Gość: Klaudius IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 07.05.01, 20:15 Czy ktoś życzliwy ma tem. opisowe na biolę w Poznaniu ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Har Re: Biola w Poznaniu IP: *.icpnet.pl 07.05.01, 20:47 bedzie obowiazkowo RFLP i inzynieria genetyczna -na pewno! RestrictionFragmentLenghtPolymorphysm nie wiem co bedzie bog tez nie wie bo go nie ma Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mela Re: Biola w Poznaniu IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.01, 18:25 A co to jest RFLP ??? Odpowiedz Link Zgłoś