23.06.07, 13:38
Czy ktoś oglądał film "Pułapka" i jest mi w stanie wytłumaczyć o co tam
chodzi? Bo ta koncówka filmu jakoś nie przemawia do mnie..Zresztą jak cały
film..
Obserwuj wątek
    • Gość: Salut Re: Pułapka IP: *.com.pl 24.06.07, 01:59
      Zobacz raz jeszcze i pamiętaj, że oryginał to jednak 'Hard Candy'.

      Salut.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka