maria421
30.05.08, 10:43
Cytuje z GW:
Panna młoda nie była dziewicą - małżeństwo anulowane
Sąd w Lille unieważnił małżeństwo, ponieważ panna młoda zataiła przed panem
młodym, że nie jest już dziewicą - donosi w czwartek francuska prasa.
Świeżo upieczony mąż dopiero w noc poślubną przekonał się, że małżonka
prowadziła się mniej cnotliwie niż zapewniała. Oboje są muzułmanami.
Sąd uznał, że małżeństwo należy unieważnić, ponieważ pan młody zawierał je,
wychodząc z błędnego założenia. Stosowny artykuł kodeksu cywilnego jest zwykle
stosowany we Francji, kiedy po ślubie jedno z małżonków okaże się zboczeńcem.
Paryski dziennik "Liberation" informuje, że unieważnione obecnie małżeństwo
zawarte zostało z wielką pompą 6 lipca 2006 roku. Jednak pan młody - z zawodu
inżynier - w noc poślubną nie mógł pokazać gościom zakrwawionego prześcieradła
jako dowodu dziewictwa panny młodej.
Ojciec pana młodego natychmiast odesłał synową do jej ojca, a następnego dnia
świeżo upieczony mąż zażądał unieważnienia małżeństwa."
Jutka, Ty tam naprawde chcesz jechac? :-)))
Kobieta przyznała, że miała stosunki seksualne przed ślubem. Nie powiedziała o
tym narzeczonemu w obawie, że mógłby nie zdecydować się na małżeństwo.