17.03.08, 12:48
Witajcie,
Mam pytanie - mam ponad tydzień mirenę. Na poczatku było wszystko ok
ale po kilku dniach zaczęły sie krwawienia, takie jak podczas
okresu. Pobolewa mnie tez brzuch - tez tak jak przy okresie. Czy to
normalne ?? Ile może trwać??
Nie zdążę przed świetami wybrac się do lekarza, dlatego pytam na
forum.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: MIRENA... 18.03.08, 15:49
      spoko, tak właśnie może być, plamienia nawet do trzech miesięcy....

      po świętach spoko możesz iść, jeśli nadal będzie cię twój stan
      niepokoić...
      • keja34 Re: MIRENA... 25.03.08, 15:06
        Mnie tez bolalo zwlaszcza po stosunku. Teraz juz jest ok.a zalozylam
        miesiac temu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka