Dodaj do ulubionych

problem,pomóżcie

30.12.09, 13:42
Witam Panie,moj problem jest troszeczke skomplikowany wiec opisze go od
poczatku.10 miesiecy temu urodziłam dziecko,6 tygodni po porodzie zaczełam
brac Azalie.<az do 3 grudnia>.2 grudnia pojawilo sie krwawienie,plamienie z
sluzem,poszlam wiec do lekarza(mojego nie było wiec poszłam do przychodni)
ktory kazal juz jej nie przyjmowac a zostało mi jeszcze 8 tabletek i zrobic
miesiac przerwy 4 dostałam normalny okres.(przepisał mi microgynon 21 i kazał
wziasc w pierwszy dzien nastepnego okresu) .plamienia byly jeszcze 10 i 25
grudnia.moj lekarz wrocil z urlopu wiec 3 dni temu wybralam sie do niego i ten
mnie opiepszył ze microgynonu nie wziełam odrazu i mam go wziasc od razu nie
czekajac na okres,wtedy mialam tylko lekkie plamienia ,oczywiscie powiedziałam
mu o nim.brzuch mnie teraz boli jak na okres,plamienie sie skonczyło a
prawdziwego okresu nie ma ,tylko mam dziwne kucie w dole brzucha i tak jakby
mnie szyjka bolała.i mam do was takie pytanie czy jesli wzielam te
tabletki(dzis 3) to czy okresa mogl mi sie wstrzymac i stad te bóle brzucha
,bo wizyte mam dopiero na 8 stycznia a troszke sie boje co z tym okresem.
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: problem,pomóżcie 30.12.09, 20:42
      kuc to można żelazo, póki gorące.

      co do reszty - jeżeli wzięłaś za późno pierwszą tabletkę, to zasadniczo nie
      jesteś zabezpieczona.
      kłucie może być spowodowane różnymi przyczynami.
      jeżeli zaczęłaś teraz te pierwsze opakowanie microgynonu, to jak najbardziej
      miesiączka mogła się skrócić, bo takie między innymi skutki mają antykoncepty.

      poza tym poczytaj koniecznie ulotkę, do licha...
      • quessta Re: problem,pomóżcie 31.12.09, 10:29
        wiesz co czytałam ulotke ale tam nic nie ma o tym co sie stanie kiedy sie wezmie
        tabletke nie w ten dzien co trzeba
        • doral2 Re: problem,pomóżcie 31.12.09, 12:25
          owszem, jest. w punkcie - stosowanie microgynonu po raz pierwszy. na stronie
          siódmej zalinkowanej niżej ulotki. a także na stronie dziewiątek w części
          poświęconej pominiętej pigułce.
          trzeba czytać ze zrozumieniem.
          proszę, żebyś nie musiała szukać i wymyslać nowych wymówek
          microgynon
          - ulotka dla pacjentki
          • doral2 Re: problem,pomóżcie 31.12.09, 12:28
            a o plamieniach jest na stronie dziesiątej.

            moim zdaniem ulotka jest napisana czytelnym językiem i czytając ją uważnie i ze
            zrozumieniem, otrzymałabyś odpowiedź na swoje pytania.
            • quessta Re: problem,pomóżcie 31.12.09, 12:53
              jestes taka madra wiec zacytuj mi z tej ulotki gdzie jest napisane co sie stanie
              jesli tabletke wezmie sie w srodku cyklu lub koncu
              • doral2 Re: problem,pomóżcie 31.12.09, 17:20
                no nie wierzę, że można być tak tępym. uncertain

                na stronie siódmej jest napisane jak byk, że można także zacząć opakowanie od 2
                do 5 dnia cyklu, wtedy należy się przez pierwsze 7 dni stosowania zabezpieczać
                dodatkowo. jeśli tego nie zrobisz, uprawiając seks możesz zajść w ciążę.

                rozpoczynania opakowania w innym dniu cyklu niż między 1 a 7 nie daje ochrony
                antykoncepcyjnej.

                stosując wcześniej minipigułkę zaczyna się opakowanie microgynonu zaraz po
                zakończeniu opakowania minipigułki, i przez pierwsze 7 dni trzeba się dodatkowo
                zabezpieczać.
                to też na siódmej i początku ósmej strony.

                czy jeszcze czegoś nie jesteś w stanie zrozumieć??
                • quessta Re: problem,pomóżcie 31.12.09, 17:37
                  Boże czy ty jestes taka tępa czy co.czytałas moj pierwszy post.napisalam tam ze
                  okres mialam 3 grudnia a tabletke pierwsza wziłam 28 czyli w 25 dniu cyklu.jak
                  wiec widzisz nie jest to ani pierwszy dzien miesiaczki ani tez 2 czy 5
                  • doral2 Re: problem,pomóżcie 31.12.09, 18:37
                    quessta napisała:

                    ""...jak
                    > wiec widzisz nie jest to ani pierwszy dzien miesiaczki ani tez 2 czy 5.."

                    więc biorąc pod uwagę wyżej podane ci informacje, jaki z tego wniosek wypływa???
                    potrafisz jakiś wyciągnąć?? czy trzeba ci na tacy podać?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka