scalla
12.01.11, 15:12
jeśli mężczyzna po randce wysyła mi smsa, że "dziękuję za miły wieczór" itp.
- to chyba znaczy, że nie było tak zupełnie najgorzej...czy może tylko, że jest zwyczajnie uprzejmy?
jeśli natomiast po dwóch dniach wysyła kolejnego smsa w stylu "co u Ciebie, jak tam..." itp.
- czy to znaczy, że jest zainteresowany?
bo jeśli by nie był, to chyba nie próbowałby nawiązać kontaktu? ...bo po co...?
dziś mija trzeci dzień, nie mogę jeść, nie mogę spać.... normalnie mnie trafia....
ok, niewykluczone, że jestem głupia
ale co mam o tym myśleć?