croolick
10.02.08, 11:12
zary.info/n,zary,1545.html
No rozumiem bedzie zabawa, sam chetnie cos namaluje, ale wlasciwie to jaka
korzysc bedzie plynela z tego dla miasta? Naprawde sporo kasy na to ma pojsc a
mysle, ze za to daloby sie zorganizowac jakac impreze np. dla dzieci albo dla
graficiarzy - tyle mamy obskornych scian wokol, wolalbym, by p. Jankowiak
wpadl na pomysl zrobienia czegos trwalego (no bo plotno po Dniach Zar trafi do
piwnicy na zapomnienie, bo gdzie je wystawiac?) i by graficiarze odmalowali
jakac sciane malujac je w zarskie motywy.