Dodaj do ulubionych

Gdańsk Orunia

04.09.07, 12:36
Zdałam i w tym tygodniu odbieram prawko. Chciałam podziękować mojemu
egzaminatorowi za super atmosferę jaka panowała na egzaminie. Było to moje
trzecie podejście. Nasłuchałam sie różnych opinii i trochę byłam przerażona.
Rzeczywistość okazała sie jednak zupełnie inna.
Pierwszym razem wjechałam na czerwonym świetle, przyznaje sie do swojej winy.
Egzaminatorem był starszy pan, wydawał sie takim służbista ale był naprawdę
super.
Drugim razem trafiłam na bardzo młodego egzaminatora, ale długo nie
pojeździłam bo nie podjechałam pod górkę, wiec znów tylko pretensja do siebie.
Kolejny egzamin miałam po dobrym miesiącu, wykupiłam kilka dodatkowych godzin
i udało się. Trafiłam na wesołego egzaminatora, dostałam dość łatwa trasę i
udało się!

W Gdańsku są naprawdę egzaminatorzy pozytywnie nastawieni do zdających. Proszę
nie słuchajcie tych historii, ze ten jest ... taki i taki, bo mi sie trafił
właśnie jeden z nich, o którym coś słyszałam i żałuję ze słuchałam tych z
palca wyssanych dołujących historii, które tylko powodują lek i strach przed
egzaminem.

Serdecznie pozdrawiam, dzielnie podczytująca forumowiczka :)
Obserwuj wątek
    • Gość: Grejsi Re: Gdańsk Orunia IP: *.chello.pl 04.09.07, 16:38
      Maniolka6, serdeczne gratulacje !!! Sądzę, że dużo zrozumiałaś w czasie
      poprzednich egzaminów i przy ostatnim podejściu nie dałaś się ponieść. Dzięki
      swojej pracy i przemyśleniom (!)odniosłaś ogromny sukces. Powodzenia na drodze.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka