Dodaj do ulubionych

Sprzedam Harry`ego Pottera :)

19.05.02, 18:16
mam juz dosc tego, ze te ksiazki zapychaja mi polke, wiec
licze, ze tym razem uda mi sie je sprzedac :)

www.jarmark.pl/jarmark/viewitem.cgi?idItem=
128&catName=bBI

pod tym adresem znajdziecie opis ksiazek, zachecam do
licytacji. wszelkie pytania mozecie zadawac, tam albo tu,
niewazne. bylebym tylko sie tego papieru pozbyl :)))
Obserwuj wątek
    • mikolaj7 Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 19.05.02, 18:17
      ahaa... moze taki watek jest niewarty takiego forum, ale
      co ja poradz na to, ze nie ma jak sie tego pozbyc?
    • Gość: Ginny Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) IP: 80.48.102.* 19.05.02, 18:25
      Czy ja dobrze widzę??? Chcesz się pozbyć Potterka???
      • mikolaj7 Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 20.05.02, 20:49
        Gość portalu: Ginny napisał(a):

        > Czy ja dobrze widzę??? Chcesz się pozbyć Potterka???

        mam dwa komplety... no prawie - 4 tom mam w trzech
        sztukach, ale jedna po angielsku, drugi tom mam dwa razy,
        a pierwszy tez trzy. pozbywac sie wszystkich nie chce, bo
        po pierwsze i tak nikt ich nie kupi, a dwa, jednak ksiazek
        nie mam zwyczaju sprzedawac - te sa powtorkami i
        wszystkie na dodatek z konkursow, wiec nie mam
        sentymentu.
    • Gość: MAT Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) IP: *.lubin.dialog.net.pl 19.05.02, 22:02
      I co, udało się?
      pozdr. MAT
    • fibin Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 20.05.02, 09:51
      Wątpię, czy ktoś kupi to przereklamowane badziewie, zwłaszcza, że sztucznie
      wywołana euforia jakby już minęła. Ktos przestał dokładac do ogniska i zgasło:)
      Podobno, przy odpowiedniej reklamie, można sprzedać wszystko, nawet największy
      szajs. Wystarczy sie uważnie rozejrzeć dookoła.
      Po jaką cholerę nam to wszystko (no, prawie wszystko), co niby koniecznie
      musimy miec i żyć bez tego nie możemy?
      Pzdr:)
      • mikolaj7 Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 20.05.02, 20:47
        fibin napisał(a):

        > Wątpię, czy ktoś kupi to przereklamowane badziewie, zwłaszcza, że sztucznie
        > wywołana euforia jakby już minęła. Ktos przestał dokładac do ogniska i zgasło:)
        > Podobno, przy odpowiedniej reklamie, można sprzedać wszystko, nawet największy
        > szajs. Wystarczy sie uważnie rozejrzeć dookoła.
        > Po jaką cholerę nam to wszystko (no, prawie wszystko), co niby koniecznie
        > musimy miec i żyć bez tego nie możemy?
        > Pzdr:)

        wiec moze jakos dalby sie jeszcze przez tydzien zrobic
        harremu taka kampanie, zeby go ktos kupil? :)))

        bo narazie kupca nie ma...

        jak tak dalj pojdzie wyskocze z tym tematem na forum sf-
        fantasy :)))
        • poomerang Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 20.05.02, 21:12
          Pozbądź się Harry'ego Pottera tak, jak to opisano w Harrym Potterze. Po prostu
          połóż go komuś na wycieraczkę, naciśnij dzwonek i ucieknij.
          • mikolaj7 Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 21.05.02, 22:03
            poomerang napisał(a):

            > Pozbądź się Harry'ego Pottera tak, jak to opisano w Harrym Potterze. Po prostu
            > połóż go komuś na wycieraczkę, naciśnij dzwonek i ucieknij.

            no jest o sposob, ale ja bym wolal cos jeszcze wyciagnac.
            sprezentowac go znajomemu glupio troszke... a i tak
            pozbywam sie za 1/3 mniej niz w ksiegarnii.

            mysle, ze juz bym go dawno sie pozbyl, gdyby ludzi enie bali
            sie tak kupowac przez internet na serwerach aukcyjnych.
            zwlaszcza innych niz allegro, ktore jest beznadziejne (i
            platne)...

            wiec moze ktos sie skusi?

            moge za free dorzucic jeszcze notes-zeszyt (ale jedna
            strona jest popisana, przez mojego imbecylowatego
            kumpla) !
            • poomerang Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 22.05.02, 07:20
              mikolaj7 napisał(a):

              > moge za free dorzucic jeszcze notes-zeszyt (ale jedna
              > strona jest popisana, przez mojego imbecylowatego
              > kumpla) !

              Ten notes to Ty trzymaj! Teraz imbecylowaci kumple robią takie kariery, rozejrzeć
              się wystarczy. Może kiedyś dostaniesz za ten autograf tyle, że nawet o opylenie
              Harry'ego przestaniesz się martwić ;)
              • fibin Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 22.05.02, 09:11
                No! Niejeden małorolny za autograf Trędowatego pewnie by nawet wino marki Wino
                odstąpił:)
                Pzdr:)
                • mikolaj7 Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 22.05.02, 17:24
                  fibin napisał(a):

                  > No! Niejeden małorolny za autograf Trędowatego pewnie by nawet wino marki Wino
                  > odstąpił:)
                  > Pzdr:)

                  hehehe, dobre ;)))

        • Gość: jołasia Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 16:52
          mikolaj7 napisał(a):
          > bo narazie kupca nie ma...

          mysle, ze wszyscy zainteresowani juz dawno maja swoje egzemplarze
          • mikolaj7 Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 22.05.02, 17:25
            Gość portalu: jołasia napisał(a):

            > mikolaj7 napisał(a):
            > > bo narazie kupca nie ma...
            >
            > mysle, ze wszyscy zainteresowani juz dawno maja swoje egzemplarze

            mysle, ze nie mas zracji. wiem z autopsji, ze wiele osob ma
            bardzo zniszczone albo pozytcza z biblioteki. a ja im
            oferuje o wiele taniej niz w sklepie.
      • Gość: jołasia Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 16:51
        fibin napisał(a):
        > to przereklamowane badziewie,
        > sztucznie wywołana euforia jakby już minęła.
        > Ktos przestał dokładac do ogniska i zgasło:)

        mnie sie podobalo
        euforia nie minela (niedawno byl film, teraz jest piaty tom)
        • mikolaj7 Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 22.05.02, 17:27
          Gość portalu: jołasia napisał(a):

          > fibin napisał(a):
          > > to przereklamowane badziewie,
          > > sztucznie wywołana euforia jakby już minęła.
          > > Ktos przestał dokładac do ogniska i zgasło:)
          >
          > mnie sie podobalo
          > euforia nie minela

          nie masz racji. jestem w temacie i naprawde euforia minela
          wraz z pojawieniem sie LotR`a.

          (niedawno byl film, teraz jest piaty tom)

          gwoli scislosci - piaty tom bedzie o angielsku za dwa
          miesiace, a po poslku pewnie w 2003...

          zreszta euforie zwiazana z HP mozna mierzyc ilsocia
          postow o nim na forum sf-fantasy.
        • fibin Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 22.05.02, 18:41
          Big Brother też nadal cieszy się powodzeniem, niestety. Taki jest poziom
          większości naszego społeczeństwa:)
          Zresztą nie odstajemy pod tym względem od innych krajów, wystarczy spojrzeć na
          popularność niejakiego Spidermana w USA.
          Pzdr:)
          • Gość: jołasia do fibina IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 22.05.02, 23:22
            fibin napisał(a):
            > Big Brother też nadal cieszy się powodzeniem, niestety. Taki jest poziom
            > większości naszego społeczeństwa:)

            hm ....
            big brothera nie ogladam (w ogole nie mam telewizora)
            harry'ego pottera czytalam, ale zapewniam cie, ze nie jest to jedyna ksiazka (czy
            tez cykl ksiazek), ktora przeczytalam
            pozdrawiam rowniez :)
            • fibin Re: do fibina 23.05.02, 09:55
              Nie masz telewizora? Podziwiam i troche chyba zazdroszczę!
              Choć są również i w TV słodkie rodzynki: choćby wczorajsza rozmowa w Obliczach
              mediów z psychologami prof. J. Czapińskim i W. Eichelbergerem lub środowy cykl
              filmowy Okruchy życia.
              Jestem pewien, że dużo czytasz i nie przejmuj sie moim marudzeniem. Każdy ma
              prawo czytac to co lubi i co mu sie żywnie podoba. Najważniejsze to byc sobą i
              nie iść za tłumem, bo tłum (prawie) nigdy nie ma racji:)
              Pzdr:)
              • Gość: Ginny Re: do fibina IP: *.net.bialystok.pl / 10.2.21.* 23.05.02, 19:38
                fibin napisał(a):


                > Jestem pewien, że dużo czytasz i nie przejmuj sie moim marudzeniem. Każdy ma
                > prawo czytac to co lubi i co mu sie żywnie podoba. Najważniejsze to byc sobą i
                > nie iść za tłumem, bo tłum (prawie) nigdy nie ma racji:)
                > Pzdr:)


                I pod tym podpisuje się wszystkimi czterema kończynami( a Pottera czytałam, kiedy
                jeszcze nie był modny-bez nachalnej reklamy jest lepszy).
                • mikolaj7 Re: do fibina 23.05.02, 20:20
                  Gość portalu: Ginny napisał(a):

                  > fibin napisał(a):
                  >
                  >
                  > > Jestem pewien, że dużo czytasz i nie przejmuj sie moim marudzeniem. Każdy
                  > ma
                  > > prawo czytac to co lubi i co mu sie żywnie podoba. Najważniejsze to byc so
                  > bą i
                  > > nie iść za tłumem, bo tłum (prawie) nigdy nie ma racji:)
                  > > Pzdr:)
                  >
                  >
                  > I pod tym podpisuje się wszystkimi czterema kończynami

                  ja tez, ja tez :)))


                  ( a Pottera czytałam, kie
                  > dy
                  > jeszcze nie był modny-bez nachalnej reklamy jest lepszy).

                  bo teraz to jest zwykla ksiazka. kupujesz, czy nie, nikt sie
                  nie spyta, czy czyatsz Pottera, bo to modne, bo to
                  wiesniackie etc. atmosfera wokol niego jest po prostu
                  zdrowa.

                  szkoda, ze nie pociagnelo to za soba wzrostu popytu na
                  nieuzywane ksiazki.
              • Gość: jołasia Re: do fibina IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 24.05.02, 22:43
                fibin napisał(a):
                > Nie masz telewizora?
                >
                > Najważniejsze to byc sobą i nie iść za tłumem,

                naprawde nie mam telewizora i mieszkam tak juz od ...nastu lat (jak jestem u
                rodzicow, to czasem zerkam) ;)

                zawsze jestem soba, aczkolwiek czasem podazam za tlumem ;p
                np. harry potter wlasnie, czy grochola
                i co? ;p

                pozdrawiam ;)

                • fibin Re: do Jołasi 25.05.02, 11:23
                  Oczywiście masz pełne prawo:)
                  Pzdr:)
    • fibin Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 22.05.02, 20:39
      Mikołaj, wpadłem na forum BB i wiesz co? Koszmar jak z najgorszego snu lub
      książki Kinga! Podobno już się kończy! Co ci ludzie teraz z sobą zrobią?
      Obawiam sie nowej fali alkoholizu, narkomanii lub nawet samobójstw! Moze trzeba
      im będzie jakoś pomóc?
      Pzdr:)
      • mikolaj7 Re: Sprzedam Harry`ego Pottera :) 23.05.02, 20:27
        fibin napisał(a):

        > Mikołaj, wpadłem na forum BB i wiesz co? Koszmar jak z najgorszego snu lub
        > książki Kinga! Podobno już się kończy! Co ci ludzie teraz z sobą zrobią?
        > Obawiam sie nowej fali alkoholizu, narkomanii lub nawet samobójstw! Moze trzeba
        >
        > im będzie jakoś pomóc?
        > Pzdr:)

        mysle, ze tak na tydzien przed koncem (czyli kiedy?) trzeba
        bedzie zaczac ich nawracac i posiwecic im wiecej czasu...

        jakies wiersze, teksty ambitne, ktore ukoja ich nerwy...


        • fibin Re: do Mikołaja 24.05.02, 09:47
          Przeczytaj wątek BB na świecie i też coś wymyśl:)
          Pzdr:)
      • mikolaj7 Fiiibin!!! 23.05.02, 20:31
        kiedy oni maja ten final, czy cos takiego ? wlasnie badam
        ciemna strone mocy i przegladam strone onetu o bb i tamnic
        nie ma, wszedzie jakies kody trzeba podawac!

        zebysmy sie nie spoznili z pomoca !

        moze juz jutro wstepnie zaczniemy? wrzuce kolo 15 jakis
        wiersz :)))
        • fibin Re: do Mikołaja 24.05.02, 09:42
          Ja wczoraj zacząłem i mam juz pare niezłych siniaków, ale nic to, Baśka, nic
          to, jak mawiał mały Rycerz do swojej ukochanej:)
          Pzdr:)

          • mikolaj7 Re: do Mikołaja 24.05.02, 20:49
            to ja tam lece walczyc.

            poznasz mnie :)))
            • fibin Re: do Mikołaja 25.05.02, 11:17
              Czy niejaki Iaffelos to Ty?
              Pzdr:)
              • mikolaj7 Re: do Mikołaja 25.05.02, 17:41
                fibin napisał(a):

                > Czy niejaki Iaffelos to Ty?
                > Pzdr:)

                od czasu do czasu... kiedys pisal czesciej, teraz uaktywnia
                sie nader rzadko :)))

                szuaklem wczoraj wiersza herberta, nawiazujacego
                posrednio do bb (konkretnie wielkiego brata), ale za cholere
                nie moglem znalezc... jaka szkoda. moze bedzie cos innego,
                rownie ciekawego :)))
    • mikolaj7 no i...? 25.05.02, 17:42
      aukcja sie powli konczy, czemu nie ma ofert kupna? w
      kulki sobie lecicie, czy wszyscy nauci maja albo nie
      czytaja pottera?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka