05.11.09, 10:48
Mam pytanie nt. wkładki MIRENA - polecacie czy też
odradzacie !!!!!!! Pomijam tutaj koszty związane z zakupem i
założeniem, a pytam o stosowanie, jak często nalezy kontrolowac sie
u lekarza i jaka jest skuteczność ???
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: MIRENA 05.11.09, 11:49
      wyszukiwarka na forum się kłania (cały wacik o spiralach jest) oraz www.mirena.pl
      • keja34 Re: MIRENA 05.11.09, 19:37
        Ja zalozylam rok temu w lutym. Przez jakis miesiac mialam bole
        brzucha, jak przy miesiaczce.Okres byl pare dni, mniejszy. W tym
        roku cos mi sie rozregulowalo bo mialam plamienia (okres) kilka dni
        przerwy i znowu plamienia. Ostatnia miesiaczka prawie
        niezauwazalna.polecam smile
        • iskierka43 Re: MIRENA 13.11.09, 14:17
          Polecam.Nie załozyłam mireny z powodów antykoncepcyjnych,bardziej z
          powodu bolesnych miesiaczek i krwotków comiesięcznych.Bardzo sobie
          chwalę.Skutków ubocznych na razie nie odczuwam ( mam od 3mies.)Mam
          nadzieję,że nareszcie wyleczę się z anemii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka