bujaka_jamajka 23.06.07, 13:38 Czy ktoś oglądał film "Pułapka" i jest mi w stanie wytłumaczyć o co tam chodzi? Bo ta koncówka filmu jakoś nie przemawia do mnie..Zresztą jak cały film.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Salut Re: Pułapka IP: *.com.pl 24.06.07, 01:59 Zobacz raz jeszcze i pamiętaj, że oryginał to jednak 'Hard Candy'. Salut. Odpowiedz Link Zgłoś