Dodaj do ulubionych

Milosnicy MOTYLKA ;-)

01.06.05, 23:13
Mam swietny plik, chyba brat motylka, taki, ze mucha nie siada :)))
zainteresowanym moge wyslac na skrzynki :), tylko nie gazetowe :(
P.
Obserwuj wątek
    • jan.kran Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 01.06.05, 23:59
      Dlaczego nie gazetowe? Własnie kolejny raz się okazało że Jahu jest
      niekompatybilne Z GW. Niech żyją polscy informatycy! Wrrrrrr. K.
      P.S. Choc nie jestem pewna czy akurat polscy informatycy obsługują GW:-))))
    • luiza-w-ogrodzie Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 02.06.05, 01:14
      Poprosze brata Motylka.
      Sprawdz poczte...

      Z gory dziekuje!
      Luiza-w-Ogrodzie

      ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>
      .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>
    • basia553 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 02.06.05, 08:20
      bardzo prosze, sabciu!
      • sabba hehe basiu!:) 02.06.05, 09:50
        ja z motylkiem nie mam nic wspolnego!!!:)
        • basia553 a kurcze, 02.06.05, 10:33
          pomylilam:)))) Poniewza nie chce tu pisac priv adresu, to jak dostaniesz,
          przeslij mi sabciu, dobrze?
    • jutka1 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 02.06.05, 09:43
      bardzo poprosze...
    • ozpol Re: Milosnicy MOTYLKA ;-)Ja JA !! 02.06.05, 10:39
      dlaczego nie na gazete ..i tak dojdzie gdzie potrzeba.
      ALe jesli to cos specjalnego to wysle moj adres.
      • don2 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-)Ja JA !! 02.06.05, 11:49
        jezeli to brat motylka do dawaj link na watku.moze sie uda
        • basia553 Tak, tak! 02.06.05, 12:32
          prosze o wontek "cudowne rozmnozenie motylka!:))))))
          • a.polonia Re: Tak, tak! 02.06.05, 19:02
            hehe
            po pierwsze primo gazeta sie buntuje i nie chce mi wysylac zalacznikow (z
            gazety jak i na gazete!) Nie iwem jak wyslac linka bo mam plik po prostu, a ja
            ciemna masa jestem, ale moze ktos jest techniczny, wtedy moge wyslac tej osobie
            i zamiesci linka :)
            W kazdym razie Luizo - masz muche :)
            P.
            • bird_man Re: Techniczny odpowiada 02.06.05, 19:20
              a.polonio
              jaki masz browser? Explorer? Jezeli masz explorer to przy pomocy kombinacji
              przyciskow "strg" (lub "ctrl") + N mozesz otworzyc sobie aktualna strone
              internetowa ile razy chcesz.
              Po kolei:
              1.Otworz sobie strone na ktorej masz ta wspaniala muche
              2.Udaj sie mysza do gory w browserze tam gdzie masz adres tej strony
              3. nacisnij mysza ten adres tak aby zmienil kolor
              4. prawa mysza (!) wybierz "kopiuj"
              5. wroc do strony forum gazety i otworz nowy post (naglowek jakikolwiek)
              6. W NOWYM POSCIE (nie w tytule) nacisnij gdziekolwiek prawa mysza i
              wybierz "wprowadz"
              7. wyslij post
              uwaga: nie mam pojecia jak to sie wszystko po polsku nazywa (zamiast kopiowania
              mozesz uzyc kombinacji "ctrl" lub "str" + litera "C" - zamiast "wprowadzenia"
              mozesz uzyc kombinacji "ctrl" lub "str" + litera "V"
              Uff, mam nadzieje ze pomoglem
              ptaszek
              • go.ga Re: Techniczny odpowiada 02.06.05, 19:40
                > Po kolei:
                > 1.Otworz sobie strone na ktorej masz ta wspaniala muche

                Z tego co zrozumialam, to ona ma te muche u siebie na dysku.
                Ale w sumie to moglaby ja wlozyc do galerii (Istnieje jeszcze? Bo dawno nie
                zagladalam).
                • bird_man Re: Techniczny znowu 02.06.05, 19:43
                  go.ga napisała:

                  > > Po kolei:
                  > > 1.Otworz sobie strone na ktorej masz ta wspaniala muche
                  >
                  > Z tego co zrozumialam, to ona ma te muche u siebie na dysku.
                  > Ale w sumie to moglaby ja wlozyc do galerii (Istnieje jeszcze? Bo dawno nie
                  > zagladalam).
                  ***************
                  masz racje, chyba glab jestem, rzeczywiscie na to wyglada..
                  szkoda cholera, ze nie zobacze tej muchy na galerii
                  ptaszek
                  • chris-joe Re: Techniczny znowu 03.06.05, 20:40
                    przeslalem motylka na twoj adres gazetowy. Potwierdz, jesli doszedl.
                    • bird_man Re: Thanks Chris 03.06.05, 22:14
                      chris-joe napisał:

                      > przeslalem motylka na twoj adres gazetowy. Potwierdz, jesli doszedl.

                      ++++++++++++++++++++
                      super, wielkie dzieki, wszystko ok.
                      ptaszek
    • go.ga Ja poprosze 02.06.05, 19:35
      • a.polonia Re: goga 02.06.05, 22:41
        masz ten sam e-mail? mucha mi utknela i nie chce isc dalej :/
        • go.ga Re: goga 02.06.05, 23:55
          > masz ten sam e-mail?

          Tak.
          • a.polonia Re: goga 03.06.05, 00:39
            dwa razy mi wrocilo :( sprobuje na gazete
    • chris-joe Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 02.06.05, 19:54
      wlasnie wysylam ci mejla z prosba o motyla. Czekam niecierpliwie!
      • aka10 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 02.06.05, 20:12
        A moze mi ktos na Gazete wysle?Pliz.Pozdrawiam.
    • ro-bert Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 06:31
      Dziekuje! Niezle, glos jakby tez podobny :)
    • chris-joe Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 11:38
      "motylka" dostalem i nad smutnym jego losem sie zadumalem. Dzieki apolonia :)
      Niestety, nie udaje mi sie go wsadzic do galerii i nie bardzo jeszcze wiem dlaczego.
      Sprobuje jeszcze raz po fajrancie.
      • a.polonia Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 13:19
        mam nadzieje, ze Ci sie uda go umiescic w galerii, bo nie udalo mi sie wyslac
        do gogi :(, a moze nawet jeszcze kiedys uda mi sie wejsc do galerii :)
        • aka10 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 18:14
          Nadal nie mam :-(
        • tortugo Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 21:36
          a.polonio, wyslalem ci moj niegazetowy adres na twoj gazetowy, wraz z prosba o
          ten plik.
          Dzieki!
          ~:O:=o
    • chris-joe Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 20:32
      "motylek" juz w galerii (w "files").
    • tos.ka Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 22:24

      mam taka chandre, ze nawet motylka mi sie nie chce. a mucha w galerii sie nie
      otwiera. ale much zreszta tez mi sie nie chce. nic mi sie nie chce. mam
      wsyzstko w motylku. motylka tez. moze se pojde zobaczyc magnolie. to chyba
      dobre na chandre.
      • jutka1 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 22:27
        Ciagle nie dostalam
        Nic to

        Motylek ani nic nie dziala na smierc kogos bliskiego
        • a.polonia Re: jutka, aka..... 03.06.05, 22:32
          nie moge wysylac na adresy gazetowe :(
          Podajcie mi na gazetowego jakies inne
          Jutka, co sie stalo???
    • ani-ta Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 07.06.05, 13:44
      pola:)
      dlaczego mi nie wyslalas?:(
      daj kochanie... na skrzynke pracowa;)

      albo KTOKOLWIEK niech mi to da....:)))))))))
      ja bardzo potrzebuje czegos w rodzaju motylka;)
      • szfedka Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 07.06.05, 13:49
        no i mamuscie nie wyslalas ty :(
        wyrodna corcia
        juz ja Ci dam...
        • ani-ta Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 07.06.05, 13:52
          a ty juz doma?
          ucieklas od jutki?
          czy rzeczywistosc wezwala?
          • szfedka Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 07.06.05, 13:55
            Co Ty Anita!!!
            Nie wiesz?
            Ryby i goscie na trzeci dzien zaczynaja smierdziec...
            Ale kapelusz na parapecie lezy...
            • ani-ta Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 07.06.05, 14:00
              hehehe...
              kaz jej odkurzac ten kapelusz - zbyt ladny byl, zeby sie zniszczyl:(
              • jutka1 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 08.06.05, 14:15
                Jakie ryby? Nic mi nie smierdzialo ;-)
                Kapelusz odkurzam regularnie
                :-)
                • szfedka Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 08.06.05, 15:08
                  Ryby zjedzone ;-)
                  A ja dziekuje i sciskam i pozdrawiam
                  Ciebie w pierszych slowach mego listu
                  a w drugich Maniusia, w trzecich i Wladka, Kysie i Bynia
                  i mame Twoja i pociotka
                  siostre ze szwagrem i wszystkie dzieci
                  kota i psy i koty i bociany
                  i systkich innych
                  oooo
                  Ansztajna tez, a niech ma...
                  • jutka1 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 08.06.05, 15:19
                    Przekaze :-)
        • jutka1 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 08.06.05, 14:14
          Ja tez nic nie dostalam :-(
    • jutka1 Pytanie do Dona 09.06.05, 09:37
      klikam na Twoja sygnaturke i klikam, i nic nie slychac, tylko widze :-((((
      ten inny link zgubilam

      co robic? potrzebuje motylka dzisiaj :-(
    • bella-donna Re: tez zainteresowana... 11.06.05, 19:03
      to jak z tym bratem w koncu jest, istnieje czy nie ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka