Gość: montclair IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.05.04, 00:30 Czy ktos z was wie gdzie mozna by zdobyc filmy Pasoliniego DVD,lub w innym formacie,bylbym wdzieczny za jakies info. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mycha Re: Pasolini IP: 81.210.123.* 15.05.04, 18:42 a co za problem sciagnac z netu? polecam 'salo albo 120 dni sodomy' :P Odpowiedz Link Zgłoś
cptniamo napisy... 16.05.04, 19:26 do "Ptaków i ptaszysk" ("Hawks nd sparrows") po angielsku lub polsku! Ma ktoś pomysł? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: montclair Re: Pasolini IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 17.05.04, 03:04 Moj komputer nalezy do starej generacji,zeby tak calkiem nie powiedziec o nim "retro" wiec jest to problem natury technicznej,nagrywanie z netu jest raczej nie wykonalne.Mialem taka cicha nadzieje,ze ktos z forumowiczow bylby w stanie cos madrego mi doradzic. Odpowiedz Link Zgłoś
cptniamo Re: Pasolini 17.05.04, 04:29 Hm. Ode mnie..? ;) Serio, jest ciężko. W Wawie jest teraz przegląd, jeśli Cię to interesuje. Ja mam "Ptaki i ptaszyska" oraz "Salo". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdanka Re: Pasolini IP: 62.233.181.* 17.05.04, 15:38 A "Salo" ściagnąłeś/łaś z sieci?Jesli tak,to mogę zapytać skąd???:) Odpowiedz Link Zgłoś
cptniamo Re: Pasolini 17.05.04, 20:16 "Salo" jest dostępne przez e-mule'a. Zresztą nie tylko "Salo"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Montclair Re: Pasolini IP: 205.211.160.* 17.05.04, 20:58 Kolego, Prosze naucz mnie jak to znalezc, podaj link. Nie mam doswiadczenia w tym temacie, a bardzo zalezy mi na zdobyciu kilku tytulow tego rezysera. Szczerze mowiac, mialem nadzieje nawiazac kontakt z kims kto bylby chetny udostepnic mi kopie, za zaplata oczywiscie, ale to juz jawne piractwo chyba. Dziekuje za zainteresowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
cptniamo Re: Pasolini 17.05.04, 21:12 jestem dziewczynką, no ale niech będzie że kolego... w sumie mile łechta to mą samoocenę czy co tam innego, być mylona z facetem! Ja to tylko pisać umiem na klawiaturze, ale mój chłopak mówi, że na wielu stronach netowych jest e-mule do sciągnięcia. Może obczaj na początek www.osloskop.net/, może tam coś jest? A najlepiej zamieść gdzieś wątek, skąd wziąć e-mule'a... no bo ja nie jestem kompetentna... Jeśli chcesz, to mogę przesłać Ci Salo, bez zapłaty oczywiście, w kopercie na koszt odbiorcy - zabulisz jakieś 4 zł pewnie i będziesz musiał z awizem na pocztę. A płytek (przez Czechów zwanych cedeczkami ;)) u mnie dostatek, 1 mniej nie zaszkodzi, a będzie mi miło, że komuś pomogłam, dobry uczynek odklepałam ;) Jak coś, pisz na cptniamo@gazeta.pl. Byle szybko! Od czwartku nie mam netu i nie zdążymy się zgadać... Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
montclair Re: Pasolini 17.05.04, 21:36 Wyslalem goroce podziekowania na Twoj adres w gazeta.pl. Cos mi sie dwa razy wyslalo, chyba ze zdenerwowania albo podniecenia, przepraszam. A chyba rzeczywiscie wrzuce temat na forum komputery z zapytaniem o istrukcje w sprawie filmow w sieci. Pora sie zabrac do roboty. Odpowiedz Link Zgłoś