vaude 18.11.11, 18:40 jak nazywa się plastikowy element manualnej skrzyni biegów, na jabłku lewarka zmiany biegów? to taki plastikowy pierścień. prosze, pomóżcie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vaude Re: pytanie o auto 18.11.11, 19:27 chodzi oczywiście o pierścień na łożysku dźwigni zmiany biegów... pomóźcie, bo musze to ustrojstwo kupić przez internet i wysłać za granicę Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika.copyright wyjmij wajche, zanies do sklepu, beda wiedziec 18.11.11, 23:57 Odpowiedz Link Zgłoś
vaude Re: pytanie o auto 19.11.11, 12:28 kolejny przykład na brak logiki forumowiczów. jeśli zadaję pytanie a nie znasz odpowiedzi to po ch...j piszesz w tym wątku?! nie, nie mają internetu za granicą, są takie miejsca proszę państwa. nie, nie mogę zabrać "wajchy" do sklepu, bo jej fizycznie przy sobie nie mam. jeśli ktoś naprawdę zna się na budowie skrzyni biegów i jest w stanie (chociaż w przybliżeniu) oszacować, co to może być - będę wdzięczna. cała reszta niech chwilowo zamilknie, ok? Odpowiedz Link Zgłoś
nom73 Re: pytanie o auto 19.11.11, 17:18 vaude napisała: > jak nazywa się plastikowy element manualnej skrzyni biegów, na jabłku lewarka z > miany biegów? Jak na jabłku to może ogonek? Odpowiedz Link Zgłoś
senseiek Re: pytanie o auto 19.11.11, 21:22 To? allegro.pl/wyposazenie-wnetrza-galki-zmiany-biegow-18887 Odpowiedz Link Zgłoś
vag-auto Re: pytanie o auto 21.11.11, 02:08 To nie ma konkretnej nazwy, bo nie jest częścią znormalizowaną i występuje raczej tylko w akcesoryjnych, nieoryginalnych, uniwersalnych gałkach zmiany biegów. Oryginalne gałki są zazwyczaj wciskane na drążek. Ta "nakrętka" występuje w zestawie z gałką i raczej nie da się tego kupić osobno. Odpowiedz Link Zgłoś