Gość: margaret IP: *.wns.uni.wroc.pl 11.04.03, 11:12 Słodko-gorzki film o samotności i potrzebie drugiego człowiek, polecam serdecznie...:-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tomek Re: Schmidt IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 11.04.03, 13:06 Bardzo dobry i prawdziwy film. Nicholson świetny. Polecam !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macio Re: Schmidt IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.04.03, 02:12 starsi byli wg nich szit M Odpowiedz Link Zgłoś
annuczek Re: Schmidt 15.04.03, 23:52 Wielka rola wielkiego Nicholsona. To, jak sie przeksztalca: jak czlowiek, ktory gral diabla, wilkolaka, uwodziciela, detektywa, jak to wcielenie demonicznej meskosci - zamienia sie w stetryczalego staruszka, ktorego w dodatku za bardzo nie mozemy polubic, ale takze nie mamy go za co nie lubic - tego nie da sie zapomniec. Szkoda, ze Oscar mu nie przypadl - nalezal sie. Ale widac - ma juz na swoim konce za wiele statuetek. Zreszta - kto by sie przejmowal Oscarem - niby wazny, ale - wielu jego laureatow juz zapomniano - a Jacka - no watpie, juz tam swoje miejsce w piedestale aktorskim ma :) Nawet mistrzowskim. Brawa - dla filmu, brawa dla Nicholsona! Odpowiedz Link Zgłoś
jazzzgot Re: Schmidt 19.04.03, 01:36 Zgadzam się w pełni. Porównując Nickolsona np z Lśnienia i jako Schmidta trudno uwierzyć że to ten sam gość. Ten gość to jest GOŚĆ :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: t. Re: Schmidt IP: 217.153.24.* 05.05.03, 16:41 super Nikolson, ciagnie film od pierwszej do ostatniej sekundy. Dilm gorzki - mysle ze to taki 'Dzien Świra' starszej generacji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamutek Re: Schmidt IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.06.03, 00:45 Rewelacja!Jest to jeden z najlepszych filmow ( jak nie najlepszy ) na ktorym bylem! Sprawy istnienia, poszukiwania celu i sensu zycia, pustka i samotnosc - prawdziwe realia zycia nie sa obce fabule filmu. Jack Nicholson przez wcielenie sie w role niejakiego Schmidta przeszedl samego siebie - genialna rola! Wielkie uznana takze dla rezysera! Az bylem zdziwiony, ze taki film moze powstac w hollywod...no ale moze i tam przechodza metamorfoze! Jezeli lubisz glebsze i ambitniejsze filmy kiedujace ku przemysleniom, potrafisz odszukac prawdziwej glebi filmu to GORACO polecam ! wrocilem godzine temu z filmu i caly czas nie opuszcza mnie zachwyt tego co ujrzalem !!! Odpowiedz Link Zgłoś
das_bot Zgodziłbym się całkowicie... 22.06.03, 20:39 ... gdyby nie jeden paskudny moment - zaglądanie pod pachę pewnej starzej pani. Ach, gdyby tak wyciąć te 5 sek, jakże by ten film dodatkowo zyskał... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prorok Gdzie ten Nicholson??! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.03, 10:16 Film po prostu świetny ale trudno przyzwyczaić się do sylwetki pana Nicholsona który zazwyczaj wciela się w postacie o demonicznych charakterach a tym razem prezentuje pospolitego 60- latka z problemem samotności. Tytułowy Warren Schmidt to postać która pozwoliła pokazać J. Nicholsonowi jakże rozpiete są jego zdolności aktorskie.Niesamowite przezycie. Niemniej niesamowita było też scena kiedy cudowna aktorka jakże świetnie grająca w "Misery" Kathy Bates ukazała w całej okazałości swe wdzięki:> Doprawdy miłe zaskoczenie-zarówno kształty p.Bates jak i cały film. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mala Re: Schmidt IP: *.polcard.com.pl 01.07.03, 15:15 film zostaje w glowie na dlugo. polecam choc obraz nie dla wszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hhaaahah Re: Schmidt IP: *.dhl.com / 10.85.101.* 01.07.03, 15:59 Taaa, ogladalem go pare miesiecy temu,rzeczywiscie niezly, ale gdyby kto inny gral glowna role to film bylby sredni, Wielka rola Jacka Nikolskiego.Magia.Film troche przydlugi. Odpowiedz Link Zgłoś