magdakingaklara 29.03.10, 20:47 Poszukuje napisow do filmu - autor widmo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
areck Re: napisy - autor widmo 30.03.10, 14:41 Dziwne, nie było na płycie którą kupiłaś w sklepie? :) Odpowiedz Link Zgłoś
areck Re: napisy - autor widmo 31.03.10, 09:23 To ja na Twoim miejscu, zareklamowałbym ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: napisy - autor widmo IP: *.146.26.2.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.04.10, 21:20 masz czy nie masz? odpowiadaj jak pytaja a nie trolluj tutaj...madrala sie znalazl, ku...wa... mac. moralitety bedzie pisal. Masz napisy to jej odpisz, a jezeli nie masz to shut....the fu...??*ck UP! ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lol Re: napisy - autor widmo IP: *.fdk.abpl.pl 26.08.10, 14:52 Zgadzam sie, ciekawe czy on jakikolwiek film kupil w sklepie. Odpowiedz Link Zgłoś