Gość: Nemo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 17:29 Na jakim kanale bedzie mozna obejrzec? Telewizja polska w koncu nie kupila praw, prawda?? A na jakich zagranicznych bedzie transmisja ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :) Re: Gdzie mozna bedzie obejrzec rozdanie Oscarow? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 21:10 canal + Odpowiedz Link Zgłoś
surfen Re: Tak! Ja tez wspoltworze swoja TVP! 05.02.05, 22:30 "Od wielu lat naprawiam pralke. Lubie ogladac relacje z roznych ciekawych wydarzen. Moje dzieci tez to uwielbiaja. Kocham je, dlatego wspoltworze swoja Jedynke, ktora i tak relacji nie pokaze. I tak place terminowo abonament telewizyjny, w koncu to dla naszych dzieci! Uwielbiajmy nasza telewizje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja PRO7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.05, 14:46 Ja co roku oglądam Oscary na PRO7. Puszczają bez tłumaczenia, więc mam wprawkę z angielskiego. W tym roku transmisja na żywo zaczyna się 28.02 o 02:30. Kiedyś próbowałam obejrzeć w TVP, ale idiotyczne tłumaczenie szybko zmusiło mnie do zmiany kanału. Odpowiedz Link Zgłoś