a.polonia 01.06.05, 23:13 Mam swietny plik, chyba brat motylka, taki, ze mucha nie siada :))) zainteresowanym moge wyslac na skrzynki :), tylko nie gazetowe :( P. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jan.kran Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 01.06.05, 23:59 Dlaczego nie gazetowe? Własnie kolejny raz się okazało że Jahu jest niekompatybilne Z GW. Niech żyją polscy informatycy! Wrrrrrr. K. P.S. Choc nie jestem pewna czy akurat polscy informatycy obsługują GW:-)))) Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 02.06.05, 01:14 Poprosze brata Motylka. Sprawdz poczte... Z gory dziekuje! Luiza-w-Ogrodzie ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º> .·´¯`·.. ><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º> Odpowiedz Link
basia553 a kurcze, 02.06.05, 10:33 pomylilam:)))) Poniewza nie chce tu pisac priv adresu, to jak dostaniesz, przeslij mi sabciu, dobrze? Odpowiedz Link
ozpol Re: Milosnicy MOTYLKA ;-)Ja JA !! 02.06.05, 10:39 dlaczego nie na gazete ..i tak dojdzie gdzie potrzeba. ALe jesli to cos specjalnego to wysle moj adres. Odpowiedz Link
don2 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-)Ja JA !! 02.06.05, 11:49 jezeli to brat motylka do dawaj link na watku.moze sie uda Odpowiedz Link
basia553 Tak, tak! 02.06.05, 12:32 prosze o wontek "cudowne rozmnozenie motylka!:)))))) Odpowiedz Link
a.polonia Re: Tak, tak! 02.06.05, 19:02 hehe po pierwsze primo gazeta sie buntuje i nie chce mi wysylac zalacznikow (z gazety jak i na gazete!) Nie iwem jak wyslac linka bo mam plik po prostu, a ja ciemna masa jestem, ale moze ktos jest techniczny, wtedy moge wyslac tej osobie i zamiesci linka :) W kazdym razie Luizo - masz muche :) P. Odpowiedz Link
bird_man Re: Techniczny odpowiada 02.06.05, 19:20 a.polonio jaki masz browser? Explorer? Jezeli masz explorer to przy pomocy kombinacji przyciskow "strg" (lub "ctrl") + N mozesz otworzyc sobie aktualna strone internetowa ile razy chcesz. Po kolei: 1.Otworz sobie strone na ktorej masz ta wspaniala muche 2.Udaj sie mysza do gory w browserze tam gdzie masz adres tej strony 3. nacisnij mysza ten adres tak aby zmienil kolor 4. prawa mysza (!) wybierz "kopiuj" 5. wroc do strony forum gazety i otworz nowy post (naglowek jakikolwiek) 6. W NOWYM POSCIE (nie w tytule) nacisnij gdziekolwiek prawa mysza i wybierz "wprowadz" 7. wyslij post uwaga: nie mam pojecia jak to sie wszystko po polsku nazywa (zamiast kopiowania mozesz uzyc kombinacji "ctrl" lub "str" + litera "C" - zamiast "wprowadzenia" mozesz uzyc kombinacji "ctrl" lub "str" + litera "V" Uff, mam nadzieje ze pomoglem ptaszek Odpowiedz Link
go.ga Re: Techniczny odpowiada 02.06.05, 19:40 > Po kolei: > 1.Otworz sobie strone na ktorej masz ta wspaniala muche Z tego co zrozumialam, to ona ma te muche u siebie na dysku. Ale w sumie to moglaby ja wlozyc do galerii (Istnieje jeszcze? Bo dawno nie zagladalam). Odpowiedz Link
bird_man Re: Techniczny znowu 02.06.05, 19:43 go.ga napisała: > > Po kolei: > > 1.Otworz sobie strone na ktorej masz ta wspaniala muche > > Z tego co zrozumialam, to ona ma te muche u siebie na dysku. > Ale w sumie to moglaby ja wlozyc do galerii (Istnieje jeszcze? Bo dawno nie > zagladalam). *************** masz racje, chyba glab jestem, rzeczywiscie na to wyglada.. szkoda cholera, ze nie zobacze tej muchy na galerii ptaszek Odpowiedz Link
chris-joe Re: Techniczny znowu 03.06.05, 20:40 przeslalem motylka na twoj adres gazetowy. Potwierdz, jesli doszedl. Odpowiedz Link
bird_man Re: Thanks Chris 03.06.05, 22:14 chris-joe napisał: > przeslalem motylka na twoj adres gazetowy. Potwierdz, jesli doszedl. ++++++++++++++++++++ super, wielkie dzieki, wszystko ok. ptaszek Odpowiedz Link
