Dodaj do ulubionych

czego nie przeczytacie w Regionalnej

21.06.08, 09:19
www.zachod.pl/articles/view/to-tylko-rekomendacja
To Tomasz Czajkowski, członek PiS i radny powiatu żarskiego został tym
dyrektorem Lubuskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych?
Senator Woźniak "skrytykował osobę , która wygrała konkurs. Według niego były
dyrektor Edukacji, Kultury i Sportu był kiepskim dyrektorem i urzędnikiem". To
by sie zgadzało, bo przecież Czajkowski wcześniej załapał się na tę fuchę
dyrektora Edukacji, Kultury i Sportu w urzędzie marszałkowskim.

p.s.
Regionalna o tym nie pisała, a przecież temat jest wybitnie interesujący. Może
nie zauważyła? :)) Człowiek T.Ardellego z PIS - Tomasz Czajkowski zostaje
szybko wyawansowany na wiceprzewodniczącego rady powiatowej, otrzymuje
stanowisko dyrektora w urzędzie marszałkowskim, a teraz zostaje dyrektorem,
pomimo złej opinii.
Forum Samorządowe czyli Ardelli, Cieślak i Szymański wspiera się i buduje
swoje wpływy , ale udają że są w różnych partiach.
Obserwuj wątek
    • croolick Re: czego nie przeczytacie w Regionalnej 21.06.08, 17:19
      Wcale mnie to nie zdziwi, jesli Regionalna nie podejmie tego tematu. Ta gazeta z
      trudem maskuje swe polityczne sympatie a w czarnym PR ociera sie wrecz o smiesznosc.
    • purrwisiak PAKA 23.06.08, 14:22
      Forum to kolesiowsko-kumoterska paka.
      Marek do Krzysia, Krzysio do Bogdana, Bogdan przez Piotra do Tadka w
      sprawie Kazika:)
      • citizen_kane Re: PAKA 24.06.08, 11:16
        purrwisiak napisała:

        > Forum to kolesiowsko-kumoterska paka.
        > Marek do Krzysia, Krzysio do Bogdana, Bogdan przez Piotra do Tadka w
        > sprawie Kazika:)

        Dokładnie!
      • cirus_the_virus Re: PAKA 24.06.08, 11:44
        Purrwisiak, ale u Twoich nie lepiej: Marek do Romka, Romek do Franka, Franek
        przez Edka do Bogusia w sprawie Mariusza
        • purrwisiak Re: PAKA 24.06.08, 12:13
          Nie do końca moi;)

          Mariusza nikt ni bronił,sam się wkopał to niech się odkopuje,zresztą
          poniósł już zawodowe konsekwencje, natomiast wesołego Kazika którego
          poziom urąga wszystkim standardom intelektualnym bronił starosta,
          radni forum i inne koniunkturalne szczypiory:)
    • purrwisiak Dobra,Tomek wracaj do Przewozu:) 01.07.08, 11:02
      citizen_kane napisała:

      > www.zachod.pl/articles/view/to-tylko-rekomendacja
      > To Tomasz Czajkowski, członek PiS i radny powiatu żarskiego został
      tym
      > dyrektorem Lubuskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych?


      Chyba nie...wreszcie koniec Lubuskiej IV RP:)))))))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka