Dodaj do ulubionych

Powolnosc,Milan Kundera

15.09.05, 14:00
Co sadzicie o tej ksiazce?
Obserwuj wątek
    • formaprzetrwalnikowa Re: Powolnosc,Milan Kundera 16.09.05, 08:12
      mnie znużyła. ledwie dobrnęłam do konca, chociaz nie jest długa.
      a generalnie uwielbiam Kunderę.
    • Gość: mala mi Re: Powolnosc,Milan Kundera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 08:19
      estera_ja napisała:

      > Co sadzicie o tej ksiazce?




      a ty?
      • estera_ja Re: Powolnosc,Milan Kundera 17.09.05, 00:30
        Urzekajaca.
        Kundera ponownie bawi sie stwarzaniem,porusza aspekt pisarza jako
        Boga,jednoczesnie dystansuje sie do swoich bohaterow,przyglada sie im biernie.
        Tak juz bylo w "Lekkosci..."
        Chociaz "Lekkosc..." mimo calego smutku,ktory zawiera,nie
        zasmuca,natomiast "Powolnosc",tak jak "Smieszne milosci" wyciaga na wierzch
        zbyt wiele zeby mozna bylo sie z tego smiac.
    • mathias_sammer Re: Powolnosc,Milan Kundera 16.09.05, 11:13
      Wole "Nieznosna lekkosc bytu".

      M.S.
      • formaprzetrwalnikowa Re: Powolnosc,Milan Kundera 17.09.05, 00:50
        a ja wolę: Smieszne miłosci, Walc Pozegnalny, Nieznośną Lekkośc bytu, Zycie
        jest gdzie indziej...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka