Gość: henrylub Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.legnica.dialog.net.pl 15.08.01, 18:30 Rację mają Ci którzy twierdzą że SAMI SWOI to najgorszy film wszechczasów.Na drugim powinien uplasować się serial Świat w/g Kiepskich.A to z tej przyczyny że polacy uwielbiają takie idiotyczne filmy po to by oderwać się od tej szarej i ponurej rzeczywistości.Szkoda tylko niodżałowanego śp.Bareji ,bo po czteroletnim okresie rządów "buzka" miałby wiele tematów do kręcenia. henry lubin. Odpowiedz Link Zgłoś
olushka Re: Najgorszy film wszechczasow to... 15.08.01, 22:34 Brazylijskie chały ,polskie i BB oraz coś w tym stylu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Franek Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 195.136.3.* 16.08.01, 10:46 Najgorszym filmem jest Listonosz lub Posłaniec z Kevinem Costnerem (oryginalny tytuł The Postman). Czegoś takiego dawno nie widziałem i nie do końca rozumiem jak to się stało, że zobaczyłem cały.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PiTER! Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.chello.pl 19.08.01, 15:55 Nie wiem, czy czytałeś książkę, na której wzorowany jest ten film, bo książka jest świetna. Filmu nie oglądałem, bo mi się znudził po kilkunastu minutach (a byłem nastawiony bardzo entuzjastycznie). Ale jako najgorszy film na świecie to bym go nie podał, bo chociaż starał się poruszyć dość ciekawy problem. Wydaje mi się jednak, że bez książki trudno go dostrzec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pablo Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.inet.fi 28.08.01, 21:39 Ja do końca nie wytrzmymałem i usnąłem. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sławek Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.bbnplanet.com 16.08.01, 12:04 Według mnie nic nie pobije rekordu głupoty i nudziarstwa jakie zdarzyło mi się zobaczyć w filmie (chyba Altmana) "Doktor T i kobiety" z główną rolą Richarda Gere. Film reklamowany jako satyra na klasę wyższą w USA, został odebrany przeze mnie jako majaczenie zbikowanych ludzi, którzy od nadmiaru pieniędzy i czasu nie mają co ze sobą zrobić. I te pseudopsychologiczne wywody - "za mało miłości, za mało zainteresowania ze strony drugiej osoby" doprowadzające człowieka do szału po których nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bebe Re: Najgorszy film -Moulin Rouge IP: 198.138.238.* 17.08.01, 20:34 Nie idzcie, wyjatkowa chala. Wyszlismy z kina po 30 minutach, i bylismy trzecia wychodzaca para... Kidman, ktora wielka atorka nie jest, probuje grac parodie samej siebie, spiewac (RATUNKU! glos gorszy od Madonny) i ma strasznie przekrwione i strasznie niebieskie oczy. Niestety, reszta obsady jest duzo gorsza. Bebe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: me Re: Najgorszy film -Moulin Rouge IP: *.proxy.aol.com 24.09.01, 18:02 Gość portalu: bebe napisał(a): > Nie idzcie, wyjatkowa chala. Wyszlismy z kina po 30 minutach, i bylismy trzecia > > wychodzaca para... Kidman, ktora wielka atorka nie jest, probuje grac parodie > samej siebie, spiewac (RATUNKU! glos gorszy od Madonny) i ma strasznie > przekrwione i strasznie niebieskie oczy. Niestety, reszta obsady jest duzo > gorsza. > Bebe z ust mi to wyjelas,chociaz ostrzegalam na tym forum juz przy temacie MR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mercer Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 192.168.2.* / *.wroclaw.top.pl 18.08.01, 17:06 Z ostatnich to zdecydowanie "Ukryta prawda". Szkoda mi tam zwłaszcza Garyego Oldmana. A z polskich to ostatnio "Pieniądze to nie wszystko" Machulskiego. Totalna porażka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 19.08.01, 22:28 Najgorszy film wszechczasów to "Bitwa o Ziemię" z Travoltą. Takiego gniota to jeszcze nigdy w życiu nie widzialam. Jest jednak jedna dobra strona tego, że wybrałam się na ten film - teraz kiedy wychodzę z kina totalnie zdegustowana zawsze sobie mówię, że "Bitwa o Ziemię" była gorsza i od razu poprawia mi się humor. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szocik Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 212.191.72.* 20.08.01, 12:07 wy chyba nie widzieliscie gangu olsena - jest tego z 20 czesci kazda nudna i glupia i na dodatek nasza madra tv polsat to puszcza dno totalne!błe!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: me Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.proxy.aol.com 24.09.01, 18:04 Gość portalu: xyz napisał(a): > Najgorszy film wszechczasów to "Bitwa o Ziemię" z Travoltą. Takiego gniota to > jeszcze nigdy w życiu nie widzialam. Jest jednak jedna dobra strona tego, że > wybrałam się na ten film - teraz kiedy wychodzę z kina totalnie zdegustowana > zawsze sobie mówię, że "Bitwa o Ziemię" była gorsza i od razu poprawia mi się > humor. I tu tez sie zgodze chociaz widzialam jakies dwie minuty,zanim szlag mnie trafil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Domi Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 20.08.01, 12:08 Dla mnie najwiekszym, wstrzasajacym i strasznym przezyciem byly dwa filmy: "Tanczac w ciemnosciach" oraz "Przelamujac fale" von Triera. dziwnym trafem sa to pozycje ulubione przez rozhisteryzowane panienki z kompleksami. No i dochodzi do tego "Szamanka" i wszystko co Gretkowska napisala. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kapiiik Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.pl 26.08.01, 21:25 Gość portalu: Domi napisał(a): > Dla mnie najwiekszym, wstrzasajacym i strasznym przezyciem byly dwa > filmy: "Tanczac w ciemnosciach" oraz "Przelamujac fale" von Triera. dziwnym > trafem sa to pozycje ulubione przez rozhisteryzowane panienki z kompleksami. Nie jestem rozhisteryzowana panienka, a wlasciwie to nawet jestem facetem a przelamujac fale bardzo mi sie podobal i uwazam go za jeden z lepszych filmow jakie mialem okazje ogladac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Arty Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.chello.pl 20.08.01, 14:08 "Dzień Niepodległosci" i "Patriota". W obu znakomita obsada, ?wietne zdjecia, a cało?c nie do strawienia. Stanowczo Niemcy nie powinni brac się za filmy, w których scenariuszu pokazujš powiewajšcš flagę USA :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kosmos Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.sulecin.sdi.tpnet.pl 20.08.01, 16:29 Widzieliście "Oczy szeroko zamknięte"? A jeśli, tak to niech mi ktoś wytłumaczy o co tam chodzi, bo wszyscy, którzy obejrzeli ten film, i z którymi o nim gadałem, nie potrafili odpowiedzieć na podstawowe pytanie: "O co, qrwa, chodzi?". Do Panteonu Światowych SZmir zaliczam też : Kula , Kontakt , Dzień niepodległości , i wszystkie te holiłuckie napakowane patosem dziadostwa. Z polskich: wszystko co wchodzi ostatnio do kin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paul Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.tucson1.az.home.com 20.08.01, 20:33 Z polskich "Girl guide", z obcych" Runaway bride" z tym nudziarstwem J.Roberts Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olga Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.lublin.sdi.tpnet.pl 21.08.01, 14:03 Niezniszczalny - Bruce Willis skopal calkowicie, jedynie Samuel L. Jacskon trzymal poziom, ale to i tak nic nie pomoglo, dno calkowite Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SWAT Hannibal - ''nuff said. IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 21.08.01, 20:36 A jesli nakreca "Red Dragon", to on zdobedzie palme - zwlaszcza w porownaniu z najlepszym filmem w historii kina, Manhunterem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: repo Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 194.181.245.* 22.08.01, 07:41 Gość portalu: xxx napisał(a): > Nie chodzi mi o oczywistosci (Akademia Policyjna 38 czy dziela Eda Wooda), ale > o cos co byc winno dobre, a nie jest. przeczytałem cały temat i widzę że conajmniej 50% osób nie zrozumiało powyższego zdania... no ludzie co wy tu gadacie Powe Rangers albo Świat Według Kiepskich miałybyć dobrymi produkcjami? To jak miałyby wyglądać!!!??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.chello.pl 19.09.01, 16:33 Gość portalu: repo napisał(a): > Gość portalu: xxx napisał(a): > > > Nie chodzi mi o oczywistosci (Akademia Policyjna 38 czy dziela Eda Wooda), > ale > > o cos co byc winno dobre, a nie jest. > > przeczytałem cały temat i widzę że conajmniej 50% osób nie zrozumiało powyższeg > o > zdania... no ludzie co wy tu gadacie Powe Rangers albo Świat Według Kiepskich > miałybyć dobrymi produkcjami? To jak miałyby wyglądać!!!??? Dzieki! juz myslalam, ze sie nie wyrazilam w temacie wystarczajaco jasno! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wybierek Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.cza.warszawa.supermedia.pl 23.08.01, 14:14 hmm, fajny temat. polecam www.razzies.com, czyli oficjalna strone Zlotej Maliny. w zeszlym roku "zwyciezyl" film Bitwa o Ziemie z Johnem Travolta w roli 3-metrowego kosmity. i trudno sie z tym wyborem nie zgodzic. z ostatnio widzianych moga o to trofeum walczyc: wedding planner, the mexican, anniversary party (tego w polskich kinach jeszcze nie ma), oczywiscie smiertelnie nudny blair witch project, life z eddiem murphy a najgorszy kiedykolwiek? jejku - nie umiem dokonywac takich wyborow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksenia Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 24.08.01, 08:51 13posterunek,jest niestrawny, przy tym rola Pazury polega na całkowitym błaznowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 217.11.133.* 24.08.01, 10:39 Po pierwsze : The Blair Witch Project.Przez dwa dni po wyjsciu z kina bylo mi niedobrze. Po drugi fantastyczny film : Pearl Harbor. Mozna umrzeć z nudy. Od dawna nie miałam takiej ochoty na to, zeby wyjść z kina przed końcem filmu (jestem dość cierpliwa). od poczatku wiadomo jak się skończy. Fabuła bardzo zbliżona do telenoweli brazylijskiej (taka mądra i skomplikowana). No i efekty specjalne. Moze i robiły by wrażenie, ale po godzinie bezsensownej strzelaniny ( bomby ogień i tonący marynarze) można mieć tego serdecznie dość. Po prostu beznadzieja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek_B Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.chello.pl 26.08.01, 22:34 Ale trzeba być Cezarym Pazurą, żeby tak błaznować! Mało kto tak umie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: odys Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 26.08.01, 00:41 Ostatnio wybralem sie do kina na film "Stary gdzie moja bryka" i co? I po prostu takiej chaly dawno nie widzialem...z dala ludzie od tego filmu...a mial byc w stylu American pie czy Ostra jazda:( Zamiast zdrowego smiechu-usmiech politowania dla tego debilnego"dzielka"...zalosny film po stokroc! Uciekajcie jak uslyszycie tytul Adrenalina-toz to filmowy koszmar brrrr!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
shivo Re: Najgorszy film wszechczasow to... 26.08.01, 14:46 Polski- "Reich", "6 dni strusia" Zagr- "Kamasutra","Tomb Raider" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vercotti Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.net.hinet.hr 26.08.01, 23:33 (Z ostatnio obejrzanych oczywiście) Dracula 2000 - potworność Scary Movie 2 - ohyda i kretynizm, choć muszę przyznać, że zabawny momentami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rita Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.*.*.* 27.08.01, 16:17 Gość portalu: vercotti napisał(a): > (Z ostatnio obejrzanych oczywiście) > Dracula 2000 - potworność > Scary Movie 2 - ohyda i kretynizm, choć muszę przyznać, że zabawny momentami... > Jak ktos nie lubi hororu to okropnosc, uwazam ze dracula 2000 byl calkiem niezly Okropnośc i knot to "Oszukac przeznaczenie" sf najgorszy jaki wydzialam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiktor Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.stok.bial.pl 27.08.01, 22:47 Blair witch project II Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robal Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 157.25.200.* 29.08.01, 08:44 Między piekłem a niebem. Ohyzda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ginny Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.net.bialystok.pl 29.08.01, 10:43 A dla mnie najgorszy film w całym 18-letnim życiu to "w pustyni i w puszczy"- ta nowa wersja. Ludzie, to był taki gniot, że nie do opisania. I ten nieco gejowaty Staś na dokładkę. Tylko Nel jakoś sie broniła. A np. taki "pearl Harbor" to ,owszem, kicz, ale całkiem obrazowy, tak samo " Titanic". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziom Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.telia.com 02.09.01, 13:21 Dla mnie to "Spawn". Choc jestem wytrzymala na rozmaity belkot kinowy, tu po niecalej godzinie wybieglam z krzykiem z kina. To bylo nieludzkie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: znany Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 10.09.01, 12:02 zdecydowanie striptiz(ach ta Demi)....,a z polskich-to skłaniał bym się w strone ostatnich filmów Pasikowskiego(niech sobie da spokój....) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia_c Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 13.09.01, 10:16 adres: Gimnzjum29@interia.pl po pierwsze:Staś z "w pustynii w puszczy" wcale nie jest gejowaty. Znam chłopaka i mogę Ci powiedzieć, że jest świetny(i w filmie i w tańcu). Po drugie najgorsze filmy jakie kiedy kolwiek widziałam to tandety z damskim bokserem van Damem. Chała totalna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: 213.77.14.* 30.08.01, 08:50 wszystkie filmy z lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych z udziałem: Lindy, Zamachowskiego, Malajkata, Zborowskiego, Kowalewskiego (w "Ogniem..." przypominał bardziej Krzysia Krawczyka niż Zagłobę), Kondrata, Jandy, Gajosa, Olbrychskiego itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JN Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.legnica.dialog.net.pl 30.08.01, 23:30 Bez dwóch zdań "Szamanka" Żuławskiego a Lindą i Petry. Mały włos a porzygałbym się w kinie!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pil BRATERSTWO WILKÓW IP: 193.0.117.* 06.09.01, 17:32 Nędza niewiarygodna! Odpowiedz Link Zgłoś
murphy Re: Najgorszy film wszechczasow to... 08.09.01, 10:59 Kiedyś, jeszcze w szkole podstawowej, zabrali nas nauczyciele do kina na węgierski musical "Król Stefan". Wszyscy (włącznie z nauczycielami)opuśiciliśmy kino dużo przed końcem tego żałosnego widowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: peterkey Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.09.01, 21:18 ostatnia UPADLA TWORCZOSC WLADKA PASIKOWSKIEGO! od Psuf powinni zabronic mu krecenia, wstyd nawet wymieniac te pseudo filmy, P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Peter Pasikowski MOVIES IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.09.01, 21:20 ostatnie wszystkie jego filmy lapia sie w pierwszej dziesiatce superknotow!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emir Re: Pasikowski MOVIES IP: *.mis.prserv.net 30.09.01, 03:15 Gość portalu: Peter napisał(a): > ostatnie wszystkie jego filmy lapia sie w pierwszej dziesiatce superknotow!!! Ale "Kroll" i "Psy" - naprawde niezle! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mary Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.01, 17:26 jak już ktoś trafnie określił- ABSOLUTNIE WSZYSTKIE FILMY NADAWANE PRZEZ TV POLSAT!!!!!!!!!! ISTNY SYF I MALARIA!!!!!!! KIŁA I MOGIŁA!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kojo Re: Najgorszy film wszechczasow to... IP: *.swiebodzin.sdi.tpnet.pl 09.09.01, 23:17 "Zagubiona autostrada" - nienawidzę przeintelektualizowanych filmów, w których chodzi tylko o to, żeby o nic nie chodziło...masakra. "Blair Witch Project" - śmiertelnie nudny! "Dowód życia" - wielka pomyłka Russela Crowe. A najlepsze??? "Pogrzeb" Ferrary z Ch. Walken i Benicio Del Toro "Niebezpieczne związki" Powalająca na kolana rola Malkovicha "Przekęt" Ja po prostu uwielbiam Ritchiego:) Odpowiedz Link Zgłoś