grzeszna.anielica
26.01.08, 22:52
Pytanie do panów lekarzy. Może niektórym te pytania wydadzą się głupie, ale jestem kobietą i nie wiem co tam Wam facetom siedzi w głowie, więc proszę o wyrozumiałość. :)
Czy jest szansa, że lekarz, wiadomo jak to lekarz, patrzący na pacjętkę przez pryzmat różnych dolegliwości dostrzeże w chorej kobietę, a nie tylko kolejny przypadek do zdiagnozowania? Może nawet nie tylko dostrzeże, ale też zainteresuje się nią? Czy w takich okolicznościach, kiedy on zna nawet jej fizjologię, ona może się jemu spodobać?