Dodaj do ulubionych

wybory samorządowe - kandydaci?

21.09.10, 09:12
Czy już wiadomo, kto będzie startował w wyborach samorządowych? Czy gdzieś jest już dostępna lista kandydatów zarówno na burmistrza jak i radnych?
Obserwuj wątek
  • dabrowa51 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 10:20
   O listach jeszcze cicho,ale łatwo się domyślić kto na pewno wystartuje.Moim zdaniem od kandydatów powinniśmy na spotkaniach zażądać jasnej deklaracji obniżki DIET radnych.Funkcja radnego nie może być sposobem zarabiania pieniędzy przez cwaniaczków,lecz ..... pasją działań społecznych na rzecz rozwoju swojego miasta,swojej "małej ojczyzny".Takich ludzi potrzeba.Czas podziękować wszystkim którzy byli,wszystkim "recydywistom".
   • baseciq Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 10:25
    Oczywiście Ty kandydujesz? Z którego okręgu? Z jakiej listy?
    • dabrowa51 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 11:59
     Wyobraź sobie,że nigdy nie kandydowałem i kandydować nie zamierzam.Znam ludzi,którzy obowiązkom społecznym mogliby podołać znacznie lepiej ode mnie.Są jeszcze w Zielonce ludzie bezinteresowni.Może to Ciebie zdziwi,ale nie jestem łasy na pieniądze, ani nie mam żądzy władzy.Moje krytyczne uwagi do tego co dzieje się w mieście powodowane są jedynie troską o rozwój miasta. Martwi mnie na przykład skandalicznie niskie wykorzystanie funduszy unijnych.A potrzeb mamy tak wiele ..... .Nawet gminy wiejskie o małym potencjale ludzkim potrafią dużo lepiej wykorzystać możliwości.
     • marek_k84 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 12:27
      >Znam ludzi,którzy obowiązkom społecznym mogliby podołać znacznie lepiej ode mnie.Są >jeszcze w Zielonce ludzie bezinteresowni

      Myślisz może o "poprzedniej zmianie"? Jeśli tak, to zapomnij. Gorszej niż tamta to już nie da się wymyśleć....
     • baseciq Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 12:28
      Jesteś w stanie podać wysokość diety radnego?
      • dabrowa51 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 14:36
       Sprawdzasz moją wiedzę?.Kwoty,które otrzymali radni,nie są objęte tajemnicą danych osobowych.Pisała o tym prasa lokalna.Dla przykładu p.Jezierska-Sińczak otrzymała kwotę ponad 24 000 złotych.Być może dla tej pani nie jest to "góra pieniędzy",ale mnie bulwersuje.
       • nierymek Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 15:23
        24 000 brutto czy netto?
        • nierymek Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 15:26
         o ile oczywiście brutto/netto ma zastosowanie przy dietach...

         z drugiej strony, 24 000 brzmi dość groźnie. na pewno groźniej niż 2000/m-c
       • baseciq Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 15:48
        Wysmarowałem bardzo długiego posta w odpowiedzi. Ale doszedłem do wniosku że nie ma sensu go i tak wysyłać.
        • dabrowa51 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 16:07
         Lol.Wreszcie włączyłeś myślenie.
         • baseciq Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 17:03
          Od Ciebie oczekuję tego samego.
          • anna40-3 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 21:29
           zastanawiam się czy dabrowa51 mieszka w Zielonce. Może w Zielonce Pasłęckiej na północy Polski. Bo trzeba być ślepym by nie zobaczyć jak Zielonka się zmienia na korzyść. Dla mnie np. rozbudowa szkoły mojej córki do , której chodziła na drugą zmiane, a teraz chodzi jest wielką sprawą, a ta piekna hala sportowa. Moja córka kocha sport, tak jak syn , który gra w piłkę w klubie na stadionie oświetlonym ze sztuczna nawierzchnią. To tylko ostatnei przykłady z wielu mogłabym wymieniać długo, a Marecka powiat i Zielonka wspólnie przebudowują -pewnie to robota krasnoludków. Ale po co ta wiedza ślepemu i głuchemu. dabrowa51 znowu cie tu pełno, zdziwiona jestem, że jeszcze nic nie napisałeś/aś o tych zwyrodnialcach co znowu w Ossowie pokazali całej Polsce jacy oni chrześcijanie są. Twój "zdrajca ojczyzny" pan W. znów zamieścił film tym razem o bandytach, których bronisz w swoich postach. film jest naportalu www.zielonka2010.pl , www.tvn24.pl w dziale kontakt24. Zobacz co zrobili twoi "patrioci"
           • zawsze.katinka Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 22:40
            anna40-3 napisała:

            > zastanawiam się czy dabrowa51 mieszka w Zielonce. Może w Zielonce Pasłęckiej na
            > północy Polski. Bo trzeba być ślepym by nie zobaczyć jak Zielonka się zmienia
            > na korzyść. Dla mnie np. rozbudowa szkoły mojej córki do , której chodziła na d
            > rugą zmiane, a teraz chodzi jest wielką sprawą, a ta piekna hala sportowa. Moja
            > córka kocha sport, tak jak syn , który gra w piłkę w klubie na stadionie oświ
            > etlonym ze sztuczna nawierzchnią. To tylko ostatnei przykłady z wielu mogłabym
            > wymieniać długo, a Marecka powiat i Zielonka wspólnie przebudowują -pewnie to r
            > obota krasnoludków. Ale po co ta wiedza ślepemu i głuchemu. dabrowa51 znowu cie
            > tu pełno, zdziwiona jestem, że jeszcze nic nie napisałeś/aś o tych zwyrodnialc
            > ach co znowu w Ossowie pokazali całej Polsce jacy oni chrześcijanie są. Twój "z
            > drajca ojczyzny" pan W. znów zamieścił film tym razem o bandytach, których bron
            > isz w swoich postach. film jest naportalu www.zielonka2010.pl , www.tvn24.pl w
            > dziale kontakt24. Zobacz co zrobili twoi "patrioci"
            Droga Pani,
            to wspaniale że potrafi znaleźć dobre strony rządzenia obecnej władzy, bo w końcu narzekać jest najłatwiej. I szczerze zazdroszczę tych różowych okularów. Ja mieszkam w Zielonce ponad 10 lat i zdążyłam dwa razy zagłosować na obecnego burmistrza wierząc we wszystkie obietnice. W czasie tychże 10 lat napisałam około 20 pism, byłam na kilkunastu spotkaniach i do dzisiaj Pan Burmistrz nie załatwił nic o co prosiliśmy z okolicznymi mieszkańcami. Zbyt by dużo pisać, wspomnę tylko o braku chociażby zwykłych płyt imitujących chociażby chodnik na drodze pełnej dziur, gdzie w czasie deszczy idzie się w błocie, w lecie w kurzu a podczas zimy człowiek się modli, żeby nie złamać nogi. Do tego lawirowanie pomiędzy wzmożonym ruchem samochodowym. Drogi są jak ludzki krwioobieg, od tego się zaczyna...a co ja mówię zaczyna - 10 lat czekam...Sprowadziłam się tutaj bo pokochałam to miasto i ludzi wokół a teraz mi wstyd, kiedy znajomi podjeżdżają i tłuką się po tych dziurach. To naprawdę wstyd i brak gospodarności a przede wszystkim brak szacunku do ludzi, dzięki którym Pan Burmistrz jest na swoim stolcu.
            Zielonka ma ogromny potencjał i można z niej zrobić perełkę - tylko rządzącym musi na niej ZALEŻEĆ!
            • sportif Re: wybory samorządowe - kandydaci? 22.09.10, 00:20
             tak to jest jak ktoś się osiedli na skraju lasu. Jak byłem mały to tam gdzie stoją wasze domy było wielkie nic i wilki hasały. Zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja mieszkam w okolicy drogi, którą burmistrz przemierza swoim francuskim samochodzikiem do pracy. I nie narzekam, Marecka się buduje, SP2 po remoncie, boisko do koszykówki - wypas, orlik przy technikum, kort tenisowy w parku, U Pietrzaków - rzut beretem, wszędzie nie więcej niż 5min z buta. Jak Niemce w lato przyjechali w gościnę to tylko cmokali - tak im się w Zielonce podobało.
             • dabrowa51 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 22.09.10, 09:11
              Sportif,dostarczyłeś mi nie lada rozrywki pisząc jak to "Niemce cmokali z zachwytu" nad infrastrukturą Zielonki.Tak się składa,że byłem w Niemczech ponad 2,5 roku.Widziałem jak jest u nich,w Bawarii.To się nie da porównać.Chyba,ze Ci Twoi "Niemce", to ci ,którzy byli w Polsce ostatni raz w roku 1939 i porównują obecną sytuację z tą,którą zapamiętali wówczas.
              • sportif Re: wybory samorządowe - kandydaci? 22.09.10, 10:57
               Niemce, czyli moja kuzynka od 30 lat zgermanizowana i jej mąż przedstawiciel rasy aryjskiej, doktorzy - już emeryci mieszkający na stałe 60km od Monachium - czyli w najbogatszym landzie RFN. Ilekroć do mnie przyjeżdżają, to mieszkają i stołują się u Pietrzaków, zajadając pierogi i wchłaniają niewiarygodne ilości smalcu. Za każdym razem mnie proszą, że by im do Bawarii wysyłać racje żywnościowe z ulubionymi przysmakami.
               • dabrowa51 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 22.09.10, 16:07
                Czyli "Niemce" cmokali na widok ..... pierogów, a nie osiągnięć samorządu Zielonki.
                • anna40-3 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 22.09.10, 23:11
                 Tylko geniusz dobrawa51 mógł to wymysleć : uwaga o 4 rano w Ossowie rzecznik prasowy urzędu z kamerą o poranku leży w trawie przy pomniku bolszewików, a wcześniej sam czerwoną farba namalował hasła o bronku i donaldzie, no i finał nakręcił film o sobie bandycie
                 To była prowokacja w wykonaniu Wyszyńskiego. dobrawa51 jestes geniealny oskar za scenariusz w kategori horror. Bez ciebie to forum byłoby takie ponure.
                 • dabrowa51 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 23.09.10, 11:47
                  anna40-3,przecież tutaj ja pisałem o pierogach.A Ty koniecznie chcesz bym pisał o .... ruskich pierogach.Chyba dostatecznie dałem się na tym forum poznać.Za ruskimi nie przepadam.
           • dabrowa51 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 22.09.10, 10:04
            anna40-3,żebyś nie potrzebnie nie trudziła swoich szarych komórek,podpowiem Ci,że dabrowa51 mieszka w Zielonce już ponad 40 lat.Nie kwestionuję zmian jakie nastąpiły.Twierdzę,że można było zrobić lepiej i więcej.Powracam ciągle do żenująco niskiego wykorzystania środków unijnych.To co zrobiono,to zrobiono prostymi metodami zadłużając coraz bardziej miasto.A co drugiego wątku.... .Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę,czyżby od detektywa Wyszyńskiego,kto dokonał tego "dzieła" w Ossowie?.Masz jakieś dowody? "Chrześcijanie,bandyci,zwyrodnialcy,patrioci" - wrzucasz do jednego kotła.A co powiesz ,jesli się okaże,ze to była prowokacja? ? ? .Nie wypowiadam się w tej sprawie,bo mam za mało informacji.Dziwi mnie tylko co robił pod pomnikiem o 4 rano pan rzecznik Urzędu Miasta?.Czy spodziewał się,że będzie miał co filmować?.
            • wodzu.easy Re: wybory samorządowe - kandydaci? 22.09.10, 10:47
             Gdyby wisiało nad Tobą widmo utraty intratnej posadki - tez byś nie spał.
          • dabrowa51 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 22.09.10, 09:47
           baseciq ,co prawda nic mnie z Tobą nie łączy,ale mimo wszystko przyrzekam,będę się starał najlepiej jak potrafię wykorzystywać swoje szare komórki .
   • mamprawowiedziec.pl Re: wybory samorządowe - kandydaci? 21.09.10, 14:09
    W ramach serwisu Mam Prawo Wiedzieć (www.mamprawowiedziec.pl) powstał projekt Kandydaci 2010, który umożliwia osobom ubiegającym się o fotel samorządowca zaprezentowanie swoich poglądów, doświadczeń oraz pomysłów na rozwój samorządu, a wyborcom pozwoli porównać kandydatów. Wspólnie z ekspertami z całej Polski opracowaliśmy kwestionariusz doświadczeń i poglądów dla kandydatów, dostosowany do kompetencji poszczególnych szczebli samorządu i realiów zarówno dużych jaki i małych miejscowości i dodatkowo spersonalizowany dla największych miast Polski. Wszystkie kwestionariusze zostaną automatycznie opublikowane na naszej stronie internetowej www.mamprawowiedziec.pl. Wszystkich kandydatów zainteresowanych projektem zapraszamy do zgłaszania się poprzez naszą stronę internetową do udziału w inicjatywie.

    Aleksandra Milczarek
    Mam Prawo Wiedzieć
    • rodzynek1000 Czyli nie dowiem się, kto kandyduje? 23.09.10, 15:38
     Czyli nie dowiem się, kto kandyduje?
     • anna40-3 Re: Czyli nie dowiem się, kto kandyduje? 23.09.10, 17:03
      przepraszam rodzynek1000 ja też odbiegłam od tematu
      Z informacji na tzw "miejskim rankingu" mówi sie, że kandyduje na 99,9% na burmistrza pan. Łossan oraz podobno H. Wujkowska (Radio Maryja), radny Włodarczyk (PiS), rzeczniku Wyszyński (PO), ale w przypadku gdyby Łossan nie wystartował, Grabowskii (Zielonkowskie Forum), ale po sprawie z prokuraturą mało realne. Oczywiście z nimi ich radni bo to warunek startu na burmistrza. O wszystkim dowiemy sie wkrótce chyba do około 20 października jest czas rejestrowania kandydatów.. Z ostatnich informacji od mojej sąsiadki dobrze poinformowanej dowiedziałam się, że jeszcze szykuje się jeden z braci Moszczyńskich to ci od darmowej kanalizacji i kolejnych spraw sądowych. Moim prywatnym zdaniem to pan Łossan nie będzie miał kontrkandydata, który może mu zagrozić. Szczerze mówiąc się nie martwię. Bo mój wybór i mojej rodziny po dwóch kadencjach pana Łossana jest oczywisty i jednoznaczny. Łossan to dobry gospodarz. Rodzynek1000 "sorka" za zejście na inny temat .
      Na koniec uwaga mieszkam w Zielonce od dawna, mam duży dobrze prosperujący biznes rodzinny i żyję bardzo dostatnio, a z panem Łossanem i jego pracownikami nic mnie nie łączy po za szacunkiem dla pracy burmistrza i jego ekipy.
      • dabrowa51 Re: Czyli nie dowiem się, kto kandyduje? 23.09.10, 17:52
       Wzruszające jest Twoje publiczne wyznanie,że nic Cię nie łączy z Łossanem.Taka "czysta" miłość do p. Łossana ..... jestem pod wrażeniem.Gdybyś tak w tej chwili wielkiej słabości wyjawiła,co Cię łączy z Pasłękiem,to byłbym dozgonnie wdzięczny,że zaspokoiłaś moją ciekawość również.
      • baseciq Re: Czyli nie dowiem się, kto kandyduje? 23.09.10, 18:08
       Chciałbym jedynie zauważyć iż jeszcze nie zaczęła się oficjalna kampania wyborcza :-P
      • zawsze.katinka Re: Czyli nie dowiem się, kto kandyduje? 23.09.10, 18:32
       anna40-3 napisała:


       " Na koniec uwaga mieszkam w Zielonce od dawna, mam duży dobrze prosperujący biznes rodzinny i żyję bardzo dostatnio, a z panem Łossanem i jego pracownikami nic mnie nie łączy po za szacunkiem dla pracy burmistrza i jego ekipy."
       Anno, to co napisałaś świadczy o tym, że masz duży dom bez problemów z drogą i kanalizacją, o którą nie musisz walczyć, masz chodnik, zatem nie łamiesz nóg i nie chodzisz w błocie oraz nie zagrażają Ci samochody zaraz po wyjściu z posesji - po prostu nie masz problemu. To wybacz, cóż Ty możesz wiedzieć o problemach innych mieszkańców Zielonki,błagających, żebrzących o spełnienie nie tylko norm unijnych ale podstawowych spraw jak zapewnienie bezpieczeństwa.

       Prawda stara jak świat - syty głodnego nigdy nie zrozumie a Twoim postem dałaś jasno do zrozumienia, że nie zależy Ci, żeby było lepiej. TOBIE JEST DOBRZE!
       • jak-39 Re: Czyli nie dowiem się, kto kandyduje? 23.09.10, 20:15
        zawsze katinka
        Dziękuję Ci, za słowa prawdy!
  • baseciq Za wcześnie na listę kandydatów 23.09.10, 20:31
   Do 1 czy też 2 października należy pozgłaszać komitety wyborcze. Później dopiero listy kandydatów. Szczegóły tych dat są na stronach PKW i wiadomo, że do tego czasu wszystkie lokalne grupy samorządowe muszą zaplanować kampanię i dobrać kandydatów.
   • anna7755 Re: jeśli o panu burmistrzu 27.09.10, 09:59
    co człowiek to opinia, dla mnie to oszust i kłamca, nie mam zamiaru opisywać sytuacji, gdyż dot. ona wyłącznie mnie, więc wybaczcie, ale zdania nie zmienię :O(
    • serchow Re: jeśli o panu burmistrzu 27.09.10, 11:32
     anna7755 napisała:

     > co człowiek to opinia, dla mnie to oszust i kłamca, nie mam zamiaru opisywać sytuacji..

     A juz myślałem, że tylko ja tak sądzę. Widać przez 8 lat więcej ludzi poznało się na tym panu.
     Podobnych opinii jest wiecej. Wystarczy poczytać na forum. Pozdrawiam S.
  • woj-123 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 06.10.10, 21:05
   Komitet Wyborczy Wyborców Stefana Augustyniaka, pełnomocnik Stefan Augustyniak
   KWW Decyduj o Naszej Zielonce, pełnomocnik Waldemar Ireneusz Terlecki
   KWW Tadeusza Jana Szklarskiego ,pełnomocnik Rafał Zbigniew Roguski
   KWW Samorządność 2010, pełnomocnik Andrzej Marek Grodzki
   KWW Dla Zielonki pełnomocnik, Roland Adam Łukasiewicz
   KWW Ewy Gut, pełnomocnik Mieczysław Gut
   KKW Europejska Zielonka ,pełnomocnik Dariusz Sławomir Zgryziewicz
   KWW Ireny Wyczółkowskie,j pełnomocnik Krzysztof Aleksander Andrzejewski
   KWW Obywatelska Lista Adama Łossana, pełnomocnik Natalia Wyszyńska
   • palipies-aniekot Re: wybory samorządowe - kandydaci? 06.10.10, 22:28
    ulala ale ty dobrze poinformowany gośc jesteś, a gdzie się podziały komitet PiS, Mazowieckiej Wspólnoty Samorzadowej, LPR i inne krajowe, a gdzie się podział KWW "Czysty Biznes" pana prezesa GG nie zauważyłem czy nie doczytałem. Pozdr 600
    • woj-123 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 00:31
     www.pkw.gov.pl/gallery/20/60/01/206001/wykaz_komitetow.pdf

     Nie zuważyłes nie dooczytałeś bo sie nie douczyłeś. Bo to są tylko loklane dla Zielonki i przcietnie sie intersujacy zyciem wie że komitety wyporcze o zasięgu regionalnym lub krajowym mogą wystawiac kandydatów w wyborach do gminy. Tak więc bedzię w Zielonce
     sporo. No i ludziska będa miały z kogo wybierac i do rady i burmistrza, też w drugiej turze. Coś u Ciebie z analizą i dedukcją kiepsko.
     Zapomniałes o PO, no chyba ze wiesz że sie lokalnie zamieniła w OL z przewodnicząca NW
     • palipies-aniekot Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 07:11
      szacun za instrukcje wyborcy. PO w Zielonce, a kto o nich słyszał totalna bryndza, kto miałby startować i przegrać z kretesem. Twoja wiedza woj123 mnie poraża to daj mi znać co w sprawie komitetu prezesa GG KWW "CZYSTY BIZNES" .......?????? Pozdro 600
   • wodzu.easy Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 08:57
    O, widzę taka drobna popraweczka - zamiast żony córeczka.
    W poprzednich wyborach szefową sztabu wyborczego A.Łossana była Małgorzata Wyszyńska,
    wówczas nauczycielka nauczania początkowego w SP1.
    Jakieś trzy lata temu, pani ta awansowała na dyrektorski fotel, w dość nieprzejrzystych okolicznościach.
    Za jedną z forumowiczek powtórzę - przeczytajcie koniecznie wraz z komentarzem.
    • wodzu.easy Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 09:01
     Za jedną z forumowiczek powtórzę - przeczytajcie koniecznie wraz z komentarzem.
     www.wiesci.com.pl/?f=xml/200715.xml&p=3
     • palipies-aniekot Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 09:32
      no i się rypło wodzu easy vel starytetryku, stgrabos. Pozdro 600 dla KWW "CZYSTY BIZNES"
      • wodzu.easy Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 09:47
       Strzał kompletnie chybiony.
       Do Grabowskiego mam podobny stosunek jak do Wyszyńskiego, z tym , że ten pierwszy ma więcej oleju w głowie - a ja wolę konfrontować poglądy z bystrzejszym przeciwnikiem.
      • piorek Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 10:34

       Palipsie prośbę mam. Nazwa "Czysty Biznes" jest nazwą ogólnopolskiego programu wspierania przedsiębiorców w ochronie środowiska prowadzoną przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. Moja nieskromna osoba jest lokalnym koordynatorem programu na Mazowszu (jest jeszcze 15 innych ośrodków CZ.B. w całej Polsce) we współpracy z firmą sulich.eu oraz Zielonkowskim Forum Samorządowym. Od ponad roku BEZPŁATNIE pomagamy przedsiębiorcom z Zielonki i powiatu dostosować się do przepisów ochrony środowiska i zmniejszyć zużywanie surowców. Pani Mazur lekkomyślnie użyła nazwy programu do swojego artykułu który z projektem nie miał nic wspólnego, a Ty teraz to bezrefleksyjnie powtarzasz. A ja i tak mam duże problemy żeby zachęcić przedsiębiorców do przystąpienia do programu - każdy się boi dowiedzieć ilu przepisów nie przestrzega, jakie ma obowiązki i w ogóle dopuszczać do tajemnicy firmy. U części firm , które się zdecydowały do nas dołączyć wykryliśmy duże zaniedbania i konsekwentnie je nadrabiamy przy pomocy ekspertów, organizujemy też bezpłatne szkolenia.

       Powtarzanie nazwy "Czysty Biznes" w celu połączenia go z polityką lokalną (zwłaszcza w negatywnej konotacji) działa na niekorzyść programu i sprawi, że przedsiębiorcy nie będą chcieli do niego przystępować. Uważam to za działanie na szkodę projektu, moją, naszych przedsiębiorców którzy nam zaufali i przystąpili do programu oraz środowiska naturalnego.

       BARDZO PROSZĘ O ZAPRZESTANIE UŻYWANIA NAZWY CZYSTY BIZNES W INNYM KONTEKŚCIE NIŻ SAM PROGRAM DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

       www.czystybiznes.pl
       • palipies-aniekot Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 10:57
        oki sorka idea CZYSTY BIZNES jest cool.Sorka już koniec z KWW "CZYSTY BIZNES" to teraz będzie KWW "LEWY BIZNES". Pozdro 600
        • canigghia Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 13:20
         palipsie-a nie kocie, z Twoich wynurzeń wynika, ze jesteś chyba zatrudniony w jakims KWW, pewnie obywatelskim. Daruj sobie wyznania, bo są bardzo płytkie. Jakbyś trochę poszukał, to byś sie zapewne dowiedział(takie bynajmniej sprawiasz wrażenie, że wszystko wiesz najlepej), kto zainicjował sprawę. Na pewno się jeszcze nie skończyła, a skończy się niebawem
      • woj-123 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 12:20
       pudło:(
   • dabrowa51 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 11:18
    To smutne,że po 8 latach rządów p.Łossana nikt nie chce"firmować' i podwładny p.Wyszyński musiał zaangażować w sprawę swoją nastoletnią córkę.
    • palipies-aniekot Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 13:21
     dabrowa51 napisał:

     > To smutne,że po 8 latach rządów p.Łossana nikt nie chce"firmować' i podwładny p
     > .Wyszyński musiał zaangażować w sprawę swoją nastoletnią córkę.
     ty dabrowa51 co masz herb na plecach a co nie wolno - pocisz się i stresik masz facet na tym forum. Widocznie jest cool dziewczyna ,a nie jakiś beret moherowy. Pozdro 600
     • canigghia Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 14:04
      z tego co wiem, państwo W są mieszkańcami Ossowa. Czyżby przemeldowali sie na okres wyborów???
      • sportif Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 18:00
       ile czasu oni są mieszkańcami Ossowa? nie dłużej niż rok.
      • marek_k84 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 08.10.10, 09:36
       canigghia napisał:

       > z tego co wiem, państwo W są mieszkańcami Ossowa. Czyżby przemeldowali sie na o
       > kres wyborów???

       A nie wolno? Gdzie napisano, że tak się nie da? Swego czasu Duck Twins, mimo że meldowani w jednym województwie startowali w dwóch innych. I nikomu to nie przeszkadza od strony formalnej. A że nie wszędzie spadochroniarze mają szanse to już się niektózy przekonali. Tu jednak nie ma takiego przypadku. Ale jak chcą to mogą kandydować nawet w Bogatyni...
       • dabrowa51 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 08.10.10, 10:11
        Nic mi nie wiadomo,żeby państwo W. kandydowali.Głosować zaś mogą jedynie w miejscu zameldowania.A tak na marginesie,kandydat na burmistrza traci w oczach wyborców,jeśli jego komitet wyborczy stanowią ludzie z zewnątrz np z Ossowa.
        • marek_k84 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 08.10.10, 14:17
         dabrowa51 napisał:

         > kandydat na burmistrza traci w oczach wyborców,jeśli jego komitet wyborczy stanowią ludzie z zewnątrz np z Ossowa.

         czy to zmierzyłeś, czy to tylko marzenia senne?
         Wcale nie uważam by Łossan był burmistrzem najlepszym z możliwych. Wiem za to, ze jest najlepszym z... chętnych :-))))
     • marek_k84 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 14:06
      palipies-aniekot napisał:

      > dabrowa51 napisał:
      >
      > > To smutne,że po 8 latach rządów p.Łossana nikt nie chce"firmować' i podwł
      > adny p
      > > .Wyszyński musiał zaangażować w sprawę swoją nastoletnią córkę.
      > ty dabrowa51 co masz herb na plecach a co nie wolno - pocisz się i stresik masz
      > facet na tym forum. Widocznie jest cool dziewczyna ,a nie jakiś beret moherowy
      > . Pozdro 600

      bez jajów... Mierzi mnie taka "rodzinna" postawa.
      Ale to niestety w całym świecie norma....
      Od półwyspu Koreańskiego po Przylądek Horn. Od Tasmanii po Alaskę. Na przekór ustrojom, ideologiom, religiom. Od "trójek klasowych" w podstawówce po rządy mocarstw....
      A oprócz rodziny wspomnianej o innej tutejszej rodzince też warto pamiętać - na "K".
  • palipies-aniekot Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 14:08
   pozdro 600 THE END.....................................pocić się dalej flustraty THE END.
   • woj-123 Re: wybory samorządowe - kandydaci? 07.10.10, 14:18
    Znaczy sie wracasz do anna40-3
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka