Dodaj do ulubionych

Alfa Romeo GT

09.05.05, 10:58
Dzisiaj oglądałem. Przepiękne autko, którego jedyną wadą jest to, że kosztuje
tyle co Subaru Impreza WRX i nie wiadomo, czy postawić na urodę, czy
niezawodność. Czy Alfa GT jest warta swojej ceny? Kto jeździ i może się
podzielić wrażeniami?
Obserwuj wątek
      • paul_78 Re: Alfa Romeo GT 09.05.05, 12:00
        To "trochę" mimo wszystko przemawia IMO za WRX. Natomiast ta "bliźniaczość" ze
        156 jest jednak, mimo wszystko, trochę niepokojąca. Natomiast designem zostawia
        Subaru daleko w tyle...
      • paul_78 Re: Alfa Romeo GT 09.05.05, 13:02
        de_silva napisał:

> odpowiedz taka mi sie oto nasuwa: 2-3 letnie STI ;)
        No nie wiem, STI raczej nie służy do jazdy do kościoła i na zakupy. Skoro ktoś
        się pozbywa STI po dwóch latach, to widocznie ma powody ;-)
        • de_silva Re: Alfa Romeo GT 09.05.05, 13:24
          paul_78 napisał:
          > No nie wiem, STI raczej nie służy do jazdy do kościoła i na zakupy. Skoro ktoś
          > się pozbywa STI po dwóch latach, to widocznie ma powody ;-)

nie koniecznie,zdarzaja sie sztuki nie maltretowane zbytnio,np wersje
          sprowadzane ostatnio coraz czesciej z USA po atrakcyjnych cenach a nie
          wykorzystywane w sporcie. WRX tez spoko ale STI to zupelnie inna para kaloszy,
          nie ma lepiej prowadzacego sie auta i lepiej skonstruowanego dyfra na swiecie.
          a konstrukcja tego auta jest tak wytrzymala ze poza naprawde ostrym upalaniem
          ciezko jest go uszkodzic.
          z kolei Alfa, wiadomo: belissima! ;)
          • paul_78 Re: Alfa Romeo GT 09.05.05, 13:42
            de_silva napisał:

> paul_78 napisał:
            > > No nie wiem, STI raczej nie służy do jazdy do kościoła i na zakupy. Skoro
            > ktoś
            > > się pozbywa STI po dwóch latach, to widocznie ma powody ;-)
            >
            > nie koniecznie,zdarzaja sie sztuki nie maltretowane zbytnio,np wersje
            > sprowadzane ostatnio coraz czesciej z USA po atrakcyjnych cenach a nie
            > wykorzystywane w sporcie. WRX tez spoko ale STI to zupelnie inna para kaloszy,
            > nie ma lepiej prowadzacego sie auta i lepiej skonstruowanego dyfra na swiecie.
            > a konstrukcja tego auta jest tak wytrzymala ze poza naprawde ostrym upalaniem
            > ciezko jest go uszkodzic.
            > z kolei Alfa, wiadomo: belissima! ;)

Najlepsze wyjście - kupić oba. Alfa na co dzień, STI na weekend. PS. STI
            absolutnie nie nadaje się do jazdy po mieście, co ci po najlepszym dyferencjale
            jak jeździsz w korku i to na jedynce :)
            • de_silva Re: Alfa Romeo GT 09.05.05, 13:51
              paul_78 napisał:
              > Najlepsze wyjście - kupić oba. Alfa na co dzień, STI na weekend. PS. STI
              > absolutnie nie nadaje się do jazdy po mieście, co ci po najlepszym
              dyferencjale
              > jak jeździsz w korku i to na jedynce :)

tak, to wyjscie byloby optymalne ;)
              zgadzam sie ze spalanko i zawieszonko (twardosc) troche nie miejskie,ale mimo
              wszystko chyba ciut wytrzymalsze, zwazywszy na fakt po jakich bezdrozach w tym
              kraju, w srodku europy ponoc, musimy jezdzic.
              poza tym wydaje mi sie ze wszyscy Uzytkownicy AR nie kupuja aut z mysla o
              wygodnej jezdzie po miescie, bo zawieszenie w naszych Alfikach tez do miekkich
              latwych i przyjemnych nie nalezy. ale chyba o to chodzi! bo po ciezkim tygodniu
              pracy przychodzi weekend i na krete, rowne drogi mozna (a nawet trzeba) wowczas
              wyruszyc...;)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka