Dodaj do ulubionych

Polska odmiana Batmana i Supermana w undergroun...

17.07.03, 19:05
www.wilq.pl
Fajna strona. Mnie bynajmniej się podoba.
Qndzia
Obserwuj wątek
    • Gość: jotrucki Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.mst.gov.pl 17.07.03, 19:55
      Jesli chodzi o Bartosza M. to "jezdzi" on BMW Z-8 a nie Z-3!
      Roznica raprem kilkuset tysiecy zlotych... Co za niedopatrzenie
      autora!!! ;-)
      • Gość: AiG Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.mmj.pl / 192.168.2.* 17.07.03, 21:21
        Wilq tylko dla inteligentnych!@!
    • Gość: adam Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.03, 03:30
      super stronka! jutro ide kupic do Empiku komiks, bo to musi byc
      polaczenie humoru Monty Pythona z Rejsem!
    • Gość: iXi Wilq rules! IP: *.acn.pl 18.07.03, 11:36
      Rewelacja! Dawno sie tak nie ubawilam.:)
      Lece do Empiku, bo te kilka skanikow tylko podsycilo moj glod na wiecej. :)

      iXi
    • Gość: r. Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.plukwa.net 18.07.03, 11:38
      > "To jest moja strona. Wynocha!" - tak wita gości w internecie
      > Wilq, komiksowy superbohater, a raczej superfrustrat wymyślony
      > przez braci Bartosza i Tomasza Minkiewiczów

      Jak zwykle Wojtek Orliński popisał się wiedzą niepełną (ile było
      walut w Argolandzie, Wojtku? ;) Tak się składa, że takie postaci jak
      Wilq, jego koledzy (Alcman, Mikołaj, Entombed, Krzysio z die
      Piasten, czy nawet na wpół mityczny Jur, od którego się chyba
      wszystko zaczęło), czy koleżanki (Słaby Wielbłąd), nawet zwierzęta
      (żółw Macius, protoplasta słynnego znaku rzuffa ;) nie zostały
      wymyślone. To są prawdziwe postaci wywodzące się jeszcze ze lat
      szkolnych Minkiewicza, a i historie są poniekąd zbudowane na tym,
      co się działo w tamtych czasach...
      • Gość: rr Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.bci.net.pl 18.07.03, 11:49
        Gość portalu: r. napisał(a):

        > > a i historie są poniekąd zbudowane na tym,
        > co się działo w tamtych czasach...

        w tamtych czasach i pozniejszych
        • Gość: alca Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.wes.citynet.pl / 10.2.1.* 18.07.03, 14:31
          fantastyczny komiks, szkoda ze nie wspomnieli o wyprawie
          • Gość: r (buc nad buce ;) Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.plukwa.net 18.07.03, 15:06
            > fantastyczny komiks, szkoda ze nie wspomnieli o
            wyprawie

            Żeby wspomnieć, trzeba wiedzieć, a nie obejrzeć tylko
            stronę WWW, jak to red. WO ma często w zwyczaju ;)
            • Gość: p Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.wes.citynet.pl / 10.2.1.* 18.07.03, 15:24
              Gość portalu: r (buc nad buce ;) napisał(a):

              > > fantastyczny komiks, szkoda ze nie wspomnieli o
              > wyprawie
              >
              > Żeby wspomnieć, trzeba wiedzieć, a nie obejrzeć tylko
              > stronę WWW, jak to red. WO ma często w zwyczaju ;)
              >

              Hej wolnego, to była recenzja Wilqa-komiksu, a nie Wilqa
              zeszytu, stąd brak WNCSS i żartów. Nie ma co się czepiać, no
              chyba że fatalnej jakości rysunków (ktoś to wziął żywcem ze
              strony).
              • Gość: r (buc nad buce ;) Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.plukwa.net 25.07.03, 14:10
                > Hej wolnego, to była recenzja Wilqa-komiksu, a nie
                Wilqa
                > zeszytu, stąd brak WNCSS i żartów. Nie ma co się
                czepiać, no
                > chyba że fatalnej jakości rysunków (ktoś to wziął żywcem
                ze
                > strony).

                To nie moja wina, że większość dziennikarzy ma gdzieś
                utrzymywanie poziomu i przyzwyczaiła swych odbiorców
                do uproszczeń, powierzchownego potraktowania tematu,
                etc. A WO błyszczy w tej dziedzinie. Może za dużo trolluje
                w Usenecie, zamiast przykładać się do swej pracy? ;>
    • Gość: luk wilq nie lubi mausa! IP: *.wes.citynet.pl / 10.2.1.* 18.07.03, 14:55
      Wyborcza promuje antysemicki komiks!!!! Świat staną na głowie.
      • Gość: Aaron Re: wilq nie lubi mausa! IP: 213.25.164.* 18.07.03, 14:57
        A jak ktoś jest przeciwnikiem (obiektywnie gównianego) Mausa to jest
        antysemitą? Gościu, bucówę odwalasz aż się patrzy!

        Gość portalu: luk napisał(a):

        > Wyborcza promuje antysemicki komiks!!!! Świat staną na głowie.
      • Gość: r. Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.plukwa.net 18.07.03, 15:05
        > Wyborcza promuje antysemicki komiks!!!! Świat staną na
        głowie.

        Boś jest buc ;)
        • Gość: pasqd Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.acn.waw.pl 18.07.03, 18:36
          Nie da sie jednoczesnie zachowywac poziom i czytac tego zydowskiego gowna :D
      • Gość: kmh Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.ibles.waw.pl 18.07.03, 18:40
        Gość portalu: luk napisał(a):

        > Wyborcza promuje antysemicki komiks!!!! Świat staną na głowie.

        I pamietaj tez ze Wilq jest homofobem

        No i Alcmanowi sprzedal koszerna pyte
        • Gość: siiiisss.... Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.icpnet.pl 18.07.03, 19:51
          kmh napisał:
          >
          > I pamietaj tez ze Wilq jest homofobem
          >
          > No i Alcmanowi sprzedal koszerna pyte

          tak to jest jak sie nosi związane pejsy zamiast pedalskiego kucyka
        • Gość: dr G Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.chello.pl 19.07.03, 02:06
          Gość portalu: kmh napisał(a):

          > Gość portalu: luk napisał(a):
          >
          > > Wyborcza promuje antysemicki komiks!!!! Świat staną na głowie.
          >
          > I pamietaj tez ze Wilq jest homofobem
          >
          > No i Alcmanowi sprzedal koszerna pyte

          nie wspominając o tym że Wilq zadaje się z szatanistą z wieczną blazą na pysku
          i pentagramem na karku
          • Gość: r (buc nad buce ;) Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.plukwa.net 21.07.03, 18:52
            Gość portalu: dr G napisał(a):

            > nie wspominając o tym że Wilq zadaje się z szatanistą z
            wieczną blazą na pysku
            > i pentagramem na karku

            Ty, ale on ani nie ma wiecznej blazy (wszak ją traci ;), ani
            pentagramu na karku. ;)
            • Gość: nie swiec Re: wilq nie lubi mausa! IP: *.visp.energis.pl 14.08.03, 23:28
              chuja tam traci... ;)
    • Gość: admos Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.03, 20:00
      Komiks jest wypasiony na maksa. na wakacjach bylem bossem, bo
      mialem dwa numery i koszulke i wszyscy ode mnie pozyczali.
      ponazywalismy sie jak w komiksie i gadalismy tekstami z komiksu.
      wilq rulez!
      • Gość: Malkav Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.07.03, 22:36
        Pasqd, Kmh, wiedziałem, nie mogliście tego nie skomentować,
        hehehe. A Wilq to jescze nie tyka tego francuskiego gówna. taa,
        chciałem sobie zrobić taki spis w buraku jak on ma, ale chyba
        bym sie pogubił :)
    • Gość: przk Wilq to Masłowska??? IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 19.07.03, 10:33
      Czy Wilq napisał by coś kiedyś do pisma, na które nie warto się
      nawet odlać!
      Czy Masłowska uratowała kiedy (choćby raz!!!) Opole?

      OKS!

      • Gość: karol k. Re: Wilq to Masłowska??? IP: *.comar.com.pl 20.07.03, 16:36
        cala polska jebie slaska na pierwszej stronie drugiej czesci.
        lokalny patriotyzm jest w cenie.
        wilq szacunek
        • Gość: sadist Re: Wilq to Masłowska??? IP: *.hstl5.put.poznan.pl 21.07.03, 13:18
          Gość portalu: karol k. napisał(a):


          > wilq szacunek

          szacunek za to, że rozjebuje pięciu kolesi w podskoku z obrotem :D
    • Gość: Hellboy Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 19.07.03, 23:35
      Wilq jest kultowym komiksem. To poprostu the beściak! Powinien
      dostać Nobla(nie mylić jobla)
      Przy okazji pozdrowienia dla Bartka !
    • Gość: Hellboy poodczytaniu listu luk Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 19.07.03, 23:43
      Ale z ciebie chuj luk!
      Minkiewicz wcale nie wyśmiewa się z Mausa (sam go lubię) tylko z
      takich jak ty ciołku!
      Nie pisz na to odpowiedzi bo mój chuj ci w gardle siedzi
      Jebaku leśny!
      • Gość: r (buc nad buce ;) Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.plukwa.net 21.07.03, 18:56
        Gość portalu: Hellboy poodczytaniu listu luk napisał(a):

        > Nie pisz na to odpowiedzi bo mój chuj ci w gardle siedzi
        > Jebaku leśny!

        Misie? A nie poszlibyście ciutek powspierać trębacza, bo
        Wam testosteron jaja rozrywa? I pamiętajcie, zło wraca do
        tego, który je wyrządza! ;>
        • Gość: Hellboy(odp na r)! Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.olsztyn.cvx.ppp.tpnet.pl 22.07.03, 18:42
          Spierdalaj kuRRRRRwo R!
          Ktos się ciebie pytał o zdanie!
          A co kurwa Wilq nie pasi!
          To spierdalaj na forum o W.I.T.C.H !
          To tyle ...A jeszcze jedno Syfie nieziemski
          Huj ci w morde!
          • Gość: r (buc nad buce ;) Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.plukwa.net 25.07.03, 14:17
            > Spierdalaj kuRRRRRwo R!

            Ty, student... że zacytuję klasyka: ,,Skurwysynu SIAD!''

            A teraz a teraz skocz wesprzeć trębacza, nie zaszkodzi ci
            ;> I poproś Jolę, żeby pokazała Ci cel.

            Ewentualnie idź za przykładem Słabego Wielbłąda i
            zacznij nosić kaszankę w te trudne dni. Skoro Słabemu
            Wielbłądowi pomogło, może i tobie też ;>>
    • Gość: Michał z łodzi ej Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: 192.200.200.* 21.07.03, 15:47
      qndzia napisał:

      >
      > Fajna strona. Mnie bynajmniej się podoba.
      > Qndzia

      Qndzia, qrwa czy wiesz co znaczy bynajmniej? To twoje zdanie
      jest bezsensu. Ja nie jestem belfrem, ale na miłość taka sraczka
      myślowa mnie dobija, tymbardziej że nie ty pierwsza używasz
      słowa "bynajmniej" w miejsce "przynajmniej".
    • Gość: enolc oj wojtek wojtek IP: *.echostar.pl 22.07.03, 09:59
      wilq jest świetny, ale żeby zaraz taką w nim głębię odnajdywać ?
      w tym tempie jeż jerzy to już socjologia dla ambitnych..
      przystopuj, Thorgal to nie Edda zaraz... Już raz podjarałem się
      artykułem w GW - kupiłem ,,morderstwa i tajemnice'' - komiks
      raczej słabiutki...
      • Gość: rys Re: oj wojtek wojtek IP: 149.156.19.* 22.07.03, 11:41
        i tu sie nie zgodze, moze i przesada zeby na tym "socjologicznym" aspekcie
        opierac artykul (może i dobrze, niech koleś pisze na czym sie zna), ale
        wtórnego Jeża przedkladać nad nowym/orginalnym zjawiskiem jakim jest Wilq to
        przesada panie Enolc.

        rys
        • Gość: r (buc nad buce ;) Re: oj wojtek wojtek IP: *.plukwa.net 22.07.03, 15:46
          Gość portalu: rys napisał(a):

          > (może i dobrze, niech koleś pisze na czym sie zna)

          Chcesz mu odebrać wszystkie środki do życia? ;>>
      • Gość: Mietek Re: oj wojtek wojtek IP: 195.116.124.* 22.07.03, 15:53
        Ha! Ha!
        Widać nie wszyscy potrafią znaleźć coś ciekawego w komiksie o
        pierwszym morderstwie, do tego anioła a co lepsze będące częścią
        jednego wielkiego planu Boga.
    • Gość: nazajutrz Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: *.matarnia.pl 24.07.03, 15:05
      Kjurde co za lama z autora tego tekstu... jak można z:
      "Ja ze swojej strony, mogę wam najwyżej z okna fają pomerdać. I
      to też leniwie i niechętnie"
      zrobić:
      "Kochany, w tej sprawie to ja mogę najwyżej pomachać fujarą
      przez okno, i to raczej od niechcenia"
      Jak cytat kuwa to cytat a nie taki cuj :(
    • Gość: Krakus Re: Polska odmiana Batmana i Supermana w undergro IP: 149.156.19.* 18.09.03, 15:33
      Szkoda że autor "wytłuścił" społeczny aspekt komiksu a nie to co jest
      najmocniejszą stroną Wilqa, czyli to że jest bardzo (powtarzam- Bardzo)
      śmieszny. W końcu mozna się posmiać z czegoś nowego (a nie ciągle: TEY, stara
      powtórka z rozrywki itd). No i w końcu jest coś, co podoba się mi i memu synowi
      (choć najczęściej śmiejemy się z różnych fragmentów).

      Krakus

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka