qndzia 17.07.03, 19:05 www.wilq.pl Fajna strona. Mnie bynajmniej się podoba. Qndzia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jotrucki Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.mst.gov.pl 17.07.03, 19:55 Jesli chodzi o Bartosza M. to "jezdzi" on BMW Z-8 a nie Z-3! Roznica raprem kilkuset tysiecy zlotych... Co za niedopatrzenie autora!!! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AiG Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.mmj.pl / 192.168.2.* 17.07.03, 21:21 Wilq tylko dla inteligentnych!@! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.03, 03:30 super stronka! jutro ide kupic do Empiku komiks, bo to musi byc polaczenie humoru Monty Pythona z Rejsem! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iXi Wilq rules! IP: *.acn.pl 18.07.03, 11:36 Rewelacja! Dawno sie tak nie ubawilam.:) Lece do Empiku, bo te kilka skanikow tylko podsycilo moj glod na wiecej. :) iXi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r. Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.plukwa.net 18.07.03, 11:38 > "To jest moja strona. Wynocha!" - tak wita gości w internecie > Wilq, komiksowy superbohater, a raczej superfrustrat wymyślony > przez braci Bartosza i Tomasza Minkiewiczów Jak zwykle Wojtek Orliński popisał się wiedzą niepełną (ile było walut w Argolandzie, Wojtku? ;) Tak się składa, że takie postaci jak Wilq, jego koledzy (Alcman, Mikołaj, Entombed, Krzysio z die Piasten, czy nawet na wpół mityczny Jur, od którego się chyba wszystko zaczęło), czy koleżanki (Słaby Wielbłąd), nawet zwierzęta (żółw Macius, protoplasta słynnego znaku rzuffa ;) nie zostały wymyślone. To są prawdziwe postaci wywodzące się jeszcze ze lat szkolnych Minkiewicza, a i historie są poniekąd zbudowane na tym, co się działo w tamtych czasach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rr Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.bci.net.pl 18.07.03, 11:49 Gość portalu: r. napisał(a): > > a i historie są poniekąd zbudowane na tym, > co się działo w tamtych czasach... w tamtych czasach i pozniejszych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alca Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.wes.citynet.pl / 10.2.1.* 18.07.03, 14:31 fantastyczny komiks, szkoda ze nie wspomnieli o wyprawie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r (buc nad buce ;) Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.plukwa.net 18.07.03, 15:06 > fantastyczny komiks, szkoda ze nie wspomnieli o wyprawie Żeby wspomnieć, trzeba wiedzieć, a nie obejrzeć tylko stronę WWW, jak to red. WO ma często w zwyczaju ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.wes.citynet.pl / 10.2.1.* 18.07.03, 15:24 Gość portalu: r (buc nad buce ;) napisał(a): > > fantastyczny komiks, szkoda ze nie wspomnieli o > wyprawie > > Żeby wspomnieć, trzeba wiedzieć, a nie obejrzeć tylko > stronę WWW, jak to red. WO ma często w zwyczaju ;) > Hej wolnego, to była recenzja Wilqa-komiksu, a nie Wilqa zeszytu, stąd brak WNCSS i żartów. Nie ma co się czepiać, no chyba że fatalnej jakości rysunków (ktoś to wziął żywcem ze strony). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r (buc nad buce ;) Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.plukwa.net 25.07.03, 14:10 > Hej wolnego, to była recenzja Wilqa-komiksu, a nie Wilqa > zeszytu, stąd brak WNCSS i żartów. Nie ma co się czepiać, no > chyba że fatalnej jakości rysunków (ktoś to wziął żywcem ze > strony). To nie moja wina, że większość dziennikarzy ma gdzieś utrzymywanie poziomu i przyzwyczaiła swych odbiorców do uproszczeń, powierzchownego potraktowania tematu, etc. A WO błyszczy w tej dziedzinie. Może za dużo trolluje w Usenecie, zamiast przykładać się do swej pracy? ;> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luk wilq nie lubi mausa! IP: *.wes.citynet.pl / 10.2.1.* 18.07.03, 14:55 Wyborcza promuje antysemicki komiks!!!! Świat staną na głowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aaron Re: wilq nie lubi mausa! IP: 213.25.164.* 18.07.03, 14:57 A jak ktoś jest przeciwnikiem (obiektywnie gównianego) Mausa to jest antysemitą? Gościu, bucówę odwalasz aż się patrzy! Gość portalu: luk napisał(a): > Wyborcza promuje antysemicki komiks!!!! Świat staną na głowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r. Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.plukwa.net 18.07.03, 15:05 > Wyborcza promuje antysemicki komiks!!!! Świat staną na głowie. Boś jest buc ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pasqd Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.acn.waw.pl 18.07.03, 18:36 Nie da sie jednoczesnie zachowywac poziom i czytac tego zydowskiego gowna :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kmh Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.ibles.waw.pl 18.07.03, 18:40 Gość portalu: luk napisał(a): > Wyborcza promuje antysemicki komiks!!!! Świat staną na głowie. I pamietaj tez ze Wilq jest homofobem No i Alcmanowi sprzedal koszerna pyte Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siiiisss.... Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.icpnet.pl 18.07.03, 19:51 kmh napisał: > > I pamietaj tez ze Wilq jest homofobem > > No i Alcmanowi sprzedal koszerna pyte tak to jest jak sie nosi związane pejsy zamiast pedalskiego kucyka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr G Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.chello.pl 19.07.03, 02:06 Gość portalu: kmh napisał(a): > Gość portalu: luk napisał(a): > > > Wyborcza promuje antysemicki komiks!!!! Świat staną na głowie. > > I pamietaj tez ze Wilq jest homofobem > > No i Alcmanowi sprzedal koszerna pyte nie wspominając o tym że Wilq zadaje się z szatanistą z wieczną blazą na pysku i pentagramem na karku Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r (buc nad buce ;) Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.plukwa.net 21.07.03, 18:52 Gość portalu: dr G napisał(a): > nie wspominając o tym że Wilq zadaje się z szatanistą z wieczną blazą na pysku > i pentagramem na karku Ty, ale on ani nie ma wiecznej blazy (wszak ją traci ;), ani pentagramu na karku. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nie swiec Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.visp.energis.pl 14.08.03, 23:28 chuja tam traci... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: admos Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.03, 20:00 Komiks jest wypasiony na maksa. na wakacjach bylem bossem, bo mialem dwa numery i koszulke i wszyscy ode mnie pozyczali. ponazywalismy sie jak w komiksie i gadalismy tekstami z komiksu. wilq rulez! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Malkav Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.07.03, 22:36 Pasqd, Kmh, wiedziałem, nie mogliście tego nie skomentować, hehehe. A Wilq to jescze nie tyka tego francuskiego gówna. taa, chciałem sobie zrobić taki spis w buraku jak on ma, ale chyba bym sie pogubił :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: przk Wilq to Masłowska??? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 19.07.03, 10:33 Czy Wilq napisał by coś kiedyś do pisma, na które nie warto się nawet odlać! Czy Masłowska uratowała kiedy (choćby raz!!!) Opole? OKS! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol k. Re: Wilq to Masłowska??? IP: *.comar.com.pl 20.07.03, 16:36 cala polska jebie slaska na pierwszej stronie drugiej czesci. lokalny patriotyzm jest w cenie. wilq szacunek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sadist Re: Wilq to Masłowska??? IP: *.hstl5.put.poznan.pl 21.07.03, 13:18 Gość portalu: karol k. napisał(a): > wilq szacunek szacunek za to, że rozjebuje pięciu kolesi w podskoku z obrotem :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hellboy Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 19.07.03, 23:35 Wilq jest kultowym komiksem. To poprostu the beściak! Powinien dostać Nobla(nie mylić jobla) Przy okazji pozdrowienia dla Bartka ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hellboy poodczytaniu listu luk Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 19.07.03, 23:43 Ale z ciebie chuj luk! Minkiewicz wcale nie wyśmiewa się z Mausa (sam go lubię) tylko z takich jak ty ciołku! Nie pisz na to odpowiedzi bo mój chuj ci w gardle siedzi Jebaku leśny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r (buc nad buce ;) Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.plukwa.net 21.07.03, 18:56 Gość portalu: Hellboy poodczytaniu listu luk napisał(a): > Nie pisz na to odpowiedzi bo mój chuj ci w gardle siedzi > Jebaku leśny! Misie? A nie poszlibyście ciutek powspierać trębacza, bo Wam testosteron jaja rozrywa? I pamiętajcie, zło wraca do tego, który je wyrządza! ;> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hellboy(odp na r)! Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 22.07.03, 18:42 Spierdalaj kuRRRRRwo R! Ktos się ciebie pytał o zdanie! A co kurwa Wilq nie pasi! To spierdalaj na forum o W.I.T.C.H ! To tyle ...A jeszcze jedno Syfie nieziemski Huj ci w morde! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r (buc nad buce ;) Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.plukwa.net 25.07.03, 14:17 > Spierdalaj kuRRRRRwo R! Ty, student... że zacytuję klasyka: ,,Skurwysynu SIAD!'' A teraz a teraz skocz wesprzeć trębacza, nie zaszkodzi ci ;> I poproś Jolę, żeby pokazała Ci cel. Ewentualnie idź za przykładem Słabego Wielbłąda i zacznij nosić kaszankę w te trudne dni. Skoro Słabemu Wielbłądowi pomogło, może i tobie też ;>> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał z łodzi ej Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: 192.200.200.* 21.07.03, 15:47 qndzia napisał: > > Fajna strona. Mnie bynajmniej się podoba. > Qndzia Qndzia, qrwa czy wiesz co znaczy bynajmniej? To twoje zdanie jest bezsensu. Ja nie jestem belfrem, ale na miłość taka sraczka myślowa mnie dobija, tymbardziej że nie ty pierwsza używasz słowa "bynajmniej" w miejsce "przynajmniej". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: enolc oj wojtek wojtek IP: *.echostar.pl 22.07.03, 09:59 wilq jest świetny, ale żeby zaraz taką w nim głębię odnajdywać ? w tym tempie jeż jerzy to już socjologia dla ambitnych.. przystopuj, Thorgal to nie Edda zaraz... Już raz podjarałem się artykułem w GW - kupiłem ,,morderstwa i tajemnice'' - komiks raczej słabiutki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rys Re: oj wojtek wojtek IP: 149.156.19.* 22.07.03, 11:41 i tu sie nie zgodze, moze i przesada zeby na tym "socjologicznym" aspekcie opierac artykul (może i dobrze, niech koleś pisze na czym sie zna), ale wtórnego Jeża przedkladać nad nowym/orginalnym zjawiskiem jakim jest Wilq to przesada panie Enolc. rys Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: r (buc nad buce ;) Re: oj wojtek wojtek IP: *.plukwa.net 22.07.03, 15:46 Gość portalu: rys napisał(a): > (może i dobrze, niech koleś pisze na czym sie zna) Chcesz mu odebrać wszystkie środki do życia? ;>> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mietek Re: oj wojtek wojtek IP: 195.116.124.* 22.07.03, 15:53 Ha! Ha! Widać nie wszyscy potrafią znaleźć coś ciekawego w komiksie o pierwszym morderstwie, do tego anioła a co lepsze będące częścią jednego wielkiego planu Boga. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nazajutrz Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.matarnia.pl 24.07.03, 15:05 Kjurde co za lama z autora tego tekstu... jak można z: "Ja ze swojej strony, mogę wam najwyżej z okna fają pomerdać. I to też leniwie i niechętnie" zrobić: "Kochany, w tej sprawie to ja mogę najwyżej pomachać fujarą przez okno, i to raczej od niechcenia" Jak cytat kuwa to cytat a nie taki cuj :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: 149.156.19.* 18.09.03, 15:33 Szkoda że autor "wytłuścił" społeczny aspekt komiksu a nie to co jest najmocniejszą stroną Wilqa, czyli to że jest bardzo (powtarzam- Bardzo) śmieszny. W końcu mozna się posmiać z czegoś nowego (a nie ciągle: TEY, stara powtórka z rozrywki itd). No i w końcu jest coś, co podoba się mi i memu synowi (choć najczęściej śmiejemy się z różnych fragmentów). Krakus Odpowiedz Link Zgłoś