Dodaj do ulubionych

Piekne bolerko- jak zrobic??

23.11.07, 18:09
dziewczyny czy jakas zczliwa dusza moze mi podpowiedziec jak zrobic
to moherowe cudo? patrze na ten opis i niby rozumiem co tam jest
napisane, ale nie rozumiem w dalszym ciagu jak to przelozyc na
wykonanie.... sad
www.garnstudio.com/lang/de/visoppskrift.php?d_nr=100&d_id=10
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • bogdap1 Re: Piekne bolerko- jak zrobic?? 23.11.07, 18:21
      podgladnij to bolerko , zrobione jest w taki sam sposób jak
      to o które ci chodzi , tylko na szydełku
      photo.163.com/photos/chyi_sh/120514353/3091736265/#3091736265
      a tu jest 165 ston o bolerku
      club.osinka.ru/viewtopic.php?t=22752&postdays=0&postorder=asc&&start=2430
    • bogdap1 Re: Piekne bolerko- jak zrobic?? 23.11.07, 18:51
      a może takie bolerko , mnie zchwyciło
      radikal.ru/F/i022.radikal.ru/0711/8d/9e9ad9884886.jpg.html
      a cała stona jest tutaj
      club.osinka.ru/viewtopic.php?t=18612&postdays=0&postorder=asc&&start=1395
      • baarbara Re: Piekne bolerko- jak zrobic?? 23.11.07, 19:41
        Bogda, super jest to bolerko ze sweterkiem. a może jakieś schematy,
        czy wykrój wink?
      • watcher123 Re: Piekne bolerko- jak zrobic?? 23.11.07, 20:27
        dzieki piekne za podpowiedz... teraz zamiast robic na drutach to
        bede przez pol nocy siedziec i ogladac stronki.... a tyle tam
        fajnych rzeczy ze znowu bede miala problem z wyborem smile

        pozdrawiam
    • bogdap1 Re: Piekne bolerko-wzór 23.11.07, 23:13
      a co powiecie na to bolerko ,
      ja jestem nim zachwycona ,
      ale lenistwo nie pozwala mi sie za nie zabrać
      keep4u.ru/full/061229/8b0fefb52e86e9fafc/jpg
      a tu strona jak je zrobic
      club.osinka.ru/viewtopic.php?t=17893&postdays=0&postorder=asc&&start=345
      • watcher123 Re: Piekne bolerko-wzór 24.11.07, 13:35
        cudne to bolerko... ale jak dla mnie chyba za skomplikowane...
        • wysoka7 Re: Piekne bolerko-wzór 27.11.07, 15:32
          Witam,
          przepraszam, że się wtrącam bezobcesowo, czytam Was regularnie i
          sporo skorzystałam, pora na rewanż. Koniecznie chcę Was zachęcić do
          zrobienia tego bolerka. Wcale nie jest skomplikowane, robi się dość
          szybko, bo w pięciokątach zamyka się oczka we wszystkich rzędach a
          więc szybko ubywa. Poza tym zszywania znielubianego przez większość
          jest mało, bo kolejny pięciokąt łączy się z poprzednim nabierając
          oczka z jego brzegu.
          Zrobiłam czarne, z czeskiej anilany elian lucky (albo jakoś tak) na
          drutach nr 4, poszło chyba 20-25 dkg. Zrobiło furorę, wczoraj
          odsprzedałam je koleżance "gotowej zapłacić każde pieniądze". Machnę
          se drugie, bo fajnie się robi, nie zdąży się znudzić. Zdjęcia
          niestety nie mam.
          Mogę pomóc, jakby co...
          Pozdrawiam i podziwiam Wasze forum, bo tu się nikt nie kłóci!

          • czapeczka2 Re: Piekne bolerko-wzór 06.12.07, 20:54
            Dzień dobry!
            Proszę napisz dpkładniej jak zrobiłaś to bolerko. Rozszyfrowałam, że
            zaczynam od A narzucając 37 oczek i przerabiam 21 cm do B. Potem nie
            jestem w stanie wyobrazić sobie jak dalej robić. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka