29.07.11, 20:24
zalozylam tydzien temu spirale. hmm Nie wiem teraz czy to byl dobry pomysl. Lekarz moj prowadzacy zalecil bym zrobila zabieg pod koniec okresu. i tak zrobilam i od tej pory caly czas krwawie mam niezrozumiale bole brzucha, wachania nastroju, temperatury ciala. Hmm czy zdarzalo sie wam takze czuc to samo co ja??
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: Spirala 30.07.11, 19:57
      normalne.
      i ulotkę poczytaj.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka