Dodaj do ulubionych

napisy - autor widmo

29.03.10, 20:47
Poszukuje napisow do filmu - autor widmo
Obserwuj wątek
    • areck Re: napisy - autor widmo 30.03.10, 14:41
      Dziwne, nie było na płycie którą kupiłaś w sklepie? :)
      • magdakingaklara Re: napisy - autor widmo 30.03.10, 16:26
        wyobraz sobie ze nie
        • areck Re: napisy - autor widmo 31.03.10, 09:23
          To ja na Twoim miejscu, zareklamowałbym ;)
          • Gość: gosc Re: napisy - autor widmo IP: *.146.26.2.nat.umts.dynamic.eranet.pl 24.04.10, 21:20
            masz czy nie masz? odpowiadaj jak pytaja a nie trolluj tutaj...madrala sie znalazl, ku...wa... mac. moralitety bedzie pisal. Masz napisy to jej odpisz, a jezeli nie masz to shut....the fu...??*ck UP! ;-)))
            • Gość: lol Re: napisy - autor widmo IP: *.fdk.abpl.pl 26.08.10, 14:52
              Zgadzam sie, ciekawe czy on jakikolwiek film kupil w sklepie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka