2011polska 29.02.12, 16:23 czy w Radzyminie któraś z aptek ma nocny dyżur? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
radzyminiak2 Re: apteka 29.02.12, 17:46 Niestety tylko apteka w Wołominie przy szpitalu. Odpowiedz Link
josephine_francuzka Re: apteka 01.03.12, 15:04 a uważam, że powinna być miasto się rozrasta Odpowiedz Link
radzyminiak2 Re: apteka 01.03.12, 19:16 Że jeszcze nikt nie wpadł na ten pomysł lub nikomu się nie opłaca. Nocna apteka w Wołominie przy szpitalu po godzinie 19tej przeżywa najazd. Chyba jedyna w powiecie nocna apteka. Sam wielokrotnie musiałem jechac w nocy z Radzymina gdy dziecko dostało gorączki. Odpowiedz Link
matylda_2012 Re: apteka 05.03.12, 19:46 a potrzebna taka dyżurująca apteka byłam w niedzielę wieczorem z pilnym przypadkiem u lekarza a po antybiotyki oczywiście do Wołomina trzeba było jechać Odpowiedz Link
3-miki99 Re: apteka 06.03.12, 16:15 Matyldo jaki masz problem żeby otworzyć nocną aptekę Odpowiedz Link