kroowka 16.07.07, 11:02 proszę bardzo show.7ya.ru/private-showphoto.aspx?RubrID=172171&PhotoID=1531655&ob=0 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
grazyna_s1 Re: phildar 472 16.07.07, 13:45 Nad okladkami sa adresy plikow gazetki do pobrania np. phildar 472 ma taki adres rapidshare.com/files/43188956/phildar_472.rar Odpowiedz Link
kroowka Re: phildar 472 16.07.07, 13:45 Masz okładki i adresy spod których ściągnąć. kopiujesz adres, wklejasz do przeglądarki i ściągasz Odpowiedz Link
maladanka Re: phildar 472 upał,czy co? 16.07.07, 18:20 Tak robiłam jak mi radzicie i pokazywało,że takiego nie ma,konkretnie,że podana fraza nie została odnaleziona dlatego pytałam choć z pewną nieśmiałością, a teraz już prawie jestem na tropie - bo link podany przez grażynkę zadział i zaraz się będę cieszyć, a Wam pięknie już dziekuję. Chętnie bym wam pobawiła dziecka, bo wnuków nie mam - ale daleko mieszkam chyba od Was na samej granicy prawie)) Odpowiedz Link
hada131 proszę bardzo :) 16.07.07, 23:46 rapidshare.com/files/43188956/phildar_472.raralbo www.zshare.net/download/2717421f75d3c9/ Miłego ściągania Odpowiedz Link
hada131 miało być: "dziękuję bardzo :)" 17.07.07, 00:02 a coś mi się z rozpędu pomyliło Chyba za bardzo się podekscytowałam tym nowym numerem mojej ulubionej gazetki Kroowka! Jesteś wielka! Stokrotne dzięki Odpowiedz Link
tessamac Re: phildar 472 17.07.07, 02:00 co prawda francuskiego nie znam ale te gazetki sa bardzo fajne. juz mam nawet umyslany wzor ze starszego Phildara mama nawet taka jak trzeba wloczke tylko jeszcze musze przetlumaczyc i znalesc czas na zrobienie. bardzo dziekuje Teresa Odpowiedz Link