a.polonia Re: goga 02.06.05, 22:41 masz ten sam e-mail? mucha mi utknela i nie chce isc dalej :/ Odpowiedz Link
chris-joe Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 02.06.05, 19:54 wlasnie wysylam ci mejla z prosba o motyla. Czekam niecierpliwie! Odpowiedz Link
aka10 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 02.06.05, 20:12 A moze mi ktos na Gazete wysle?Pliz.Pozdrawiam. Odpowiedz Link
ro-bert Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 06:31 Dziekuje! Niezle, glos jakby tez podobny :) Odpowiedz Link
chris-joe Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 11:38 "motylka" dostalem i nad smutnym jego losem sie zadumalem. Dzieki apolonia :) Niestety, nie udaje mi sie go wsadzic do galerii i nie bardzo jeszcze wiem dlaczego. Sprobuje jeszcze raz po fajrancie. Odpowiedz Link
a.polonia Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 13:19 mam nadzieje, ze Ci sie uda go umiescic w galerii, bo nie udalo mi sie wyslac do gogi :(, a moze nawet jeszcze kiedys uda mi sie wejsc do galerii :) Odpowiedz Link
tortugo Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 21:36 a.polonio, wyslalem ci moj niegazetowy adres na twoj gazetowy, wraz z prosba o ten plik. Dzieki! ~:O:=o Odpowiedz Link
chris-joe Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 20:32 "motylek" juz w galerii (w "files"). Odpowiedz Link
tos.ka Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 22:24 mam taka chandre, ze nawet motylka mi sie nie chce. a mucha w galerii sie nie otwiera. ale much zreszta tez mi sie nie chce. nic mi sie nie chce. mam wsyzstko w motylku. motylka tez. moze se pojde zobaczyc magnolie. to chyba dobre na chandre. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 03.06.05, 22:27 Ciagle nie dostalam Nic to Motylek ani nic nie dziala na smierc kogos bliskiego Odpowiedz Link
a.polonia Re: jutka, aka..... 03.06.05, 22:32 nie moge wysylac na adresy gazetowe :( Podajcie mi na gazetowego jakies inne Jutka, co sie stalo??? Odpowiedz Link
ani-ta Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 07.06.05, 13:44 pola:) dlaczego mi nie wyslalas?:( daj kochanie... na skrzynke pracowa;) albo KTOKOLWIEK niech mi to da....:))))))))) ja bardzo potrzebuje czegos w rodzaju motylka;) Odpowiedz Link
szfedka Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 07.06.05, 13:49 no i mamuscie nie wyslalas ty :( wyrodna corcia juz ja Ci dam... Odpowiedz Link
ani-ta Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 07.06.05, 13:52 a ty juz doma? ucieklas od jutki? czy rzeczywistosc wezwala? Odpowiedz Link
szfedka Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 07.06.05, 13:55 Co Ty Anita!!! Nie wiesz? Ryby i goscie na trzeci dzien zaczynaja smierdziec... Ale kapelusz na parapecie lezy... Odpowiedz Link
ani-ta Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 07.06.05, 14:00 hehehe... kaz jej odkurzac ten kapelusz - zbyt ladny byl, zeby sie zniszczyl:( Odpowiedz Link
jutka1 Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 08.06.05, 14:15 Jakie ryby? Nic mi nie smierdzialo ;-) Kapelusz odkurzam regularnie :-) Odpowiedz Link
szfedka Re: Milosnicy MOTYLKA ;-) 08.06.05, 15:08 Ryby zjedzone ;-) A ja dziekuje i sciskam i pozdrawiam Ciebie w pierszych slowach mego listu a w drugich Maniusia, w trzecich i Wladka, Kysie i Bynia i mame Twoja i pociotka siostre ze szwagrem i wszystkie dzieci kota i psy i koty i bociany i systkich innych oooo Ansztajna tez, a niech ma... Odpowiedz Link
jutka1 Pytanie do Dona 09.06.05, 09:37 klikam na Twoja sygnaturke i klikam, i nic nie slychac, tylko widze :-(((( ten inny link zgubilam co robic? potrzebuje motylka dzisiaj :-( Odpowiedz Link
bella-donna Re: tez zainteresowana... 11.06.05, 19:03 to jak z tym bratem w koncu jest, istnieje czy nie ? Odpowiedz Link