20.02.09, 12:13
Staży Miejskiej dzielnie wystawiającej mandaty za złe parkowanie w pobliżu
ratusza, uwadze umykają niebezpieczne sople. Ot choćby jak tu:

i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/ABCD0002-1.jpg
i8.photobucket.com/albums/a4/croolick/ABCD0001-1.jpg
Jak to było? "Jaki pan taki kram" ;-)
Obserwuj wątek
    • cameel.m Re: Sople. 21.02.09, 08:37
      No w tym wypadku to wystarczył by kij od szczotki w reku mieszkańca
      rzeczonych okien.
      • croolick Re: Sople. 21.02.09, 10:41
        cameel.m napisał:

        > No w tym wypadku to wystarczył by kij od szczotki w reku
        > mieszkańca rzeczonych okien.

        Pewnie tak, ale wczoraj w Uwadze widziałem krakowską Staż Miejską w akcji, która
        przypominała o tym mieszkańcom. Co ciekawe, niektórzy nie zdawali sobie sprawy z
        takiej konieczności. Najlepsza była emerytka, która stwierdziła, że nie będzie o
        tym rozmawiała ze strażnikami a oni mają drabiny, więc niech sami je strącają
        ;-) Nie chodzi mi o to, że trudno coś takiego zlikwidować (tylko czasami może
        być problem), ale o to, by mieszkańcom o tym przypominać - to zadanie przede
        wszystkim zarządcy ale też SM.
    • p.e.k.o Re: Sople. 22.02.09, 01:52
      croolick napisał:

      > Staży Miejskiej dzielnie wystawiającej mandaty za złe parkowanie w
      > pobliżu ratusza, uwadze umykają niebezpieczne sople.

      Czepiasz się tej straży przy byle okazji.

      A oto jak się w Żarach walczy z soplami, a walka to niezbyt łatwa:
      picasaweb.google.pl/pekozary/20090217Ary#5303881925442819250
      • croolick Re: Sople. 22.02.09, 12:39
        p.e.k.o napisał:

        > Czepiasz się tej straży przy byle okazji.

        Oczywiście, że się "czepiam", bo przecież nie ma żadnych powodów do krytyki...
        Pewnie tego nie zauważyłeś, ale mnie rozbawił fakt, że ogromne sople wiszą sobie
        przy siedzibie ZGM i Pekomu a do tego to sople, które dość łatwo usunąć - nie
        trzeba do tego wysięgnika.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka