29.02.12, 16:23
czy w Radzyminie któraś z aptek ma nocny dyżur?
Obserwuj wątek
    • radzyminiak2 Re: apteka 29.02.12, 17:46
      Niestety tylko apteka w Wołominie przy szpitalu.
      • josephine_francuzka Re: apteka 01.03.12, 15:04
        a uważam, że powinna być
        miasto się rozrasta
        • radzyminiak2 Re: apteka 01.03.12, 19:16
          Że jeszcze nikt nie wpadł na ten pomysł lub nikomu się nie opłaca. Nocna apteka w Wołominie przy szpitalu po godzinie 19tej przeżywa najazd. Chyba jedyna w powiecie nocna apteka. Sam wielokrotnie musiałem jechac w nocy z Radzymina gdy dziecko dostało gorączki.
          • matylda_2012 Re: apteka 05.03.12, 19:46
            a potrzebna taka dyżurująca apteka
            byłam w niedzielę wieczorem z pilnym przypadkiem u lekarza a
            po antybiotyki oczywiście do Wołomina trzeba było jechać
            • matylda_2012 Re: apteka 06.03.12, 13:31
              coś trzeba by z tym zrobić
              • 3-miki99 Re: apteka 06.03.12, 16:15
                Matyldo jaki masz problem żeby otworzyć nocną aptekę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka