IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 18:16
Kobiety są jak dzieci - wszystko biorą do buzi.
Obserwuj wątek
    • jumar1 Re: Kawał 24.11.04, 18:23
      Siedza dwie małpy na gałęzi i jedna mówi do drugiej:
      - Co robisz?
      -Jem banana!-odpowiada druga
      -Eee...to dlaczego on jest taki brazowy?
      -..."...bo jem go po raz drugi"!
      :))
      Pzdr.
    • Gość: c.kapturek Re: Kawał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 18:27
      Spotyka się dwóch sąsiadów. Jeden mówi:
      - Czy ty wiesz Franek, że moja świnia mówi po francusku?
      - Chyba jesteś pijany, albo zwariowałeś!
      - Nie wierzysz? To założymy się!
      Sąsiedzi poszli do chlewu do świni mówiącej po francusku. Jej właściciel pyta:
      - Kaśka, umiesz mówić po francusku?
      Świnia nic. Wtedy chłop ją kopnął, a świnia:
      - Łi, łi, łi!

      ;)))
      • Gość: c.kapturek Re: Kawał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 18:30
        Zima. Dwa jelenie stoją na paśniku i żują ospale siano nałożone tu przez
        gajowego. W pewnej chwili jeden z jeleni mówi:
        - Chciałbym, żeby już była wiosna.
        - Tak ci mróz doskwiera?
        - Nie, tylko już mi obrzydło to stołówkowe jedzenie!


        • Gość: c.kapturek Re: Kawał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 18:33
          Na drzewie siedzi wróbel, przylatuje wrona,
          Wróbel pyta:
          - Co ty jesteś za ptak?
          Ona odpowiada:
          - Wrona, a ty?
          - Ja to jestem orzeł, tylko trochę chorowałem!

    • tony82 Re: Kawał 24.11.04, 18:30
      www.dobryhumor.pl/fun.php?id=5232&show=3
      • Gość: c.kapturek Re: Kawał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 18:34
        niezłe kociaki :))
        • jumar1 Re: Kawał 24.11.04, 18:38
          Wchodza dwie zakonnice do sklepu miesnego i jedna mówi do ekspedientki:
          -Poproszę 2 parówki!
          ..druga ja szturcha łokciem i mówi:"...No cos Ty,weżmy trzy!..Jedna zjemy!"
          :))
          • Gość: c.kapturek Re: Kawał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 18:40
            buhahahaha ;-))))
            • Gość: burrunduk dla kapturka hihi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 22:49
              idzie przez las czerwony kapturek. wilk ja pyta:
              - gdzie idziesz gupia?
              - wcale nie jestem głupia! ide do babci i niose jej w tym...o cholera! ale
              jestem gupia! koszyczka zapomniałam!
              :)
              • poprioniony Re: dla kapturka hihi 24.11.04, 22:57
                Albo spalilas, albo celowo wykastrowalas ten dowcip.
                • Gość: Toudi Re: dla kapturka hihi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 23:00
                  Jumar1 napisał najlpeszy dowcip!!!!!!! Pozdro!!!!!!!
                  • Gość: zonkis Kobieca metamorfoza mit czy czarna rzeczywistość? IP: *.blt.pl / *.blt.pl 24.11.04, 23:29
                    Przed ślubem:
                    1.pachnie jak kwiatuszek
                    2.ćwierka jak wróbelek
                    3.urocza żabka
                    4.kusi
                    5.obiecuje
                    6.budzi pożądanie
                    7.robi oczko
                    8.pokazuje ząbki
                    9.otwiera usteczka
                    10.daje buzi
                    11.czarodziejka
                    12.skarb
                    Po ślubie
                    1.parzy jak pokrzywa
                    2.kracze jak wrona
                    3.wstrętna ropucha
                    4.nie musi
                    5.maltretuje
                    6.budzi do roboty
                    7.wyciąga pieniądze
                    8.podbija ślepia
                    9.szczerzy kły
                    10.drze mordę
                    11.wali po pysku
                    12.skarbonka
                    • Gość: Toudi Re: Kobieca metamorfoza mit czy czarna rzeczywist IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.04, 23:44
                      Hehehe, święta racja!
                      • Gość: Dodi Re: Kobieca metamorfoza mit czy czarna rzeczywist IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 10:33
                        A Ty skąd wiesz, skoro nie masz żony ?!
                        hehehhehe
                        :P :D
                    • katia.pl Re: Kobieca metamorfoza mit czy czarna rzeczywist 25.11.04, 17:02
                      współczuję
                      a z drugiej strony ciekawe czy ona nie ułożyłaby równie długiej listy o tobie
                      przed i po...
                      • Gość: zonkis Re: Kobieca metamorfoza mit czy czarna rzeczywist IP: *.blt.pl / *.blt.pl 26.11.04, 21:14
                        katia.pl napisała:

                        > współczuję
                        dziekuję
                        > a z drugiej strony ciekawe czy ona nie ułożyłaby równie długiej listy o tobie
                        > przed i po...
                        a to już nie był by kawał:-)
                • daimona fakt ;) 25.11.04, 16:59
                  powinno być "głupia pipa" (przepraszam moderatora) :D
                  • Gość: c.kapturek Re: fakt ;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:09
                    taki raban o jedna małą zgubę "rybke pipke" ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
              • Gość: c.kapturek Re: dla kapturka hihi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 16:44
                hehehe Buru...:)))))))))))))

                mam i ja dla siebie special CK <LOL> ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                Krasnoludki idą przez las. W pewnej chwili widzą, jak wilk napada na Czerwonego
                Kapturka.
                - Pomóżmy tej dziewczynce! - mówi jeden z nich.
                - Dlaczego? Przecież nie jesteśmy z tej bajki!
                *****************************************************
                Idzie Czerwony Kapturek ścieżką, patrzy a z krzaków wystaje głowa Wilka.
                - Wilku czemu masz takie wielkie oczy?
                - Kurde, nawet się spokojnie wys..rać nie można...
                *************************************************8
                Dlaczego krasnoludki idąc przez las się śmieją?
                - Bo mech łaskocze je po ja..jach!
                *****************************************************
                Idzie sobie Czerwony Kapturek. Idzie, idzie. A tu wilka nie ma. Szuka, woła,
                wilka ni widu, ni słychu. Głupia sprawa - myśli - bez wilka bajka nieważna. W
                końcu dotarł Czerwony Kapturek. do babci, ale tu też nie ma wilka. Babcia
                zdenerwowana, wilk dawno powinien tu być i ją zjeść - a tak to bajka może nie
                wyjść. Dzwonią po leśniczego Leśniczy przyjechał w te pędy. Radzą co robić,
                wilka nie ma, bajka nieważna a dzieci słuchają. Postanowili poszukać wilka w
                lesie. Chodzą, wołają, Wreszcie patrzą, a na polance leży wilk. Rozwalony,
                prawie się nie rusza. Cała trójka skoczyła do wilka:
                - Te, wilk, bajka zawalona, kapturka w lesie przegapiłeś, babci nie zjadłeś, co
                jest?
                Wilk na to:
                - Dajcie wy mi wszyscy spokój Jestem kompletnie zje*.*y. Cala noc tańczyłem z
                Costnerem.
                ***********************************************************8
                Podjeżdża krasnoludek swoim samochodzikiem pod CPN i mówi:
                - Poproszę trzy kropelki benzynki.
                - I co jeszcze, może troszkę pierdnąć w oponki ?
                *************************************************
                • Gość: c.kapturek Re: dla kapturka hihi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:08
                  o i jeszcze jeden ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                  Wilk układa się wygodnie do snu i zaczyna liczyć:
                  - Jeden Czerwony Kapturek, drugi Czerwony Kapturek, trzeci Czerwony
                  Kapturek, ..... Dwudziesty Czerwony Kapturek, dwudziesty pierwszy Czerwony
                  Kapturek,....... setny Czerwony Kapturek...... O kurczę! Jak ja mogę spokojnie
                  zasnąć, skoro widziałem na własne oczy tyle Czerwonych Kapturków na raz?
    • kadria Re: Kawał 25.11.04, 16:54
      Takie nudne te kawały, że mi z głowy spadły wały!
      • Gość: c.kapturek Re: Kawał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:09
        nie bedzie loków <lol> ;)))))))))))))))))))))))))))))))))
    • daimona trochę długi ;) 25.11.04, 17:09
      Siedzi sobie Jan Kochanowski pod lipą, siedzi i pisze, a co napisze, to kreśli.
      W końcu, wkurzony, woła o natchnienie: - Weno, przyjdź!
      Frrr - sfruwa mu wena na ramię i szepcze cosik do ucha.
      - Eeee, nie, to juz było - krzywi się nasz poeta.
      - To może.. szep, szep, szep... - nowy pomysł podrzuca mu wena.
      - Nieee... to nudneee...
      Wena, już z lekka zirytowana, schyla się do ucha Kochanowskiego i znów coś
      szepcze.
      Kochanowski - błysk w oku, uśmiech na całej twarzy: - Ty, wiesz, to może być
      dobre!
      - Urszulka! Chodź no do tatusia....
      -
    • Gość: c.kapturek Re: Kawał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:10
      Jasio podejrzał, jak jego dziadek "załatwiał się" za stodołą. Po chwili pyta:
      - Dziadku, co to było takiego, co ci z rozporka zwisało?
      Dziadek nie bardzo wie, jak Jasiowi odpowiedzieć, więc mówi:
      - To był ślimak.
      - Tak też myślałem - mówi Jasio - bo to do ch... nie było podobne!
    • Gość: Zosia Re: Tylko dla dorosłych :> IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 25.11.04, 17:28
      Idą dwa penisy przez miasto. Staja na pasach, patrzą, a po przeciwnej stronie
      stoi wibrator. Na to jeden penis do drugiego:
      - Ty, patrz, cyborg!
      _____________________________________________________________________________

      Rozmawiają dwie Rosjanki. Jedna się pyta drugiej:
      - Jaki rodzaj seksu preferujesz?
      - Ja lubię po bożemu, odpowiada, a ty?
      - Ja uwielbiam kochać się "na rodeo".
      - Na rodeo, o co w tym chodzi?
      - Na początku, kocham się w pozycji na jeźdźca, potem po 20 sekundach mówię, że
      mam AIDS i próbuję się utrzymać.

      ...............................................................................

      Dlaczego chłopaki z południa nie lubią dziewczyn z Warszawy?
      Bo z jednej strony Wola i Ochota, a z drugiej Włochy i Brudno.

      ..............................................................................

      Co to jest: duże, czerwone i jak wchodzi, to aż miło?
      - Święty Mikołaj!

      ............................................................................

      - Jaka jest różnica między "ACH!" a "OCH!"?
      - Jakieś dwa cale...

      ................................................................

      Mały indiański chłopiec rozmawia ze swoim ojcem, Stojącym Bykiem:
      - Tato, dlaczego moja starsza siostra ma na imię Kwiecista Pokana ?
      - Bo widzisz synku, została poczęta na kwiecistej polanie.
      - Tato, a dlaczego mój starszy brat ma na imię Rwący Potok ?
      - Bo widzisz synku, został poczęty nad rwącym potokiem.
      - Tata, a dlaczego...
      - E...daj mi już spokój Pęknięta Gumo.

      ..............................................................................

      Pewnego dnia kredka umówiła się z dwoma ołówkami na randkę. Bawili się świetnie
      lecz po pewnym czasie okazało się, że kredka jest w ciąży! Pytanie: tylko, z
      którym ołówkiem?
      - Tym bez gumki!

