Dodaj do ulubionych

w toalecie

27.08.17, 15:23
ciekawi mnie, czy będąc u swoich znajomych w ich mieszkaniach zwracacie uwagę, żeby wychodząc z toalety nie został "wstyd"?
Chodzi mi o to , czy przed wyjściem z toalety/łazienki "rzucacie okiem" w jakim stanie zostawiacie to pomieszczenie?
A tym bardziej, gdy jesteście z wizytą na parę dni, z nocowaniem.
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: w toalecie 07.09.17, 09:54
      Wstyd czyli?
    • obrotowy w toalecie zwracamy uwage... 11.09.17, 12:17
      zabieganab napisała:
      > ciekawi mnie, czy będąc u swoich znajomych w ich mieszkaniach zwracacie uwagę,
      > żeby wychodząc z toalety nie został "wstyd"?

zwracamy uwage.
      nawet u nieznajomych.
      tylko we wlasnej toalecie zdarza nam sie nie nasikac do srodka - ale to nam wolno.
      - u obcych sikamy na siedziaco.
    • ninjaziom Re: w toalecie 10.01.22, 14:44
      Zawsze sprawdzam, czy nic nie zostało nie stosownego. Czasem nawet podnoszę deskę ze 2 razy po zamknięciu, aby sprawdzić, czy wszystko jest ok. Częściej zostawiam toaletę w czystszym stanie niż była, co jest obrzydliwe. Np. u mojego chłopaka w jego rodzinnym domu, w środku, na muszli widać pozostałości po stolcu. bleeeeeeeeeeeeeeeeh. Niby to jego ojciec, ale mnie to bardzo obrzydza... Wracając do pytania, jak nocuję u kogoś to zawsze spłukuję dokładnie wannę/ prysznic i patrzę, czy toaletę, czy umywalkę zostawiłam czystą. Jak biorę prysznic i widzę, że są tam czyjeś włosy, czy coś to i tak to spłukuję przy okazji, co jest mega obrzydliwe. Fuj . Ale cóż zrobić, gdy nie ma się wyboru? Jednak moje przyzwyczajenia sprawiają, że muszę to spłukać... :/ P.S. Skąd to pytanie? xd
      • malwa200 Re: w toalecie 13.01.22, 08:56
        ja też sprawdzam. ale mam pytanie do Was: czym wybielić zżółkniętą fugę? nie chodzi o to, że brudną-tylko zżółkła i nic nie działa
        • bei Re: w toalecie 22.03.22, 06:56
          Myjka parowa-z dużą mocą, albo magiczna gąbka. Jeśli to nie da satysfakcjonującego efektu to pozostaje renowator do fug.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka