dziewczyny czy jakas zczliwa dusza moze mi podpowiedziec jak zrobic
to moherowe cudo? patrze na ten opis i niby rozumiem co tam jest
napisane, ale nie rozumiem w dalszym ciagu jak to przelozyc na
wykonanie....
www.garnstudio.com/lang/de/visoppskrift.php?d_nr=100&d_id=10
pozdrawiam