sandrrraaaa
29.07.11, 20:24
zalozylam tydzien temu spirale. hmm Nie wiem teraz czy to byl dobry pomysl. Lekarz moj prowadzacy zalecil bym zrobila zabieg pod koniec okresu. i tak zrobilam i od tej pory caly czas krwawie mam niezrozumiale bole brzucha, wachania nastroju, temperatury ciala. Hmm czy zdarzalo sie wam takze czuc to samo co ja??