      ..............................................................................

      :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      • Gość: Virgin Re: Tylko dla dorosłych :> IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 17:30
        Dwa penisy opalaja się na plaży. Jeden mówi:
        - popilnuj mi torby, idę się wykąpać. Na to drugi:
        - dobra, tylko potem posmarujesz mnie balsamem, bo skóra zaczyna mi schodzić.
        :DDDD
      • Gość: Zosia Re: Tylko dla dorosłych troche poezji :> IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 25.11.04, 18:53
        Kto pije i pali
        nie ma robal

        >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

        Żadna coca-cola
        nie zastąpi ci jabola
        >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

        Wódka twój wróg, a wroga w mordę lej!
        >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

        Im puściej w głowie, tym szumniej w mowie.

        Z baru wychodzi pijana wrona i mówi:
        - Czas wzbijać do domu.
        Wzbiła się w niebo. Leci , leci... Nagle:
        - Hyy! O kur...! Latarnia!
        Jeb! Walnęła o słup i spadła .
        Po klikunastu minutach ocknęła się i jęczy:
        - Miał, miał.
        - Nie to było hau, hau.
        - Nie no, kur..., jak to było?!
        >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

        Pchła do pchły:
        - Gdzie spędziłaś wakacje?
        2 Odpowiada
        - Na krecie
        >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

        Jaki jest najlepszy szampon dla łysych?
        - CIF, bo nie rysuje powierzchni.

        >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

        Czym się różni Syrenka od krowy ?
        - Jak Syrenka nawali to stoi, a jak krowa nawali to pójdzie.
        >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

        :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    • Gość: c.kapturek Re: Kawał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 19:23
      www.kurde.pl/flash/macgayver-1.html
      • Gość: c.kapturek Re: Kawał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.04, 19:40
        nie kupujcie klocków lego dzieciom ;-)))))))))))))))))))))))))))))

        kurde.pl/katalog/dla_dzieci/komputer.php
        • Gość: zonkis Re:Facetowi żona zaczęła mówić przez sen IP: *.blt.pl / *.blt.pl 26.11.04, 21:18
          Facetowi żona zaczęła mówić przez sen. Jakieś jęki i imię Rysiek... Bez dwóch
          zdań doprawiała mu rogi i facet szybko doszedł do takiego wniosku. Aby to
          sprawdzić, pewnego dnia udał,że wychodzi do pracy i schował się w szafie.
          Patrzy, a tu żona idzie pod prysznic, układa sobie włosy, maluje się, perfumuje
          i w samej koszulce nocnej wraca do łóżka. W tym momencie otwierają się drzwi i
          wchodzi Rysiek...
          Super przystojny, wysoki, śniada cera, czarne, bujne włosy - jednym słowem
          bóstwo. Facet w szafie myśli: "Muszę przyznać, że ten Rysiek jest niezły, ma
          klasę!".
          Rysiek zdejmuje powoli koszulę i spodnie, a na nim stylowe ciuchy, najmodniejsze
          i najdroższe w tym sezonie.
          Facet w szafie myśli: "Szlag, ale ten Rysiek, to jednak jest zajebisty!".
          Rysiek kończy się rozbierać od pasa w górę, a tu na brzuchu mięśnie krateczka -
          kaloryfer, wysportowany.
          Facet w szafie myśli: "Ten Rysiek, to ekstra gość!".
          Rysiek zdejmuje super - trendy bokserki, a tu penis - pierwsza klasa.
          Facet w szafie myśli: "O żesz ty, Rysiek jest rewelacyjny"
          W tym momencie żona zdejmuje koszulę nocną i pojawia się ciało z cellulitisem,
          obwisłe piersi, rozstępy...
          Facet w szafie myśli: "Ja pie.....! Ale wstyd przed Ryśkiem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka