich ameryki po 50-ciu dniach prezynentury, gdzie poprzednia kadencja byla wysmianita...jak w kwestii kovida, gdzie taki pierdolnik, gdzie nikt nie wiedzial gdzie patrzec, typu dystrybucja rozpierlodana szczepionki bo nikt w administarcji nie mial kwalifikacji aby ogarnac. Piredolnik w US sie wiec dalej kontyuuje i jest smieszne czyranie kogo winic. KURWA 4 lata rzadow pojebow, ktorzy chcieli obalic demokratycznie wybrany rzad. Wylejcie sobie kublel bardzo zimnyej wody na swoje glupie i emocjonalnie rozgrzane glowy. Z tego trumowskiego pierdolinka wyjdzia lata aby wyjsc i zaplacicie. Doslownie w podatkach...ach..21%...hhaha. Income pojdzie w gora.

Nie daje sie tej bryndy dalej czytac.
              • kan_z_oz Re: Neanderthal thinking 06.03.21, 09:58
                Jestes. Bardzo odosobniona. Twoj swiat sie zawalil. Pierdolnal w Ameryke. Placz sobie w koncie nad Europa, ktora miala byc mekka chrzesciajnstwa. Taka sie EU nie stala, ale tez nie zostala ogarnieta przez najazd muzumalow, krory tutaj wiescilas od lat.
                Swiat jest w innej perspektywie i musze ci wrednie wyznac jestem w God's country. Tak nazywany jest od lat kawalek ziemi gdzie mieszkamy. GOD Country.
                Zalosne wybroczyny dwojki rodzwydrzonych forumowiczow. Tfujjj...

Mam nadzieje, ze dostaniecie odpowiedni ladunek za produkowanie spamu i hate. Hate - to produkujecie od lat. loosers.hahha
                • xurek Re: Neanderthal thinking 06.03.21, 10:55
                  Jestes. Bardzo odosobniona.

Nie jest odosobniona, mnie tez coraz trudniej czytac to, co piszesz.

Wklepalam w wyszukiwarke God's Country: przejechalam trzy strony i nic o Twoim okregu nie bylo. Jedyne, co znalazlam, co "Kerala" w Indiach. Nie mam pojecia, czy tam tak rajsko, czy tylko maja dobra reklame. Zupelnie tez nie pojmuje do czego te informacje maja sluzyc.

Kan, czytam Twoje wpisy z coraz bardziej opadnieta szczeka. Skad w Tobie tyle jadu, zlosliwosci, oczekiwania z radoscia czyichs niepowodzen i satysfakcji z nich? Mnie sie zawsze wydawalo, ze jak ktos mieszka w raju i ma rajskie zycie, to staje sie przez to mily i pelen zyczliwosci. A u Ciebie dokladnie na odwrot: im wiecej piszesz o Twoich powodzeniach i sielankowym zyciu, tym bardziej wyzywasz sie na innych. Dla mnie niepojete, moze wyjasnisz?

A jak to pogodzic z gloszona tutaj przez Ciebie "miloscia do kazdego i wszstkiego" to juz zupelnie nie pojmuje.
                • maria421 Re: Neanderthal thinking 06.03.21, 11:29
                  Kan, badz pewna, ze moj swiat sie wcale nie zawalil, pomimo Twoich przepowiesci :-)

Co do produkowania spamu i hejtu, to spojrz w lustro, bo Twoje zachowanie pasuje jak ulal do niemieckiego powiedzenia "Wasser predigen und Wein trinken", czyli "preach water and drink wine", w Twoim konkretnym przypadku "preach love and peace and spread hatred".

• kan_z_oz Re: Neanderthal thinking 06.03.21, 12:04
                    Jestescie drogie Panie we wlasnym kolku. Do tego nie ma wstepu nikt i nic. Trudno dyskutowac bo pojebalo was niesamowicie. Marie nieco wczesniej, Ciebie nieco pozniej. Niemniej ten sam objaw.

Oczywiscie, ze mam obawy patrzac na rozprzestrzeniajace objawy oszolomsrwa. Czy wy nawet czytacie co piszecie oraz w co obecnie wierzycie? zaeaz sie oczywiscie zjawi etres. Nic dziwnego, ze zniknal CJ - rszta oraz kazdy inny trzyna morde w kuble po czy tez zniknie jak to cale forum. Shame on you.
                    • kan_z_oz Re: Neanderthal thinking 06.03.21, 12:23
                      Xurek, czy tez jests tak glupia czy tez tak madra ktora udawals przez wszystkie lata. W wyszukiwarke kurwa- realy - co z lokalnymi nazwami, terenu, ktory jest zyzny, zielony, ma idealna temperature caly rok, opady, glebe wulkaniczna. Mozna wrzuc biuro meteorologiczne oraz biuro gelogiczne plus rolnicze, jesli takie istnieje i ci wyjdzie - god's country czy najlepszy tereny do uprawy i zamieszkania w pasie wschodniej Australii, ktory nie doswiadczyl pozarow, suszy, cyklonow oraz dzumy zwiastowanej tutaj przez luske.
                      Piaskownica z demencja mnie przestaje intersowac jest to wkurwiajace aby czytac.
                      • jutka1 Re: Neanderthal thinking 06.03.21, 12:54
                        Morda w kubeł? Nie.

Co to za słownictwo???

"Pojebało was", "kurwa", "pierdolnęlo" etc. etc. etc.??? "Jesteś taka głupia czy też taka mądra jaką udawałaś przez wszystkie lata", "piaskownica z demencją"??? "Losers"??? "Fuck", "Zalosne wybroczyny"?

Czy naprawdę nie potrafisz i nie możesz sie powstrzymać od wulgaryzmów, bluzgów i obrażania innych uczestników tego forum? To nie to forum zniknie, tylko skończy się, że będziesz pisać sama do siebie, bo nikt nie będzie mieć ochoty z Tobą rozmawiać.
                        • luiza-w-ogrodzie Re: Neanderthal thinking 07.03.21, 08:29
                          jutka1 napisała:

> Morda w kubeł? Nie.
                          >
                          > Co to za słownictwo???
                          >
                          > "Pojebało was", "kurwa", "pierdolnęlo" etc. etc. etc.??? "Jesteś taka głupia czy też taka mądra jaką udawałaś przez wszystkie lata", "piaskownica z demencją"??? "Losers"??? "Fuck", "Zalosne wybroczyny"?

> Czy naprawdę nie potrafisz i nie możesz sie powstrzymać od wulgaryzmów, bluzgów
                          i obrażania innych uczestników tego forum? To nie to forum zniknie, tylko skończy się, że będziesz pisać sama do siebie, bo nikt nie będzie mieć ochoty z Tobą rozmawiać.

Sądząc po cytatach mogę tylko całkowicie się z Jutką zgodzić.

Luiza-w-Ogrodzie
                          Mówił Kon Fu Tse: Chcesz być szczęśliwy kilka chwil? Upij się. Kilka lat? Ożeń się. Całe życie? Załóż ogród...
                      • xurek Re: Neanderthal thinking 06.03.21, 14:05
                        wciaz czekam na wyjasnienie, jak twoja prymitywna, agresywna, ohydna i zarozumiala nienawisc do forumowiczow ma sie do propagowanej tutaj przez Ciebie milosci.

W Tobie jest tyle milosci, co wody na pustyni. I jezeli naprawde jakas sila boska wybrala Ciebie jako zrodlo przekazu, to nie ma co sie dziwic, ze nie odnosi zadnego sukcesu. Ty masz zero kontroli nad soba, kultury tyle samo.
            • ania_2000 Re: Neanderthal thinking 06.03.21, 19:22
              kan_z_oz napisała:

> Nie daje sie tej bryndy dalej czytac.

ojp kan, omg - nie czytaj!!!!!!!!

wyraznie szkodzi ci to na twoja psychike.
              I idz w koncu do lekarza - chyba macie tam jakiegos w tej gluszy. Bo zycie w bezstresowym raju jak widac bardzo jest dla ciebie stresowe.

No chyba ze masz zespol Turretta.
        • ertes Re: Neanderthal thinking 07.03.21, 01:11
          15 stanow nie mialo albo zrezygnowalo z nakazu noszenia maseczek.
          Ekonomia sie otwiera. Wreszcie. U nas i tak malo kto przestrzega zakazow bo nie bardzo kto ma je wdrazac.
          Policja sie nie wtraca. Los Angeles chyba jest najbardziej restryktywne.
          Ja tez uwazam ze czas zakonczyc bezmyslne niszczenie gospodarki a zwlaszcza malych biznesow.
          Mam tez nadzieje ze szczepionka w tym pomoze i uwazam ze powinna byc obowiazkowa.
          Skoro szczepionki dla dzieci sa obowiazkowe to i powinny byc dla doroslych.
          A jesli nie obowiazkowe to nie wpuszcza nie zaszczepionych do samolotow, na stadiony, do kina itp.
    • ertes Ach ten Trump trzyma dzieci w klatkach 09.03.21, 17:35
      e
      www.cbsnews.com/news/migrant-children-border-patrol-custody-past-legal-limit/
      rtes napisał:

> Mysle ze warto bo media siedza cichusko...
      >
      > Biden zaczal wsadzac dzieci do klatek ktore wybudowal Obama a taki raban zostal
      > zrobiony jakis czas temu gdy Trump tam przetrzymywal dzieci zlapane na granicy
      > .
      > Ale oczywiscie cihusko o tym na swiecie, Nikt sie juz nie oburza.
      • ania_2000 Re: Ach ten Trump trzyma dzieci w klatkach 11.03.21, 00:34
        Na granicy jest katastrofa. Gangi przerzucaja ludzi juz na calego - nawet CNN malutkimi literkami zaczyna niesmialo cos tam pisac. Ale o co chodzi - z tymi prawie otwartymi granicami? wpuszczaniem nielegalnych imigrantow?
        Czyzby Biden, wyglada na to, chce wpuscic jak najwieksza ilosc nowych wyborcow? :)))) Replecment Electorate - tak sie nagania nowych Demokratow :)))
        Juz nikt nie pamieta jak krzyczano na Trumpa, ze 500 dzieci bylo zatrzymanych w osrodkach - teraz dziennie tam sa przyjmowane tysiace - i nie ma co z nimi robic! Trzymanych w Klatkach! - i gdzie sa teraz te pikajace serduszka?

Bidenowi nadal nie mozna zadawac pytan ad hoc - jego handlers odganiaja reporterow - wszyscy juz oficjalnie narzekaja i czekaja na te Live Conference.
        Jak mowia - Trump was more alert at 1 am then Biden at 1 pm.

• ertes Granica 17.03.21, 16:36
      I prosze jaka cisza.

13 tysiecy dzieci na granicy trzymanych w areszcie. W tragicznych warunkach.
      Najwieksza fala nielegalnych od 20 lat a ida tysiace.
      Wszyscy na granicy prosza o pomoc a dostaja zakazy mowienia czegokolwiek.

I co? Ciszaaaaaa....
      Przeciez to nie Trump to i po co rozdzierac szaty.
      • ania_2000 Re: Granica 19.03.21, 21:11
        Na poludniowej granicy z Texasem jest katastrofa - nadciagaj tlumy, jest prawie 97% wiecej ludzi przekraczajacych granice nielegalnie niz w zeszlym roku.
        Law enforcement encountered more than 100,000 migrants at the border in February, according to Customs and Border Protection (CBP), which was a 28% increase from January.

So far, encounters in fiscal year 2021 to date are 97% higher than fiscal year 2020 and 24% higher than fiscal year 2019
          • maria421 Re: Granica 26.03.21, 11:46
            kan_z_oz napisała:

> Tragedia, czekam na dalszy rozwoj oraz wpisy troche wiecej niz glupie.

"troche wiecej niz glupie"...
            Kan, znow zaczynasz?
          • ertes Re: Granica 26.03.21, 17:30
            Widze ze ty staczasz sie coraz nizej. Twoje popisy chamstwa i prostatctwa zatykaja dech.
            Twoje niechlujnie pisane posty, przekladane przeklenstwami swiadcza o tobie ale i nie tylko o tobie.
            Ale ja ciebie juz dawno wyczulem co chyba pamietasz.
            CO mnie dziwi to ze mozna poglebiac sie coraz bardziej i we wlasnym szambie.
          • ertes Re: Granica 26.03.21, 17:34
            Watpie Mario. U nas dziala efekt 500+.
            Te wszystkie miernoty dostaja wlasnie po 1400 dolarow. Wielu tego potrzebuje ale niestety jeszcze wiecej nie. Albo dostaja bo najzwyklej oszukuja.
            Biden zaczal rzadzil jak dysktoro i wydaje dekrety. Do tej pory cos chyba z 50 podczas gdy Trump mial chyba 4-5.
            Z hucznie zapowiadanych zmian imigracyjnych juz sie wycofal.

Ale najgorszy jest ten burdek na granicy.
            15 tysiecy samotnych dzieci. Dlaczego ? Bo Biden obiecal zmienic polityke Trumpe. Teraz mamy ogromny kryzys.
            Ale jak ja powtarzam, malo to kogo obchodzi, zwlaszcza tych co niby sa tacy demokratyczni i swetojebliwi.
            Nie tak dawno nawet tutaj chciano zlinczowac Trumpa za dzieci na granicy a teraz co? Cisza....
            • kan_z_oz Re: Granica 01.04.21, 10:40
              No i co Biden znowu zrobil? Kto zrobil buredl na granicy z Meksykiem?
              Drodzie Panie - walerniane sugeruja na slownictwo czytane aby nie omdlec.
              Czy ktos czytal slownistwo Trumpa przez 4 lata jedo po..j prezydentury? Zrazlo to sporo mojego zdrowia. Chusteczke proponuje aby sobie przetrzec nieco zamglogne oczy tym co sie dzieje wokol swiata.

Kan - chamka - tak tutaj juz pozostane moi drodzy.
              • kan_z_oz Re: Granica 01.04.21, 10:50
                Rozwiazanie na granicy z Meksykiem sa takie same za Trupma jak za Bidena oraz wszystkich innych administracji przed nimi w historii US. Nikt tego nie ruszy, bo to oznacza bryndze ekonomiaczna dla US. Full stop. Proponuje teraz wziasc sobie chusteczke plakac nad upadkiem mocarstwa. Tak sie zawalil Rzym.
                • kan_z_oz Re: Granica 01.04.21, 11:25
                  Droga Aniu, czytam od kilku lat co masz do powiedzenia. Wakacje - super. Polityka - zero.
                  Czy mozesz otworzyc watek gdzie ktos Cie zobaczy jaka osobe myslaca poza trywialnymi rzeczami zanim zaczniesz produkowac stwierdzeniua opisujace moj stan umyslowy oraz polityczne upobania.?

Kobita - na tym forum jestes laleczka bez zadnych podladow. Nie znaczy, ze jestes tylko co piszesz.

Erets do tej pory nie byl w stanie wypradukowac zadnego wpisu, ktory bylby jego manifestem podladow na zaden tamat. To mnie wkurwia. Tez zastanawia jak to jest mozliwe po latach ponad 16-tu. Wkurwiajace sa te domyslne jedno-dwu linijki. Otworz watek i sie wypowiedz.

Tak widze Forum, jako otwarta konwersascje doroslych ludzi, ktorym zbrzydlo chowanie sie po szafkach roznego rodzaju. Tak patrze na nasze grono tutaj - dorosych ludzi, ktorzy maja dosyc i chca sie w koncu wyslowic.

To mnie frustruje patrzac na te 'gag' glupawe wpisy.
                  Dziekuje za porady ale absolutnie mentalnie jestem super. Fizycznie tez i zamieszcze zdjecia.
    • akawill Re: Co zrobil Biden 06.04.21, 21:11
      Ertes, ja nie piszę o polityce bo mnie trochę przestała interesować. Zrobiło się fajnie nudno.
      Co prawda mógłbym napisać na temat klatek w kontekście co jest przyczyną, co skutkiem, co reakcją, ale po co :)

Jedynymi tematami które mnie trochę interesują to:
      1) Procesy wytyczone przez Dominion Voting Systems, no bo może się dowiem w końcu które news są fake a które nie.
      2) Czy będzie wojna Republikanów z korporacjami (na razie są potyczki).

Nie dotyczą Bidena, więc nie na temat, sorry
    • luiza-w-ogrodzie Any administration is leakproof compared to Trump 07.04.21, 05:53
      Reporters drank lustily from the fire hose of leaks that emanated from the West Wing during the last four years. Donald Trump’s inexperience and chaotic management style begot West Side Story-level infighting among subordinates, led to the drip drip drip of insider accounts, sometimes on a near-daily basis. The leaks were pooled into detailed narratives, featuring multiple sources. Despite periodic vows of a crackdown, the leaks ran nearly unplugged for four years, including during Trump’s final, desperate days in office.

Since then, the pipeline has gone dry.

Luiza-w-Ogrodzie

Despite all our accomplishments we owe our existence to a six-inch layer of topsoil and the fact it rains.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka