Dodaj do ulubionych

Gdzie mozna bedzie obejrzec rozdanie Oscarow???

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 17:29
Na jakim kanale bedzie mozna obejrzec? Telewizja polska w koncu nie kupila
praw, prawda?? A na jakich zagranicznych bedzie transmisja ???
Obserwuj wątek
    • Gość: :) Re: Gdzie mozna bedzie obejrzec rozdanie Oscarow? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 21:10
      canal +
      • surfen Re: Tak! Ja tez wspoltworze swoja TVP! 05.02.05, 22:30
        "Od wielu lat naprawiam pralke. Lubie ogladac relacje z roznych ciekawych
        wydarzen. Moje dzieci tez to uwielbiaja. Kocham je, dlatego wspoltworze swoja
        Jedynke, ktora i tak relacji nie pokaze. I tak place terminowo abonament
        telewizyjny, w koncu to dla naszych dzieci! Uwielbiajmy nasza telewizje!
    • Gość: ja PRO7 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.05, 14:46
      Ja co roku oglądam Oscary na PRO7. Puszczają bez tłumaczenia, więc mam wprawkę
      z angielskiego. W tym roku transmisja na żywo zaczyna się 28.02 o 02:30. Kiedyś
      próbowałam obejrzeć w TVP, ale idiotyczne tłumaczenie szybko zmusiło mnie do
      zmiany kanału.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka