Gość: gacek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.08.05, 09:40
JUREK NOWAK dla sławy? przecież to wybitna postac filmu i teatru zagrał
wiele ról .Film bardzo kontrowersyjny jak i sam aktor! Zapewne wyjdzie po za
ramy polskiego kina oby z sukcesem.Pozdrawiam Pana Jerzego i jego kochany
Kraków.