irena54 30.06.10, 09:38 Mam pytanie dla tych którzy byli w tym roku w hotelu Amwaj w Sharm czy zostaliście zakwaterowani w budynku hotelowym lub w tych ja oni nazywają "willach" bez klimatyzacji. Lecę z biurem Sun&Fun. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj