Dodaj do ulubionych

Biola w Poznaniu

IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.01, 20:15
Czy ktoś życzliwy ma tem. opisowe na biolę w Poznaniu ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Har Re: Biola w Poznaniu IP: *.icpnet.pl 07.05.01, 20:47
      bedzie obowiazkowo RFLP i inzynieria genetyczna -na
      pewno!
      RestrictionFragmentLenghtPolymorphysm

      nie wiem co bedzie bog tez nie wie bo go nie ma
      • Gość: Mela Re: Biola w Poznaniu IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.01, 18:25
        A co to jest RFLP ???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka