Dodaj do ulubionych

pytanie o auto

18.11.11, 18:40
jak nazywa się plastikowy element manualnej skrzyni biegów, na jabłku lewarka zmiany biegów?
to taki plastikowy pierścień.
prosze, pomóżcie
Obserwuj wątek
    • vaude Re: pytanie o auto 18.11.11, 19:27
      chodzi oczywiście o pierścień na łożysku dźwigni zmiany biegów... pomóźcie, bo musze to ustrojstwo kupić przez internet i wysłać za granicę
      • grassant Re: pytanie o auto 19.11.11, 00:10
        zagranicą nie mają internetu?
    • koham.mihnika.copyright wyjmij wajche, zanies do sklepu, beda wiedziec 18.11.11, 23:57

    • vaude Re: pytanie o auto 19.11.11, 12:28
      kolejny przykład na brak logiki forumowiczów.
      jeśli zadaję pytanie a nie znasz odpowiedzi to po ch...j piszesz w tym wątku?!
      nie, nie mają internetu za granicą, są takie miejsca proszę państwa.
      nie, nie mogę zabrać "wajchy" do sklepu, bo jej fizycznie przy sobie nie mam.
      jeśli ktoś naprawdę zna się na budowie skrzyni biegów i jest w stanie (chociaż w przybliżeniu) oszacować, co to może być - będę wdzięczna.
      cała reszta niech chwilowo zamilknie, ok?
    • nom73 Re: pytanie o auto 19.11.11, 17:18
      vaude napisała:

      > jak nazywa się plastikowy element manualnej skrzyni biegów, na jabłku lewarka z
      > miany biegów?

      Jak na jabłku to może ogonek?
    • senseiek Re: pytanie o auto 19.11.11, 21:22
      To?

      allegro.pl/wyposazenie-wnetrza-galki-zmiany-biegow-18887
    • vag-auto Re: pytanie o auto 21.11.11, 02:08
      To nie ma konkretnej nazwy, bo nie jest częścią znormalizowaną i występuje raczej tylko w akcesoryjnych, nieoryginalnych, uniwersalnych gałkach zmiany biegów. Oryginalne gałki są zazwyczaj wciskane na drążek. Ta "nakrętka" występuje w zestawie z gałką i raczej nie da się tego kupić osobno.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka