Dodaj do ulubionych

HISZPAŃSKI NA MATURZE!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 09:46
mam ogromna prośbę do wszystkich którzy pisali na próbnej maturze
hiszpański...dajcie znać ile was jest i jak oceniacie poziom...moim zdaniem
podstawowy to pestka(właściwie po 10 min zaczelismy sie smiac z pytan!!!) ale
rozszerzona nie była juz taka prosta!!! ja lubie wiedziec wszystko na 100% a
tu mialam kilka watpliwsci..JAK WAM POSZŁO????? CZY JEST NAS DUŻO, OSÓB KTÓRE
BEDE ZDAWAŁY HISZPAŃSKI????
Obserwuj wątek
    • Gość: chiquilla Re: HISZPAŃSKI NA MATURZE!!! IP: 80.53.168.* 17.01.05, 18:24
      A co bylo na maturce??
    • Gość: gośka (chicita) Re: HISZPAŃSKI NA MATURZE!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.01.05, 20:45
      cze
      ja tez zdaje mature z hiszpana
      z tego co wiem to takich osob jest garstka (z mojej szkoly jestem sama)
      jesli chodzi o probna mature to mysle podobnie,troche przerazilam sie
      rozszerzona,powinnam sie wiecej uczyc tylko jakos zawsze znajduje tysiace
      innych rzeczy,ktore wydaja mi sie wazniejsze
      dam ci moje gg jak cos to sie odezwij gg 5854194

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka