Gość: veracruz
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.11.04, 09:46
mam ogromna prośbę do wszystkich którzy pisali na próbnej maturze
hiszpański...dajcie znać ile was jest i jak oceniacie poziom...moim zdaniem
podstawowy to pestka(właściwie po 10 min zaczelismy sie smiac z pytan!!!) ale
rozszerzona nie była juz taka prosta!!! ja lubie wiedziec wszystko na 100% a
tu mialam kilka watpliwsci..JAK WAM POSZŁO????? CZY JEST NAS DUŻO, OSÓB KTÓRE
BEDE ZDAWAŁY HISZPAŃSKI????